Šestinedělí po zamlklém těhotenství a následná ovulace?

Anonymní
27.6.20 22:01

Šestinedělí po ZT - následná ovulace?

Hezký večer,

před několika týdny jsem prodělala ZT a rozhodla jsem se pro spontánní potrat, ne pro revizi. Krvácet jsem začala 27. 5. a trvalo do 17. 6., přesně 3 týdny.

Měli jsme s manželem v pondělí sex, ale přerušovaný. V ten den a ještě den následující jsem cítila pobolívání levého vaječníku. Takhle to mám při ovulaci, ale kolikrát i silnější. Napadlo mě, zda by to nemohla být ovulace, ale přijde mi to brzy. Nebo?

Každopádně včera v noci mě vzbudil žaludek na vodě. Hrozně jsem se lekla, abych nebyla tak rychle těhotná. Vím, že lze otěhotnět i z kapičky, nicméně takto jedeme už několik let a nikdy nic nebylo (nepovedené těhotenství bylo plánované). Dneska už je mi teda úplně dobře, ale stejně jsem se lekla. Ale beztak by to bylo příliš brzy, že?

Ještě jsem ani nebyla na kontrolním ultrazvuku kvůli případnému reziduu, protože když jsem tam volala (po odkrvácení), zrovna měl doktor dovolenou, takže znovu zkusím v pondělí.

No, a já vím, že mi neřeknete, jestli jsem nebo nejsem těhotná, to ani nechci. Mohla bych si udělat test, jen mám strach, že by vyšel pozitivní ještě z předchozího těhotenství a nechci se zbytečně stresovat. Přeci jen je to teprve 10 dní po odkrvácení.

Spíš potřebuju asi slyšet, že je to opravdu blbost. Což reálně vím…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4402
27.6.20 23:24

Nevolnost určitě není z těhotenství to je brzo. Těhotenství je malo pravděpodobné, ale úplně vyloučeny není. Možná bych si test udělala. Pokud by byl pozitivní tak to bude ještě z předchozího. Když bude negativní, tak bych si tak za 14 dní udělala další pokud by se nedostavila menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.6.20 08:52

Ahoj, mam také za sebou spontání potrat (na přelomu 12-13tt), dočišťovala jsem se týden, pak jsem začala měřit BT a ovulace byla napodobně (stejně tak následná menstruce), jako by den potratu byl prvním dnem menstruace…a jedno dítko mám z přerušované soulouže..No, byla by to velká náhoda, ale může se stát, proč by ne…My se nechránili vůbec, ani po potratu (nechali jsme to na přírodě a nic z toho nebylo, ani další a další,…měsíc.. Prostě početí je vždy takový zázrak,
Na nevolnost je hooodně brzo, ale byla by to spíš shoda náhod, ve skutečnosti ti nevolno může být, i když těhotná nejsi..A na test je také brzy, ale každopádně, když by teď byl negativní, tak by to pro Tebe jistě byla dobrá zpráva, prktože by to znamenalo, že HCG z minulého těhotenství už vyprchalo na hodnotu, kterou test nezachytí..Ale sama jsem netestovala a nemám s testováním příliš zkušeností a 3.odběr na HCG po šestinedělí jsem odmítla, protože jsem i podle BT viděla, že mi tělo opět funguje normálně..

• Nahlásit
  • Citovat
141
29.6.20 20:51

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.20 23:05
@Anonymní píše:
Ahoj, mam také za sebou spontání potrat (na přelomu 12-13tt), dočišťovala jsem se týden, pak jsem začala měřit BT a ovulace byla napodobně (stejně tak následná menstruce), jako by den potratu byl prvním dnem menstruace…a jedno dítko mám z přerušované soulouže..No, byla by to velká náhoda, ale může se stát, proč by ne…My se nechránili vůbec, ani po potratu (nechali jsme to na přírodě a nic z toho nebylo, ani další a další,…měsíc.. Prostě početí je vždy takový zázrak,
Na nevolnost je hooodně brzo, ale byla by to spíš shoda náhod, ve skutečnosti ti nevolno může být, i když těhotná nejsi..A na test je také brzy, ale každopádně, když by teď byl negativní, tak by to pro Tebe jistě byla dobrá zpráva, prktože by to znamenalo, že HCG z minulého těhotenství už vyprchalo na hodnotu, kterou test nezachytí..Ale sama jsem netestovala a nemám s testováním příliš zkušeností a 3.odběr na HCG po šestinedělí jsem odmítla, protože jsem i podle BT viděla, že mi tělo opět funguje normálně..

Děkuju za názor! Test jsem si tedy zkusmo udělala a je pozitivní. Takže určitě ještě zbytkové HCG.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama