Šestiletá gymnázia v Brně

Anonymní
15.11.20 13:13

Šestiletá gymnázia v Brně

Ahoj maminky,

ráda bych poprosila o Vaše zkušenosti s šestiletými gymnázii v Brně.
Nerozhodujeme se jestli tam dítko dát, vybíráme na které gymnázium podat přihlášku.
Budu ráda za vaše zkušenosti a veškeré informace.
Prosím ne debaty, zda gymnázium ano či ne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14423
15.11.20 13:18

Sestra před pár roky maturovala na lerchovi, byla spokojená. Co chceš vědět? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2394
15.11.20 14:44

Mám od kamarádky zkušenost s Křenkou,,,a moje dcera je tam teď na čtyřletém, čili stejní učitelé, a fajne, Křenku můžu doporučit.
Ono jich není moc, a osobně si myslím, že jsou všechna dobrá, v tomto nepřebereš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 15:12

Chodila jsem na Gyby do Bystrce, španělská sekce. Dost mě to posunulo a určilo jazykovou dráhu. Na předměty typu chemie fyzika matika ale blbý, sice se učí i v šj, ale moc to těm dětem podle mě nedá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 15:57

@debra.morgan Všecičko :). Jestli má škola dobrou pověst, kvalitu, dobré učitele, nemá problém se šikanou. Zda se děti dostávají na vysněné VŠ :). Moc děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
14423
15.11.20 16:38
@Anonymní píše:
@debra.morgan Všecičko :). Jestli má škola dobrou pověst, kvalitu, dobré učitele, nemá problém se šikanou. Zda se děti dostávají na vysněné VŠ :). Moc děkuji!

Byla na francouzské sekci, byly dobrý kolektiv, učitelé jak všude… Šikana nebyla. Dostala se kam chtěla na VŠ. Povest co vim tak ma spíš jako náročnější škola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 19:38
@Anonymní píše:

Tak od nás se dostali všechni kam chtěli. Já na všechny přihlášky, jak na MUNI tak na UK. Od té doby co je na Gyby nový ředitel (můj bývalý třídní), tak je to určitě lepší. I když tam zůstává několik starších učitelek za zenitem :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama