Sestra fyzicky napadla mou 2letou dceru

15.4.21 12:37

Sestra fyzicky napadla mou 2letou dceru.

Před dvěma roky se nam narodila holčička, Rozinka. O malou jsem málem přišla a porod byl komplikovaný, takže už nemůžu mít další děti. Všechny nás to mrzelo, ale měli jsme radost, že se maličká narodila zdrává a já to přežila. Bylo nám úplně jedno, že mame všechno modré, protože to měl být klučina. O dva roky starší syn, Ruďa to vzal bezvadně a dělal ji (a stále dělá) takovou ochranku.

Jediný kdo neměl radost byla má mladší sestra. „Má dvě“ děti. Kluka a holku. Když se u druhého zjistilo, že to bude holcicka chtěla potratit. Skákala ze stolu a podobné vylomenimy :zed: Nakonec se ji vzdala. Její manžel k tomu nic neřekl. Moji rodiče ji omluvili. Jako vždy…

Na takovém rodinném setkání vedle v baráku (bydlíme vedle našich - zdědila jsem po prababičce) se zase předvedla ve své kráse. Celou dobu komentovala, že za ní Ruďák chodí jak ocásek, že si ho ochočila a tak. Ruda ale moc dobře ví, že nemá Rozinku ráda (sam mi to řekl) a tak vsude chodili spolu. Ani jednomu to nevadilo. Když je někdo pochválil, že mají krásný sourozenecký vztah, tak to začala jen kritizovat. Nerekla jsem na to nic. Dokud to nerikala primo detem, tak jsem to pro klid v rodině neresila, ale manžel ji neco malo rekl.

A jako vrchol toho vseho… Kdyz si mala prelezla k jejimu muzi a zacali spolu blbnout, tak ji VYTRHLA MU Z RUKOU A ZAČALA JI MLÁTIT DO ZADEČKU. Manžel seděl blíž, takže to zastavil, Ruďak začala křičet a kopat do její židle, malá byla k neutěšení. Vzali jsme děcka a sli jsem je uklidnit bokem. Šli jsme domů. Na vysvětlení jsem nečekala. Manžel si tam šel s něma o tom popovídat. Rodiče ji hájili slovy, „není to nic hrozného“ „to vy máte nevychovaný děti“ Druhý den ráno mi přišla SMS od mamky, ze jsme se zachovali jako malé děti a nemáme sestru kontaktovat, protože ONA je z vystupuju meho muze a NAPADENÍ MÉHO SYNA v DEPRESI.

V zápětí mi volal jeji manžel s omluvou. Po chvíli mu to vytrhla z ruky a začala křičet, že ji MALÁ VZALA POZORNOST, ŽE ONA MÁ BÝT JEDINÁ ŽENA V ŽIVOTĚ JEJÍHO MUŽE… To mi úplně stačilo. Přestala jsem se bavit s rodinou.

Malá je cela špatná. Nemluví s náma, jediné co řekla po příjezdu domů bylo, že se bojí. Musí spát buď s náma, nebo s Rudou v posteli, v noci se budí s pláčem, všeho se leká a když tam nejde bráška, já nebo manžel, tak se nikam nehne. Nechce si hrát, malovat. Jediné co ji nevadí je čtení, nebo pohadky. S manželem ji oba nosíme, tulíme a říkáme ji, že se nemusí ničeho bát, že tu jsme s ní. To stejné dělá i bráška.. Odkoukal to od nás. Už to trvá dva tydny a já se bojím, aby se to ještě nezhoršilo. Chci ji dát čas a prostor, ale nevím jestli to co dělám je dobře. Pravděpodobně na sestru narazíme… Odstěhovat se nemůžeme a ona jenu rodiců pečená vařená.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
16629
15.4.21 12:42
@Anonymní píše:
Před dvěma roky se nam narodila holčička, Rozinka. O malou jsem málem přišla a porod byl komplikovaný, takže už nemůžu mít další děti. Všechny nás to mrzelo, ale měli jsme radost, že se maličká narodila zdrává a já to přežila. Bylo nám úplně jedno, že mame všechno modré, protože to měl být klučina. O dva roky starší syn, Ruďa to vzal bezvadně a dělal ji (a stále dělá) takovou ochranku.

Jediný kdo neměl radost byla má mladší sestra. „Má dvě“ děti. Kluka a holku. Když se u druhého zjistilo, že to bude holcicka chtěla potratit. Skákala ze stolu a podobné vylomenimy :zed: Nakonec se ji vzdala. Její manžel k tomu nic neřekl. Moji rodiče ji omluvili. Jako vždy…

Na takovém rodinném setkání vedle v baráku (bydlíme vedle našich - zdědila jsem po prababičce) se zase předvedla ve své kráse. Celou dobu komentovala, že za ní Ruďák chodí jak ocásek, že si ho ochočila a tak. Ruda ale moc dobře ví, že nemá Rozinku ráda (sam mi to řekl) a tak vsude chodili spolu. Ani jednomu to nevadilo. Když je někdo pochválil, že mají krásný sourozenecký vztah, tak to začala jen kritizovat. Nerekla jsem na to nic. Dokud to nerikala primo detem, tak jsem to pro klid v rodině neresila, ale manžel ji neco malo rekl.

A jako vrchol toho vseho… Kdyz si mala prelezla k jejimu muzi a zacali spolu blbnout, tak ji VYTRHLA MU Z RUKOU A ZAČALA JI MLÁTIT DO ZADEČKU. Manžel seděl blíž, takže to zastavil, Ruďak začala křičet a kopat do její židle, malá byla k neutěšení. Vzali jsme děcka a sli jsem je uklidnit bokem. Šli jsme domů. Na vysvětlení jsem nečekala. Manžel si tam šel s něma o tom popovídat. Rodiče ji hájili slovy, „není to nic hrozného“ „to vy máte nevychovaný děti“ Druhý den ráno mi přišla SMS od mamky, ze jsme se zachovali jako malé děti a nemáme sestru kontaktovat, protože ONA je z vystupuju meho muze a NAPADENÍ MÉHO SYNA v DEPRESI.

V zápětí mi volal jeji manžel s omluvou. Po chvíli mu to vytrhla z ruky a začala křičet, že ji MALÁ VZALA POZORNOST, ŽE ONA MÁ BÝT JEDINÁ ŽENA V ŽIVOTĚ JEJÍHO MUŽE… To mi úplně stačilo. Přestala jsem se bavit s rodinou.

Malá je cela špatná. Nemluví s náma, jediné co řekla po příjezdu domů bylo, že se bojí. Musí spát buď s náma, nebo s Rudou v posteli, v noci se budí s pláčem, všeho se leká a když tam nejde bráška, já nebo manžel, tak se nikam nehne. Nechce si hrát, malovat. Jediné co ji nevadí je čtení, nebo pohadky. S manželem ji oba nosíme, tulíme a říkáme ji, že se nemusí ničeho bát, že tu jsme s ní. To stejné dělá i bráška.. Odkoukal to od nás. Už to trvá dva tydny a já se bojím, aby se to ještě nezhoršilo. Chci ji dát čas a prostor, ale nevím jestli to co dělám je dobře. Pravděpodobně na sestru narazíme… Odstěhovat se nemůžeme a ona jenu rodiců pečená vařená.

Jestli nejsi troll, tak nechápu, že jsi vůbec dovolila tvým dětem přiblížit se k téhle psychicky nemocné ženě (potažmo celé části rodiny). Ona se vzdala svého dítěte, protože to byla holka a celá rodina mlčí, nikdo to neřeší, ani její chlap?? :poblion: :poblion: Sorry, ale tomuhle se snad ani nedá věřit.

• Nahlásit
8238
15.4.21 12:44

Teda musela sem to číst několikrát abych to pochopila. Tak se s nimi nevidejte no. Na ulici je ignorujte. Dcera je malá, zapomene na to.

• Nahlásit
4061
15.4.21 12:44

Já nevím, ta story s tvou sestrou a skákání ze stolu se mi zdá dost přitažená za vlasy… ale budiž. Myslím, že to moc hrotíte a možná tím jak jste z toho vystresovaní vy, jen přinášíte na děti. Nevím jak moc dceru bila po zadečku, ale v takovém případě máš zachovat chladnou hlavu. Říct sestře, že pokud se jí něco nelíbí tak to má říct tobě a ne vztahovat ruku na malé dítě. Celá ta vaše rodina je trošku emocionálně nevyrovnaná, což samozřejmě usuzuji pouze podle popisu. Myslím, že to jsou všechno jen zbytečná dramata.

• Nahlásit
15.4.21 12:48

,, Když se u druhého zjistilo, že to bude holcicka chtěla potratit. Skákala ze stolu a podobné vylomenimy :zed: Nakonec se ji vzdala. Její manžel k tomu nic neřekl.,,

Jako jak se jí vzdala?
Jako jak k tomu její manžel nic neřekl?

Jinak jestli je toto reálný příběh, tak sestra je dle mého názoru psychicky nemocná a její manžel… Zvláštní.

• Nahlásit
28555
15.4.21 12:51
@Modrásek modrý píše: ,, Když se u druhého zjistilo, že to bude holcicka chtěla potratit. Skákala ze stolu a podobné vylomenimy :zed: Nakonec se ji vzdala. Její manžel k tomu nic neřekl.,,

Jako jak se jí vzdala?
Jako jak k tomu její manžel nic neřekl?

Jinak jestli je toto reálný příběh, tak sestra je dle mého názoru psychicky nemocná a její manžel… Zvláštní.

Pripada mi to jako nesmysl, to ji dala do dětského domova? To asi tezko.

• Nahlásit
1914
15.4.21 12:52

Kdo napadl tvého syna a proč je z toho tvoje sestra v depresi?

• Nahlásit
7432
15.4.21 12:55

To je tak přitažené za vlasy, že by to snad mohla být i pravda :roll: No pokud ano… Tvoje sestra je mešuge. Jestli ji zbytek rodiny toleruje a omlouvá, jsou též mešuge. Pro dobro své rodiny se nestýkej s mešuge lidmi. Co víc chceš radit :nevim:

• Nahlásit
16629
15.4.21 12:55
@iila píše:
Kdo napadl tvého syna a proč je z toho tvoje sestra v depresi?

Myslím, že „napadení mého syna“ mělo znamenat „napadení mým synem“. Jako že jí začal kopat do té židle, když dala přes prdku jeho ségře. A z toho teď má depresi :mrgreen:

• Nahlásit
Anonymní
15.4.21 12:56
@unuděná píše:
Jestli nejsi troll, tak nechápu, že jsi vůbec dovolila tvým dětem přiblížit se k téhle psychicky nemocné ženě (potažmo celé části rodiny). Ona se vzdala svého dítěte, protože to byla holka a celá rodina mlčí, nikdo to neřeší, ani její chlap?? :poblion: :poblion: Sorry, ale tomuhle se snad ani nedá věřit.

My dvě jsme se spolu nikdy nestýkali. Potkali jsme se jen na oslavách, kde byla malá ještě mimčo, takže jsem se věnovala hlavně ji a sestru přehlížela. Když jsem se ji ptala, proč dala malou k adokci řekla, že by nebyla už jediná žena svého muže. Žárlila by.

• Nahlásit
5266
15.4.21 12:57

Tak se s ní nestýkej, ne.

Ale jinak se tomu dost těžko věří, zejména té části „Nakonec se ji vzdala. Její manžel k tomu nic neřekl.“ - ono to není tak snadné, dítěte se nemůžeš jen tak vzdát. Šlo by jenom dát souhlas s adopcí, ale to by k tomu musel aktivně přistoupit i ten manžel.

• Nahlásit
10761
15.4.21 12:58
@Anonymní píše:
My dvě jsme se spolu nikdy nestýkali. Potkali jsme se jen na oslavách, kde byla malá ještě mimčo, takže jsem se věnovala hlavně ji a sestru přehlížela. Když jsem se ji ptala, proč dala malou k adokci řekla, že by nebyla už jediná žena svého muže. Žárlila by.

nestýkaly jste se, ale ze skákala ze stolu víš. Moc se mi tomu nechce věřit.

• Nahlásit
1914
15.4.21 12:58
@unuděná píše:
Myslím, že „napadení mého syna“ mělo znamenat „napadení mým synem“. Jako že jí začal kopat do té židle, když dala přes prdku jeho ségře. A z toho teď má depresi :mrgreen:

Jo, to dává smysl. Dík.

• Nahlásit
Anonymní
15.4.21 13:00
@unuděná píše:
Myslím, že „napadení mého syna“ mělo znamenat „napadení mým synem“. Jako že jí začal kopat do té židle, když dala přes prdku jeho ségře. A z toho teď má depresi :mrgreen:

Přesně tak.

• Nahlásit
3325
15.4.21 13:01

Cvoci celá rodina, ne?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat