Sestra blbne a má malé dítě

Anonymní
23.11.19 02:53

Sestra blbne a má malé dítě

Ahoj.
Ani nevím jestli potřebuju radu nebo se jen vypovídat.
Moje sestra má 14 měsíčního chlapečka a teď začala blbnout kvůli frajerovi, já i rodiče bojíme kvůli malému a vůbec netušíme co stim.
Je to 14 dní co se dali dohromady(už spolu jednou chodily jen pro informaci) a od ty doby katastrofa malymu se vůbec nevěnuje protože stále vysí na telefonu, takže kluk věčně zavřený v postýlce, pláče že má hlad atd. A ji je to úplně volný ale hlavně že telefonuje. Za těch 14 dní jsme s mamkou na střídačku 4krát hlídali stim ze se měla vrátit večer a nevrátila vždycky přijela až druhý den a nezajímalo ji že tady má kluka, malej za tu dobu začal chodit a nakonec za to můžu já že u toho nebyla takže jsem dostala od ní vynadano.
No ale teď přijde to hlavní ve středu odpoledne ji ten její frajer začal vydírat tak že jestli nepřijde tak skočí z mostu, že se zabije atd. A ona se ve čtvrtek ráno sebrala odjela, vzala si sebou malýho ale už mu nevzala sebou žádný jídlo, pliny, oblečení prostě nic a samozřejmě je bez peněz. Akorát lže mamce včera řekla že přijede v 5 odpoledne pak v 6 a nakonec vůbec nepřijela. O malým nám nechce nic říct takže máme strach jestli má co jíst atd.
Rodiče jsou z toho nešťastný mamka ta jen brečí a táta s nikým nemluví a já z toho nemůžu spát jak se o toho prcka bojím.
Všichni by jsme byly nejradši aby byl maly doma a byl v klidu než tam kde je teď. Já vlastně asi i vím kde je a už jen ta představa toho bordelu tam tak je mi malýho strašně líto.
Omlouvám se za sloh ale muselo to ven. Díky ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

572
23.11.19 02:57

Ani nevím co na to napsat… Je mi to líto, ale zřejmě stim níc neuděláte. Maximálně udat na sociálku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jun
578
23.11.19 03:39

Na druhou stranu, jestli si myslíte, že je malý v nebezpečí ( být s psychopatem, který vidírá, že skočí z mostu…malý nemá zajištěné základní životní potřeby…atd), řešila bych to s policií.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 04:13

Určitě někoho zkontaktujte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
23.11.19 05:41

Policie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
23.11.19 06:05

Já bych taky kontaktovala policii, pokud je ten chlap nervově labilní, vyhrožuje sebevraždou.. opravdu bych to nenechala být…chudak dítě :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
482
23.11.19 06:16

Jezis :( urcite volat policii. kolik je segre?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 06:26

Jestli víte kde je tak bych pro něj prostě dojela a vzala ho odtamtud. Pokud by se vzpouzeli, volala bych policii… Já vím že matka má právo rozhodovat o tom kde bude její dítě žít ale pokud by to mělo být tak hrozné jak říkáš tak bych prostě jednala hned… A dost pochybuji že by ten její nový přítel byl nějak extra proti aby ste si malyho odvezli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.19 06:30

Nejdůležitější je to dítko a když ségra nemá rozum, udělat všechno proto, aby se právě ono mělo dobře. Možná se opravdu poradit na sociálce a nebo na policii. Dočasně se dítka ujmout, než se ségra vyblbne a dojde ji, jakou dělá blbost. Možná když by tam byl zásah té třetí strany, tak jí to dojde… Dejte pak vědět. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7530
23.11.19 06:36

No těpic 8o Pokud je sestra dospělá a svéprávná, tak neuděláš asi nic. Pokud máš podezření, že je dítě v nebezpečí, zanedbávané atd, tak to nahlas na sociálku. Co otec dítěte, ten nefunguje vůbec?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7530
23.11.19 06:47

@prekvapenana2 Jenže tohle není tak jednoduché. Pokud mají pocit, že je dítě týrané, nikdo se o něj pořádně nestará atd, tak zajít na sociálku. Určitě si nemůžou dovolit tam nakráčet a dítě jí jen tak sebrat. Jedině, že by jim ho dobrovolně dala, o to ale pochybuju, kdyby ho sebou nechtěla, tak ho nechá u rodičů. :think: Ono to bude všechno asi malinko jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13877
23.11.19 07:41

To dítě nemá otce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19921
23.11.19 08:12

Se sestrou bych se domluvila, že dítě budete raději hlídat vy, jestli má potřebu jezdit zachraňovat takového bl. bečka. On ví, že má malé dítě a tahá ji po všech čertech :zed: Pohrozila bych jí sociálkou a kontaktovala i otce dítěte. Mohl by se snad o péči taky postarat. Ale beztak to bude další nýmand v pořadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.19 08:15

Tak rodiče se vyrazily tam podívat, a já tak nějak doufám že malýho přivezou. A já v pondělí ráno zavolám té paní ze socialky co mám já a poradím se sní co máme dělat.
K dotazu na otce dítěte. Kdybych věděla kdo je otec tak bych mu napsala jenže to nikdo neví je více adeptů.

• Nahlásit
  • Citovat
2125
23.11.19 08:20

Tak at malyho privezou domu v poradku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie