Sestra mě obtěžuje, pomůže trestní oznámení?

Anonymní
5.6.21 14:50

Sestra mě obtěžuje, pomůže trestní oznámení?

Ahoj, mám dost velký problém se sestrou. Skoro každý den, mě teď chodí otravovat a chce po mě peníze. Já jsem na ní už kolikrát vyjela a i manžel jí řekl svoje, ale ona je prostě neodbytna. Samozřejmě jsem jí párkrát zkusila ignorovat a neotevřít jí dveře, ale ona na mě buď čekala před barákem nebo pořád zvonila. Mám jí už plný zuby a chci se jí zbavit. Myslíte že pomůže trestní oznámení?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5947
5.6.21 14:56
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dost velký problém se sestrou. Skoro každý den, mě teď chodí otravovat a chce po mě peníze. Já jsem na ní už kolikrát vyjela a i manžel jí řekl svoje, ale ona je prostě neodbytna. Samozřejmě jsem jí párkrát zkusila ignorovat a neotevřít jí dveře, ale ona na mě buď čekala před barákem nebo pořád zvonila. Mám jí už plný zuby a chci se jí zbavit. Myslíte že pomůže trestní oznámení?

Zkus to. Pak napiš, ať je veselo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
5.6.21 14:57

A kdy jste se tak rozkmotrily? Byly jste si vubec nekdy blizke? Nevim rodinne vztahy, ale neni nejaka sance to s ni zkusit po dobrem? Tezko muzu radit, kdyz nevim vztahy ani pozadi toho vseho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:10

@Rezinac Nejvíc blízké jsme si byly když jsme byly ještě děti, když jsme dospíválí šlo to z kopce. Všechno se ještě víc zhoršilo, když začala chodit s tim blbcem, já jsem jí před ním pořád varovala, ale nic si nechtěla připustit. Dokonce si ho vzala a udělala si s ním děcko, on utekl někam na Maltu a sestře nechal dluhy a děcko. Právě kvůli tomu, mě teď pořád otravuje a dokonce mě citové vydírá přes neteř. Já jí už žádnou šanci dávat nechci, když si vzpomenu kolik mi udělala problémů a ostudy.

• Citovat
  • Nahlásit
24367
5.6.21 15:12

Možná pomůže zavyhrožovat trestním oznámením, že se lekne a dá pokoj, protože to, že na tebe čeká před barákem fakt policajti řešit nebudou.
Sestra je nějaká fetka, coi žadoní o peníze nebo proč spolu nemůžete normálně promluvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:15

@Mar__tanka1983 Zkusit to mužu, ale mám obavy že si z toho nic dělat nebude. Sestra fetka není, je jen blbka.

• Citovat
  • Nahlásit
32450
5.6.21 15:23

Nejak mne nenapada, jaky by tim mela spachat trestny cin🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
5.6.21 15:23

A chodi do prace? Proc si nezazada o insolvenci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6734
5.6.21 15:27

Trestní oznámení za to že otravuje. :palec: zkus to

Spíš ji tím pohroz na policii se to bohužel jen vysmejou. Musela by tě napadnout nebo aspoň vyhrožovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:31

@Seky11111 Do práce chodí, ale jen na zkrácený úvazek. O insolvenci si nezažádala, nevím proč a je mi to fuk. Dřív bych se jí na to zeptala a i jí pomahla si to vyřídit, ale už na ní nemám nervy. Není malá holka, ale dospělá ženská a měla by se o sebe i o dítě postarat sama a ne jen pořád na někoho spolíhat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:34

@ludmilaadamkova Zkusit jí pohrozit mužu, jen mám obavy že si z toho nic dělat nebude. Jako ono se to muže na první pohled zdát jako vtipné, ale přála bych všem aby si to zkusili a pak mluvili.

• Citovat
  • Nahlásit
111
5.6.21 15:40

Souhlasim, musi si to vyridit sama, ale ony chodi za tebou, protoze jsi rodina, jenze dluhy ji nikdo neodpare a jestli je neplati, tak ji tam rostou pekny penale.Tak zkus na tu policii zajit a zeptat se na to, oni ti poradi, co mas delat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:40

Nežiji v ČR, tak nevím, jak se to nazývá a zda-li to tam teď je - tady je to ‘trespassing’, ve zkratce můžeš někomu zakázat vstup na svoje místo pobytu…a pokud to poruší, je to trestný čin.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 15:49

@Seky11111 Když jsem za ní chodila a prosila jí aby se s tim svým rozešla, tak jsem její sestra nebyla a ona mě díky tomu úplně odstřihla. Teď když nemá peníze, tak najednou už její sestra zase jsem, proč asi taky co?

• Citovat
  • Nahlásit
10089
5.6.21 15:52

Zeptej se na policii. Chápu, že tě její obtěžování vadí. Co říkají rodiče na její chování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat