Šestnáctiletá dcera mi představila dvacetidvouletého přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 20:53
Šestnáctiletá dcera mi představila dvacetidvouletého přítele

Dobrý den, nedávno mi má dcera představila svého přítele. Byla jsem v šoku, jelikož to byl kluk, kterého jsem viděla vyrůstat a znám jeho povahu. Navíc mu je 22, kdežto mé dceři je teprve 16 a je to její první vztah. Nechci, aby chodila s někým takovým. Jsou to úplné protiklady. Ona je na svůj věk velmi zodpovědná, slušná, dokonce vede takovou skupinu dětí se kterými vytváří, chodí na výlety. A on, na něj není vůbec spolehnutí, bojím se, že jí jednou řekne:,, běž pryč, nechci tě", jako to už udělal někomu jinému.
Ptala jsem se jí, jak to vůbec vzniklo, řekla mi, že se tak lépe znají od jejích 13 a v té době ho hrozně nenáviděla, a pak se potkali po dvou letech a něják se to stalo, a že jsou spolu už rok. A já vůbec nic netušila.
Nejvíce mě ale děsí ten věkový rozdíl, když spolu začali chodit, měla 15 a on 21. Jaký je váš názor? Co bych měla dělat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21395 příspěvků 1 inzerát 11.07.19 20:54

Nic.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 11.07.19 20:54

Věkový rozdíl to je úplně normální, neprehanej.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 11.07.19 20:55

Dle mého nezmůžeš nic… Když budeš zakazovat bude to horší…zakázané ovoce chutná nejvíce. Ona musí sama poznat co a jak. Max. můžeš dceři poradit. Určitě bych s ní pořešila ochranu. Nechtěné těhotenství by bylo asi to nejhorší

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 11.07.19 20:56

Můžeš připravovat výbavičku na mimčo.

nabab
Kecalka 267 příspěvků 11.07.19 20:57

Taky bych nedělala nic. A jestli jsou spolu rok, tak už se snad stihli poznat. A věkový rozdíl je ještě malý, přijde mi to úplně v pohodě :)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34744 příspěvků 11.07.19 20:57

Věkový rozdíl si myslím, že není nijak strašný. Dceru bych upozornila na možnou nekvalitu a minulost toho dotyčného, ale protože láska je slepá a růžové brýle růžové, tak to asi bude k ničemu. Jedině se snažit ho lépe poznat, aby ho dcera dovedla a ty jsi je mohla nenápadně sledovat. No a poučit holku důkladně o antikoncepci. Co jiného bys chtěla dělat? :nevim:

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9470 příspěvků 11.07.19 20:57

Takže už spolu nejakou dobu chodi, zacali kdyz ji bylo 15 a on 21? 6 let je normalni vekovy rozdil, jen to takto ze zacatku nezni uplne super… ja si ve 14 privedla 18 letyho ;)… tak je nech, nic stejne udelat nemuzes :jazyk: max. zajistit dostatecnou antikoncepci.

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 11.07.19 20:57

Nedělej nic, věkový rozdíl je v pohodě, je mu 22 není to chlap věku jejího otce :roll: a jestli jim to vyjde nebo se spali je její věc, aspoň bude poucena do budoucna.

Lulina999
Kecalka 428 příspěvků 11.07.19 20:57

Věkovej rozdíl není problém, stejně nic nenaděláš..

stinga
Echt Kelišová 7808 příspěvků 11.07.19 20:58

Za prvé jsi troll, píšeš jako dítě a máš vyjadřování jako dítě :cert:
a za druhé problém by byl, kdyby příteli bylo 50 a víc

Alušáček
Závislačka 3813 příspěvků 11.07.19 20:58

Láska je láska s tím nic neuděláš, věkový rozdíl není zadna tragédie a i kdyz máš třeba pravdu, že ten kluk se k tvé dceri nehodí, tak k životu patří i špatné zkušenosti, tím se člověk učí..

Božislava
Závislačka 3210 příspěvků 11.07.19 20:59
@stinga píše:
Za prvé jsi troll, píšeš jako dítě a máš vyjadřování jako dítě :cert:
a za druhé problém by byl, kdyby příteli bylo 50 a víc

Někteří lidé jsou dětmi celej život.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2317 příspěvků 11.07.19 21:01

Kdyby jo bylo 20 a jemu 26,tak by to ten rozdíl přišel taky tak strašný? Kromě dobrého poučení o antikoncepci můžeš jen říct svůj názor. Ale čím víc proti němu půjdeš, tom to může být horší. Jen bych ji upozornila, že si má hlídat školu a kdyby se cokoliv dělo, tak jsem tu pro ní. A chlapec se mohl klidně změnit… A že ji může poslat někam… Tak to asi může i jiný kluk, tomu se prostě v životě nevyhne…

zuza92
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 11.07.19 21:01

Když jí ho zakážeš, budou se scházet tajně. Buď ráda, že ti ho oficiálně představila. Říkáš, že ho znáš od mala, třeba už taky dospěl a bude mít na něj dcera dobrý vliv.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama