Šestinedělí, bolest v podbřišku a krvácení

Anonymní
13.5.20 22:14

Sestinedeli, bolest v podbrisku a krvaceni

Omlouvam se za anonym ale je mi to trapne. Jsem prvorodicka, dnes je to 15 dnu od porodu a stale krvacim. Dnes ze me vypadl velky kus cehosi a od te doby mam tupou bolest v podbrisku. Muz mi rika at zavolam doktorce, ale nevim, stydim se nechci byt za fnuknu..
Mela jste to nektera taky tak? Nekrvacim uz nejak dlouho? Vsude jsem cetla, ze to trva 10 dnu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

878
13.5.20 22:25

Jestli se Ti něco nezdá, tak určitě zavolej. Jinak se mi nezdá, že by si krvácela nějak dlouho. Já po císaři krvácela s přestávkami celé šestinedělí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2060
13.5.20 22:26

No co jak si vybavuju, tak jsem prakticky krvácela skoro celé šestinedělí :think: a k tomu mírná bolest podbřišku jako při menstruaci… určitě to ale neber tak, že není třeba se zneklidňovat - pokud máš pocit, že je něco špatně, tak raději gynekologa navštiv :think: zvlášť pokud se přidá horečka a krvácení je hodně silné…
Jinak užívejte mimčo, i když teď je to asi pro tebe náročnější období :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
13.5.20 22:34

Taky jsem měla problém po porodu s krvácením a hodně jsem se styděla s tím jít ale nakonec jsem rada že jsem šla jít o den později tak skončil v nemocnici… Takhle se to dalo vyřešit doma… Teď zpětně vidím že nebylo proč se stydět :) radši jít zbytečně než pozdě :) Určitě si zajděte radši :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama