Sestra je stále na telefonu

1068
31.3.20 09:55

Sestra je stále na telefonu

Zdravím dámy, mám sestru která má půl roční miminko a je stále na telefonu, u vaření, u kojení i když miminko zrovna spí v nositku a ona právě třeba žehlí. Nemůže to ublížit miminku? Myslím tím ten kontakt s telefonem, který vysílá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27245
31.3.20 09:56
@korneli píše:
Zdravím dámy, mám sestru která má půl roční miminko a je stále na telefonu, u vaření, u kojení i když miminko zrovna spí v nositku a ona právě třeba žehlí. Nemůže to ublížit miminku? Myslím tím ten kontakt s telefonem, který vysílá.

Jistěže může. Podle vědců z univerzity v Rejkjavíku mu narostou blány. Plovací…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6304
31.3.20 09:58
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
594
31.3.20 10:00

Dítěti rozhodně víc ublíží nekontakt matky s ním. A časem se stane, že i její dítě bude na telefonu zcela závislé a bude ho upřednostňovat před matkou. A to je přinejmenším smutné. Ale je i pravda že telefon vysílá něco, co nemá dobrý vliv na mozek. V místnosti kde se spí by telefon neměl být vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9175
31.3.20 10:20

@Romilda naprosto s tebou souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13068
31.3.20 10:42

Nic tak neublíží tvému vztahu se sestrou, jako když ji teď začneš mistrovat, že holky na internetu říkaly že ubližuje svému dítěti a zanedbává ho.

Poučováním a vysvěltováním co lidi dělají špatně je od sebe jen odpuzuješ, nepomáháš jim, aby si věci uvědomili a začali to dělat jinak.

Stejně tak jako ty se za tenhle post spíš naštveš, než aby si nad ním začala přemýšlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 10:46

Starej se o sebe. Spoustu novodobých přístrojů má eliminaci modrého světla, taky takový mám. Hlavně u dvou nejmenších jsem byla taky na telefonu každou volnou chvíli u kojení, protože jsem studovala a to byl jediný čas, kdy jsem se mohla učit, stahovat si skripta a komunikovat se spolužáky ohledně uzavření předmětů, na kterých jsem nebyla. Skripta jsem měla i tištěná, ale do telefonu se toho vleze víc. Prostředí v něj mám jak ve čtečce. I kdyby to skodilo fyzicky, psychicky, je to její dítě a její věc. Nejmenší dítě má 2,5 roku, mluví ve větách, umí např. barvy, zvířátka anglicky, hraje hry.. A jestli to vysílá nějaké negativní záření, tak jsme ohroženi všichni, protože wifi je všude kolem nás.
Anonymně proto, že nemám zájem rozvíjet další diskuzi ohledně telefonu ani studia na mateřské, nechat nebo smazat prosím.

• Nahlásit
  • Citovat
5262
31.3.20 11:14

@korneli Tak i kdyby to škodilo, ty s tím nic neuděláš. Sestra asi neumí být chvíli sama se sebou a věnovat se tomu, co dělá, jsou takoví lidi. Já často telefonuju, když venčím psa, protože se mi to táhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1068
31.3.20 15:24

Ano říká že se tak tím baví, když miminko zrovna je v klidu a ona má čas ho nějak využít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama