Sestra na gynekologii - již poprvé vyzradila mé těhotenství

15
31.7.13 00:08

Sestra na gynekologii

Ahoj holky, zajímalo by mne, jak by jste se zachovaly, kdyby sestra na gyndě vyzradila rodině že jste těhotná ještě před tím, než to uděláte vy. U prvního těhotenství mě to dost dostalo(vůbec jsem nevěděla odkud vítr vane až potom jsem se dozvěděla, že to bouchla).Nyní jsem pravděpodobně opět těhotná a nerada bych aby to zase vykecala..Jak by jste se k tomu postavily?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10862
31.7.13 00:12

Normálně bych jí řekla, že jestli to zas vykecá, tak pustím do oběhu, že jsem ji načapala š* s někým v ordinaci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
31.7.13 00:13

No, tak já bych ji dala čočku už při tom první těhotenství. :cert: Ona to v žádném případě nesmí říct. Teď bych ji na to důrazně upozornila, a to co nejdříve, ať to nevykecá zase.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
31.7.13 00:16

Řekla bych ji do očí, že tohle se skutečně nedělá. Je její pracovní povinnost udržovat lékařské tajemství. Pokud by to udělala znovu šla bych si stěžovat přímo za jejím nadřízeným..kým je nejspíš doktor. Myslím, že ten by jí to už nandal.

Příspěvek upraven 31.07.13 v 00:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
31.7.13 00:17
@Knihomyš píše:
Normálně bych jí řekla, že jestli to zas vykecá, tak pustím do oběhu, že jsem ji načapala š* s někým v ordinaci :)
:mrgreen: :lol: tohle mě fakt pobavilo…to je drsná pomsta…ale možná by to zabralo hned :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
31.7.13 00:20

Určitě by jsem si na ní došlápla..je to lékařské tajemství a to nesmí vyzradit. V případě že se jedná o nějakou známou rodiny např. tak by jsem asi přestoupila k jinému dr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10862
31.7.13 00:23

@AnitAma no, chvíli jsem zvažovala nějaké stížnosti doktorovi nebo profesní organizaci, ale nepřišlo mi to účinné (nic se neprokáže, ona to popře a pokud je jinak dobrá, tak dr. mávne rukou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
31.7.13 00:27
@Knihomyš píše:
Normálně bych jí řekla, že jestli to zas vykecá, tak pustím do oběhu, že jsem ji načapala š* s někým v ordinaci :)
:mrgreen: :palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
31.7.13 00:28

Nejsi z Bechyně? Ta naše drbna to taky roznáší, kde může

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
31.7.13 00:47

Ty brďo 8o
Nevím jaké máte vztahy, pokud dobré, tak bych jí v dobrém teď upozornila, že si nepřeji aby to v rodině věděli od ní a pokud nic moc, tak bych jí pohrozila nevím čím, za to že porušila lékařské tajemství :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
31.7.13 00:51
@Peetje píše:
Určitě by jsem si na ní došlápla..je to lékařské tajemství a to nesmí vyzradit. V případě že se jedná o nějakou známou rodiny např. tak by jsem asi přestoupila k jinému dr

Souhlas, radši jít jinam než zůstat tam, kam chodí celé příbuzenstvo… Co komu co do toho jestli je pacientka těhotná nebo jaké má gyn. potíže. To je soukromá věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
637
31.7.13 00:59

To je fakt strašný :-( ale já s mou náturou bych jí řekla něco o prdeli :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
976
31.7.13 02:18

Dala bych jí pěknou čočku už za to první. Tohle si NESMÍ dovolit. Teď bych jí upozornila, že pokud se to bude opakovat, budeš si stěžovat a ona může přijít o práci… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
31.7.13 05:37

Ja by som jej to povedala radšej milo..aby sa náhodou „neurazila“ :roll: a nesprotivila mi svojim chovaním potom celé tehotenstvo :zed:
Mńa, keď som ležala na gynde vytočila jedna sestra svojimi rečami..vonku by som jej určite niečo povedala..ale tam som nemala odvahu..čo keby sa mi tam chcela pomstiť? 8o :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
31.7.13 05:40
@Peetje píše:
Určitě by jsem si na ní došlápla..je to lékařské tajemství a to nesmí vyzradit. V případě že se jedná o nějakou známou rodiny např. tak by jsem asi přestoupila k jinému dr

Ale čo ak je doktor dobrý? Kvôli takej sestre prísť o dobrého doktora :nevim: :zed:
Alebo sa posťažovať doktorovi, nech jej on potom vypucuje žalúdok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama