Šestinedělí - mrtvý plod

140
8.4.17 12:28

Šestinedělí mrtvý plod

Dobry den, nebudu se tu zdlouhave rozepisovat o tom, ze mi ve 26tt umrelo miminko, ktere jsem nasledne porodila. Mam spis dotaz ohledne sestinedeli. Od porodu uteklo teprve 9dni a z ocistku a cervene krve je krev hneda. Prijde mi to nejak brzo. Na kontrolu ke sve gynekolozce a ultrazvuk delohy jdu za 3dny, to vydrzim. Jen me napadlo, jestli s tim nektera nemate zkusenost. Jinak si cca 4dny picham injekce na srazlivost krve kvuli leydenovi, ale to by na to snad nemelo mit vliv. Predem diky za komenty! K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Smazaný anonym
8.4.17 12:50

@Katynka88 každé šesti neděli je jiné, někdy se deloha stahuje lépe, jindy pomaleji. Klidně to muže trvat i šest neděl.
Je mi to líto.

• Citovat
  • Upravit
4576
8.4.17 13:06

Za prvé :,( :hug: a za druhé - každé těhotenství jinak, jednou přes měsíc a podruhé cca jak ty, možná i méně. Spíš by bylo podezřelé, kdyby byly bolesti a bylo toho moc. Takhle je to v pořádku, řekla bych :palec: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 13:16

@Katynka88 Moc mě to mrzí :,(. šestinedělí může trvat každé jinak a krev už může být hnědá, podle mě protože miminko nebylo až tak velké, takže o to rychlejší asi budeš mít dělohu zpátky na původní velikost. Prober to s doktorkou a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1215
8.4.17 13:37

Ahoj :hug:, myslím si, ze i já jsem to takhle podobně měla.
Koncily mi tak ocistky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
8.4.17 13:42

Moc mě mrzí, co se ti stalo :,( K dotazu, nedělali ti kyretáž po porodu? To by mohlo odchod očistků zeslabit jen na pár dnů. Jinak jak už tu zaznělo, je to individuální. Já po dvou porodech krev max týden, pak hnědý vytok, pak klidně zase den krev…řekla bych, že norma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
8.4.17 13:45

Očistky se můžou měnit - můžou být tmavé a pak hned zase světlé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12013
8.4.17 14:37

Mě dělali po porodu ve 21tt kyretáž. Očistky jsem měla jen pár dní a potom jsem do konce šestinedělí stále lehce krvácela. Udělej si čaj z kontryhele, řebříčku a třezalky, ve stejném poměru a pij 1 šálek denně. Hodně to urychlí regeneraci a návrat těla k normálu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
8.4.17 15:32
@Katynka88 píše:
Dobry den, nebudu se tu zdlouhave rozepisovat o tom, ze mi ve 26tt umrelo miminko, ktere jsem nasledne porodila. Mam spis dotaz ohledne sestinedeli. Od porodu uteklo teprve 9dni a z ocistku a cervene krve je krev hneda. Prijde mi to nejak brzo. Na kontrolu ke sve gynekolozce a ultrazvuk delohy jdu za 3dny, to vydrzim. Jen me napadlo, jestli s tim nektera nemate zkusenost. Jinak si cca 4dny picham injekce na srazlivost krve kvuli leydenovi, ale to by na to snad nemelo mit vliv. Predem diky za komenty! K.

Ahoj, je mi to líto, co se ti stalo :-( jinak holky mají pravdu, každá jsme jiná. Ale výborný je kontryhel, pila jsem ho celé šestinedělí. Já skoro nekrvácela a pak zase ano a když jsem šla za 14 dní na kontrolu, tak jsem špinila a dr.mi píchl injekci, že mám v děloze ještě nějaké sraženiny, ale ten kontryhel mi opravdu pomohl, špinila jsem cca měsíc a pak vše odešlo s první MS, která byla silná. Drž se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
13.4.17 22:23

@Katynka88 Před měsicem jsem porodila v 41 tt mrtvou holčičku. V den terminu přestalo ji tlouct srdičko. Očistky už mám za sebou..Trvaly asi 3 tydny. Nejdřive červenou krev, pak hnědou, ke konci světle očistky. Po 4 tydnech dostala jsem první mensruaci. To mi taky přijde hodně brzo.
Jinak je mi to lito.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
397
14.4.17 20:29

@leneve to je strašný :( :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
5.9.17 11:23

@leneve To je strašný :-( pro nás to bylo hrozné takhle „v půlce“ těhotenství, kdy ještě ani pořádně nebylo na 3D ult. vidět jak bude vypadat, neumím si představit těšit se už takhle dlouho a pak odejít z porodnice s prázdnou náručí :-( je mi to moc líto.
Pokud mám ještě psát k vci ohledně mého dotazu v diskuzi, já dostala menstruaci 3 dny po ukončení šestinedělí.
Kyretáž mi nedělali, plod odešel celý a placenta také, ult. čistý, nebyl důvod.
Děkuji děvčata všem za komentáře! :srdce: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama