Reklama

Šestiletý syn má raději tatínka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 20:53
Šestiletý syn má raději tatínka

Každý večer si se synem v posteli čteme a povídáme. Někdy se ptá: „Koho máš ráda? Koho má rád taťka?“ Tak odpovídám, že jeho. Pak se ptám já, koho má rád on. Odpovídá, že tatínka, maminku, babičku,… Záměrně jsem se nikdy neptala, koho má radši, abych mu něco nepodsouvala. Dneska mi zničehonic řekl, že má nejvíc rád taťku a mě trochu taky. 8o :,( Řekla jsem mu, že je dobře, že má tak rád tatínka.
No… tak tu tak sedím a je mi trochu do pláče. O syna se starám, jak nejlíp umím, ale je pravda, že s taťkou si užije víc zábavy. Já třeba vařím, uklízím a oni něco podniknou. Dělají s manželem takové ty chlapské záležitosti jako opravy auta, něco kutí v dílně apod., což syn zbožnuje. Jsem moc ráda, že mají takový krásný vztah a že si syn otce užívá, ale přece jen… docela mě jeho vyjádření ranilo…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 05.10.18 21:00

A počkej az na tebe bude v pubertě vriskat, ze te nenávidí, protože mu nedovolis kérku přes půl zad :lol: vždyť o nic nejde, miluje te, jsi jeho mamka.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10029 příspěvků 05.10.18 21:05

Tohle ty děti jen tak říkají. U nás zase dítě hrozně podlejzá mně, protože s ním volný čas víc tráví tatínek - já obstarávám domácnost, mám starou babičku, za níž jezdím každý víkend, atd. :mrgreen: To o ničem nevypovídá…

Lizaveta
Závislačka 4921 příspěvků 05.10.18 21:06

@Tichošlápek dik, dost pobavilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48401 příspěvků 05.10.18 21:08

U nás to měli okolo 2 a 6 ti let taky.

zrcadlo
Kelišová 6749 příspěvků 05.10.18 21:11

Tak já teď asi budu sentimentální, ale mně právě ty projevy lásky mých dětí vůči jejich tátovi (ale i dědečkům, babičkám) dojímají úplně nejvíc. Proto třeba nakupuju za prarodiče i dárky k narozeninám/Vá­nocům, protože vím, co udělá dětem největší radost, a když vidím, jak se vrhnou třeba dědovi kolem krku a děkují, a to dojetí i toho dědy, tak jsem úplně naměkko. Když mi moje tříletá dcera povídala, že ze všeho nejvíc má ráda tátu, tak jsem cítila úplnou hrdost, že už má taky k tátovi tak blízko.
Ale já ani ve vztazích nikdy nežárlila (jeden můj ex o mně prohlásil, že jsem chorobný nežárlivec :mrgreen: ), tak třeba to s tím nějak souvisí.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48401 příspěvků 05.10.18 21:16
@zrcadlo píše:
Tak já teď asi budu sentimentální, ale mně právě ty projevy lásky mých dětí vůči jejich tátovi (ale i dědečkům, babičkám) dojímají úplně nejvíc. Proto třeba nakupuju za prarodiče i dárky k narozeninám/Vá­nocům, protože vím, co udělá dětem největší radost, a když vidím, jak se vrhnou třeba dědovi kolem krku a děkují, a to dojetí i toho dědy, tak jsem úplně naměkko. Když mi moje tříletá dcera povídala, že ze všeho nejvíc má ráda tátu, tak jsem cítila úplnou hrdost, že už má taky k tátovi tak blízko.
Ale já ani ve vztazích nikdy nežárlila (jeden můj ex o mně prohlásil, že jsem chorobný nežárlivec :mrgreen: ), tak třeba to s tím nějak souvisí.

Mám to dost podobně. taky nežárlivec od přirození :mrgreen:
Mám z toho radost, že děti maj tátu rádi a to jsme rozvedení.

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 05.10.18 21:33

Ja jsem tedy zarlivec. Ale my rikame, ze ma syn Mummy day a Daddy day ;-) Tem detem se to strasne meni, prijde mi, ze skoro ze dne na den.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 21:36
@zrcadlo píše:

Nevím, jestli je to žárlivost. :nevim: Jak jsem psala, jsem ráda, že má syn rád tatínka, dokonce mi připadá přirozené, že ho jako chlapa má rád víc, jenom mě zarazilo a zamrzelo jeho vyjádření, že mě má rád TROCHU. A rozhodně to není jazyková neobratnost, syn se vyjadřuje velmi bohatě a velmi přesně - přesně to, co chce opravdu říct, taky řekne. Možná proto mě to tolik zarazilo. Jinak já právě žárlivá vůbec nejsem - kolikrát si z toho manžel dělal i legraci, že by klidně mohl jet na měsíc s několika holkama na dovču a se mnou by to ani nehnulo. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 21:40
@Tichošlápek píše:
A počkej az na tebe bude v pubertě vriskat, ze te nenávidí, protože mu nedovolis kérku přes půl zad :lol: vždyť o nic nejde, miluje te, jsi jeho mamka.
:mrgreen: :lol: Díky moc za odlehčení a za milé slovo! Asi jo no. Ale v jeho pubertě mnou spíš bude cloumat vztek, než lítost. A to je emoce, která se mi zpracovává mnohem líp.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 21:40

Děti to tak říkají, ptže si třeba zrovna vzpoměl na to, jak spolu blbnou. Tak v tu chvíli to tak řekl. Mysli m, že to nic nevypovídá, neboj. Příště může klidně říct, že má raději tebe, nic to neznamená, v tomto věku. Je to dle jeho nálada a monentálních prožitků. Nic víc, neboj

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 21:44
@Limi123 píše:
Ja jsem tedy zarlivec. Ale my rikame, ze ma syn Mummy day a Daddy day ;-) Tem detem se to strasne meni, prijde mi, ze skoro ze dne na den.

I když je to zvláštní, tak syn právě celá léta projevoval mě i manželovi stejnou náklonnost, fakt se nedalo poznat, že by někoho upřednostňoval. Byl strašně rád s oběma a stejně tak se na nás na oba dovedl zlobit. Proto mě to právě dnes tak překvapilo, že jsem se potřebovala vypsat. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 21:45
@Lamátko píše:
Děti to tak říkají, ptže si třeba zrovna vzpoměl na to, jak spolu blbnou. Tak v tu chvíli to tak řekl. Mysli m, že to nic nevypovídá, neboj. Příště může klidně říct, že má raději tebe, nic to neznamená, v tomto věku. Je to dle jeho nálada a monentálních prožitků. Nic víc, neboj

Děkuju! :)

zudina
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 05.10.18 21:46

Kdyz mi bylo 7 pamatuji se jak jsem babicce rikala ze ji mam radsi nez mamu, a za tyden uz jsem zas mela mamu nejradsi :) u deti se tyhle pocity hrozne rychle meni, tomu bych neprikladala zadnou vahu

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 05.10.18 21:49
@Anonymní píše:
I když je to zvláštní, tak syn právě celá léta projevoval mě i manželovi stejnou náklonnost, fakt se nedalo poznat, že by někoho upřednostňoval. Byl strašně rád s oběma a stejně tak se na nás na oba dovedl zlobit. Proto mě to právě dnes tak překvapilo, že jsem se potřebovala vypsat. :think:

Ja si opravdu nemyslim, ze by to neco znamenalo. Me by tohle tedy take hodne zasahlo a nedokazala bych se na to koukat objektivne, ale takhle nezaujate si myslim, ze to opravdu jen tak nesikovne rekl, ze tim proste chtel vyjadrit velikou naklonnost tatinkovi, protoze ji zrovna v tu chvili kvuli necemu prozival (vzpominal na neco konkretniho, co spolu delali) a tebe zminil mimochodem, protoze jsi v te vzpomince, ktera to prohlaseni vyvolala, zrovna nebyla.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >