Sestra na zubním a těhoteství

Anonymní
9.8.15 10:11

sestra na zubním a těhoteství

Ahoj zajímalo by mě, jestli je tu nějká sestra na zubním…nedávno sem objevila 2// a tak by mě zajímalo, kdy cca budu muset odejít na mateřskou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4478
9.8.15 10:14

Na mateřskou se nastupuje 8-6týdnů před porodem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 10:16

I když pracuji ve zdravotnictví? nevím právě jestli na to nejsou jiná měřítka :)

• Nahlásit
  • Citovat
4914
9.8.15 10:16

Moje známá dělala na zubním (laborantku) a odešla hned…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16823
9.8.15 10:18
@Anonymní píše:
I když pracuji ve zdravotnictví? nevím právě jestli na to nejsou jiná měřítka :)

Ne. Na MD nastupuji vsechny zeny stejne,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16823
9.8.15 10:18
@vertunka píše:
Moje známá dělala na zubním (laborantku) a odešla hned…

A kam sla? :mrgreen: Na MD tezko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.15 10:19

anonymní

A ono objevení // je nějaká „nemoc“? Pokud nemáš zdr. problémy, nutící tě jít na nemocenskou, nemyslím si, že práce sestry u zubaře je až tak náročná, aby bylo nutno hned odejít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4478
9.8.15 10:20

Pokud nemáš zdravotní problémy, tak žádná jiná měřítka nejsou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
9.8.15 10:22

Ahoj, dělala jsem na zubním sestřičku. Jsem teď ve 14. týdnu a už jsem doma od 7. týdne. Bylo mě blbě, motala se mi hlava a bylo mi na omdlení, což v práci, kde jen stojíš není zrovna nejlepší. A u nás byl problém se i v klidu najíst, co bych teď opravdu nedávala. (když se nenajím je zle :D )
Dr. mě poslala domu na neschopenku. Kdyby mě nebylo tak blbě, tak bych vydržela i dýl. :) Kolegyně přede mnou tam byla do 7. měsíce. Takže to záleží, jak se na to cítíš. Já jsem ráda, že jsem doma. Jsem i víc v klidu…žádný stres. :) Přeju hezké těhotenství :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
9.8.15 10:23
@mroe píše:
A kam sla? :mrgreen: Na MD tezko.

Byla doma, protože práce na výrobě zubních náhrad není pro těhotnou a zaměstnavatel ji nemohl přeřadit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 10:24

@macik19 no právě to sem myslela, i unás se nedá ani najíst, a občas pořád jen někde lítám :D

• Nahlásit
  • Citovat
184
9.8.15 10:29
@Anonymní píše:
@macik19 no právě to sem myslela, i unás se nedá ani najíst, a občas pořád jen někde lítám :D

Chápu :) všude asi stejný. Pokud v práci být nechceš, tak řekni svému gynekologovi, jak náročnou máš práci a on ti napíše neschopenku. Blbé jen, že máš vycházky a ty peníze taky nic moc. :) Je to celé na tobě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21190
9.8.15 10:30

A na neschopenku bys jít nemohla? Nevím jak u vás, ale v některých ordinacích si plomby míchají sami (nepoužívají už hotové kapsle) a personál denně přichází do kontaktu s výpary rtuti :think:…Nevím, jestli je to vhodné pro těhotnou…Nemluvě o všudypřítomném stresu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
9.8.15 10:35
@Anonymní píše:
Ahoj zajímalo by mě, jestli je tu nějká sestra na zubním…nedávno sem objevila 2// a tak by mě zajímalo, kdy cca budu muset odejít na mateřskou?

kamarádka dělala v ordinaci na zubním normálně do osmého měsíce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
verulicek
9.8.15 10:38

@pe-terka stres je všudypřítomný ve většině zaměstnání ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama