Šestinedělní miminko spí dlouho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 22:40
Šestinedělní miminko spí dlouho

Ahoj všichni, chtěla jsem požádat o radu. Dceři je šest týdnů, je nedonošená, ale prospívala krásně, vše v pořádku, nic jí nebylo. Bohužel posléze ji zjistili zánět ledvin a byla jsem s ní v nemocnici. Tam to byl teror, začala jsem přicházet o mléko a dceru nám tam doslova naučili plakát a vztekat se. Hodně jsme nosili, chovali, hodně jsem kojila. Mléka mám vážně málo a dceři už nestačí, po probdělém týdnů a konzultaci s doktorkou jsme dali UM. Teď je to právě 5,5 hodiny co spí. Je úžasná, spokojená, stále se že spaní směje a je to zpátky naše miminko před nemocnicí, ale spí tak dlouho! Mám ji probudit na jídlo? Do nemoci byla jak hodiny, co tři hodiny, tak byla vzhůru. V nemocnici a po příchodu domů jen ječela, jak kdyby jí na nože brali, nešla utišit ani v náručí a to jsme zkoušeli úplně všechno. Nespala déle jak dvě hodiny přes týden. Teď by člověk řekl, že to dohání, bylo na ní vidět, jak strašně unavená je. V noci by mě nenapadlo ji vzbudit, ale teď mám obavu. Spí od pěti hodin. Spala dokonce i když jsem ji koupala, převlékala a dávala ATB. Jednou v nemocnici spala taky celou noc a to po přikrmu UM. Pak jsme už nedokrmovali, protože jsem odsavala. Teď už mléko nemam. Díky za radu.

Přečtěte si článek: Miminko 6. týden po porodu: Vyšetření kyčlí

Reakce:
statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 15.07.19 22:49

Pokud spala i při koupání, asi bych ji pro klid duše vzbudila. Jinak dcera je na um od 4 týdnů, v noci v 6 týdnech spala asi 7 hodin, ale byla zdravá… Teď je jí 10 týdnů, spí 7-10 hod…

Čičorečka
Závislačka 2636 příspěvků 15.07.19 22:55

Já bych ji vzbudila. Dělám to i dvouměsíčnímu. On se nají v polospánku a chrní dál, takže žádný nabalování únavy tam nehrozí. V noci nebudim, ale od pěti do teď bych ho spát nenechala. Už kvůlivá tekutinám.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 16.07.19 00:01

Může být hodně spavá kvůli ATB, také jsme brali první 3 měsíce kvůli ledvinám. Ono se tím to tělíčko rozhodí. Chudáci mimča. Jen chci napsat, ať nezapomenete dávat probiotika. Nám to Dr. vůbec neřekl. Malá měla i hodně průjmy po těch lécích. Až kamarádka mě upozornila, ať probiotika koupím. Mně to vůbec nedošlo :think:

elinka90
Závislačka 2739 příspěvků 16.07.19 06:19

Nebudila bych pokud vidím, že dýchá. Já takhle budila dceru a akorát jsem jí naučila se v noci budit na mléko. Stejnou chybu bych už neudělala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 20:07
@Saarka_O píše:
Může být hodně spavá kvůli ATB, také jsme brali první 3 měsíce kvůli ledvinám. Ono se tím to tělíčko rozhodí. Chudáci mimča. Jen chci napsat, ať nezapomenete dávat probiotika. Nám to Dr. vůbec neřekl. Malá měla i hodně průjmy po těch lécích. Až kamarádka mě upozornila, ať probiotika koupím. Mně to vůbec nedošlo :think:

To dáváme, nejdříve kapky v nemocnici a doma kapsli vysypání v mléce. Jsou vážně blbí, že vám nic neřekli. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.19 20:08

Tak nakonec se vzbudila sama skoro po šesti hodinách. Napucla se mlékem a spala až do rána. :mrgreen: Moc děkuji za rady. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama