Sestra zadělává své dceři na problémy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 05:33

Sestra zadělává své dceři na problémy

Ahojky, kvůli vztahům v rodině prosím anonym. Mám sestru a ta má dnes už 17 letou dceru Lenku. Je to už slečna a má ke mně moc hezky vztah, prý jsem klidná povaha, sestra je někdy výbušná, ale ne špatná. Před 3 lety měla sestra oslavu 40 let, bylo to na chatě, kde nás bylo asi 20 lidí, mimo jiné i Lenčin přítel s jeho sestrou a rodiči, protože jeho máma věděla hrát výborne na kytaru, aby tam byla živá hudba. A taky tam byla nejlepší kamarádka mojí sestry, kterou já vůbec nemusím, ale byla to oslava sestry, koho zvala, toho zvala. Pak později večer šla omladina (neteř, jeji kamarádka, jeji přítel s jeho sestrou a ještě jeden kamarád) do chaty vedle, protože tam se hráli dechovky a to mládež moc nemusí. Najednou po hodině vběhla ta sestřina kamaradka k ní, něco jí celá nervní vysvětlovala, sestra úplně vyděšená taky, letěla do vedlejší chaty, tak jsem šla za nima, myslela jsem, že někomu se něco stalo. Sestra se koukala přes okno, pak tam vlitla a jen jsem slyšela:,,Ty chceš par facek, nebo co? Okamžitě si sedni a sem! A nikde jinde!! Tuším že musím víc hlídat! A ječela a ječela a ječela. Lenka mi pak řekla, že seděla tomu přítelovi na klíně. Nic víc. Viděla jsem je, normálně byla obliknuta i on. A sestra šílela, jakoby tam souložili. Lenka řekla, že to bylo vše, navíc ona i on chodili do kostela, takže předmanželský sex jaksi ne, určitě by k ničemu nedošlo, vždyť tam bylo víc lidi. Pak si sestra zavolala Lenku a řekla, že může být ráda, že to neřekne tátovi, ten by ji zbil, tohle dělají 18 lety a ne 14 lety zasrani. Jasně, že pak měla Lenka i jeji přítel zkaženou celou oslavu a celkově to v chatě, kde byli mladí, bylo tak nijak. Nikomu se nechtělo tančit, ani bavit. Ale proč to píšu? Od té doby má Lenka doma boj. Asi 3 měsíce od té událostí měla sestra noční, její muž byl v nemocnici a Lenka sama doma. Sestra ji dobře že nepsala scénář, co má říkat kdyby přišel ten přítel za ní, doufá, že se nedohodli, pověřila sousedku hlídáním (to je stará drbna, ta by určitě viděla), pak byla Lenka týden v nemocnici, vrátila se domů a jeji máma byla pozvána na oslavu do práce (jeji vedoucí slavila odchod do důchodu) a Lenku brala sebou, i když se ji tam vůbec nechtělo, protože když přijde ten přítel, tak určitě se spolu vyspí. Jiná holka by to neudělala, ale ona na 100%. Teď má 17 a v létě šla na zábavu s bratranci a sestra hned, že tancovat může, ale žádný sex. A dodá: od té doby, co jsi mu seděla na klíně, to nevěřím. Ale to jsou 3 roky!! 3 blbě roky. To jí nebude věřit celý život? To jí to chce ještě dalších 20 let predhazovat. Před půlrokem si s jedním klukem psala, pak se šli seznámit i naživo, sestra řekla, že jedině když si napíše antikoncepci, protože určitě se s ním vyspí. Ona ji nevěří, seděla mu na klíně. Bojím se, aby neměla z toho psychické problémy, trauma nebo problémy se sexem, protože sestra dělá všechno pro to. Já vím, že myslí dobře, nechce aby holka vlitla do maléru, ale Lenka je rozumná, věřící, ve škole ani v chování s ní žádné problémy nejsou, nekouří, nepije, místo na diskotéky chodí do společenství křesťanské mládeže, já bych ji věřila a bojím se, že tohle se může nedobře podepsat. Co myslíte by? No tak 14 leta holka sedí klukovi na klíně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34402
9.11.21 05:44
@Anonymní píše:
Ahojky, kvůli vztahům v rodině prosím anonym. Mám sestru a ta má dnes už 17 letou dceru Lenku. Je to už slečna a má ke mně moc hezky vztah, prý jsem klidná povaha, sestra je někdy výbušná, ale ne špatná. Před 3 lety měla sestra oslavu 40 let, bylo to na chatě, kde nás bylo asi 20 lidí, mimo jiné i Lenčin přítel s jeho sestrou a rodiči, protože jeho máma věděla hrát výborne na kytaru, aby tam byla živá hudba. A taky tam byla nejlepší kamarádka mojí sestry, kterou já vůbec nemusím, ale byla to oslava sestry, koho zvala, toho zvala. Pak později večer šla omladina (neteř, jeji kamarádka, jeji přítel s jeho sestrou a ještě jeden kamarád) do chaty vedle, protože tam se hráli dechovky a to mládež moc nemusí. Najednou po hodině vběhla ta sestřina kamaradka k ní, něco jí celá nervní vysvětlovala, sestra úplně vyděšená taky, letěla do vedlejší chaty, tak jsem šla za nima, myslela jsem, že někomu se něco stalo. Sestra se koukala přes okno, pak tam vlitla a jen jsem slyšela:,,Ty chceš par facek, nebo co? Okamžitě si sedni a sem! A nikde jinde!! Tuším že musím víc hlídat! A ječela a ječela a ječela. Lenka mi pak řekla, že seděla tomu přítelovi na klíně. Nic víc. Viděla jsem je, normálně byla obliknuta i on. A sestra šílela, jakoby tam souložili. Lenka řekla, že to bylo vše, navíc ona i on chodili do kostela, takže předmanželský sex jaksi ne, určitě by k ničemu nedošlo, vždyť tam bylo víc lidi. Pak si sestra zavolala Lenku a řekla, že může být ráda, že to neřekne tátovi, ten by ji zbil, tohle dělají 18 lety a ne 14 lety zasrani. Jasně, že pak měla Lenka i jeji přítel zkaženou celou oslavu a celkově to v chatě, kde byli mladí, bylo tak nijak. Nikomu se nechtělo tančit, ani bavit. Ale proč to píšu? Od té doby má Lenka doma boj. Asi 3 měsíce od té událostí měla sestra noční, její muž byl v nemocnici a Lenka sama doma. Sestra ji dobře že nepsala scénář, co má říkat kdyby přišel ten přítel za ní, doufá, že se nedohodli, pověřila sousedku hlídáním (to je stará drbna, ta by určitě viděla), pak byla Lenka týden v nemocnici, vrátila se domů a jeji máma byla pozvána na oslavu do práce (jeji vedoucí slavila odchod do důchodu) a Lenku brala sebou, i když se ji tam vůbec nechtělo, protože když přijde ten přítel, tak určitě se spolu vyspí. Jiná holka by to neudělala, ale ona na 100%. Teď má 17 a v létě šla na zábavu s bratranci a sestra hned, že tancovat může, ale žádný sex. A dodá: od té doby, co jsi mu seděla na klíně, to nevěřím. Ale to jsou 3 roky!! 3 blbě roky. To jí nebude věřit celý život? To jí to chce ještě dalších 20 let predhazovat. Před půlrokem si s jedním klukem psala, pak se šli seznámit i naživo, sestra řekla, že jedině když si napíše antikoncepci, protože určitě se s ním vyspí. Ona ji nevěří, seděla mu na klíně. Bojím se, aby neměla z toho psychické problémy, trauma nebo problémy se sexem, protože sestra dělá všechno pro to. Já vím, že myslí dobře, nechce aby holka vlitla do maléru, ale Lenka je rozumná, věřící, ve škole ani v chování s ní žádné problémy nejsou, nekouří, nepije, místo na diskotéky chodí do společenství křesťanské mládeže, já bych ji věřila a bojím se, že tohle se může nedobře podepsat. Co myslíte by? No tak 14 leta holka sedí klukovi na klíně.

Jednak ti do toho nic neni, navic no ve 14vysedavat chlapova na kline je brzo. Uz jen mluvit o tom, ze ma v tom veku pritele je ponekud mimo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7577
9.11.21 05:50
@vokishka píše:
Jednak ti do toho nic neni, navic no ve 14vysedavat chlapova na kline je brzo. Uz jen mluvit o tom, ze ma v tom veku pritele je ponekud mimo.

Já myslím, že jí je do toho dost, že píše o sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
9.11.21 06:12

Že ty budeš Lenka!? Fuj a pána Boha do toho zatahovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
772
9.11.21 06:26

Hele, a proč se řeší věc stará 3 roky?

Je to strašně stylizované… Takže pro mě nejsi důvěryhodná, milá Lenko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
734
9.11.21 06:28

Ahoj Lenko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6944
9.11.21 06:30

Celý je to nějaký divný. Ve 14 má holka přítele, až tak vážnou známost, že na oslavu přijdou i jeho rodiče? Na 40cetinach se hraje dechovka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5959
9.11.21 06:30

To je zase nějaká „umělá“ diskuse. Ta čeština je šmrnclá slovenštinou, celé je to pritažené za vlasy… :roll:
Zkus to jinak a lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9011
9.11.21 06:31

Mně se to hrozně blbě četlo zapracuje na slohu opravdu špatný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1533
9.11.21 06:36

Pokud je to tedy tvoje sestra, tak si s ní promluv ne? :nevim:
Pokud to seš ty tak k věci ve 14 sedět klukovi na klíně, když hned vedle jsou silně věřící rodiče, to je hustá provokace :palec: ne tahat kluka v 17 na tajno domu, když jsou rodiče pryč a nesouhlasí s tím mi přijde nějak normální. Nejspíš ho tam chtěla zvát, když se tak rozčiluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39424
9.11.21 06:43

I kdyby to pravda byla, tak tobě,,sestro" do toho nic není.
No a věřit tomu se moc nedá. Takže čtrnáctiletá holka má přítele, který chodí i s rodiči! na oslavu. Není divu, že ji ségra hlídá. Na oslavě čtyřicátých narozenin hraje dechovka? Nejsi náhodou kornelina ségra? Ta pouštěla svoji třináctku s chlapem po hospodách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
9.11.21 07:34
@Anonymní píše:
Ahojky, kvůli vztahům v rodině prosím anonym. Mám sestru a ta má dnes už 17 letou dceru Lenku. Je to už slečna a má ke mně moc hezky vztah, prý jsem klidná povaha, sestra je někdy výbušná, ale ne špatná. Před 3 lety měla sestra oslavu 40 let, bylo to na chatě, kde nás bylo asi 20 lidí, mimo jiné i Lenčin přítel s jeho sestrou a rodiči, protože jeho máma věděla hrát výborne na kytaru, aby tam byla živá hudba. A taky tam byla nejlepší kamarádka mojí sestry, kterou já vůbec nemusím, ale byla to oslava sestry, koho zvala, toho zvala. Pak později večer šla omladina (neteř, jeji kamarádka, jeji přítel s jeho sestrou a ještě jeden kamarád) do chaty vedle, protože tam se hráli dechovky a to mládež moc nemusí. Najednou po hodině vběhla ta sestřina kamaradka k ní, něco jí celá nervní vysvětlovala, sestra úplně vyděšená taky, letěla do vedlejší chaty, tak jsem šla za nima, myslela jsem, že někomu se něco stalo. Sestra se koukala přes okno, pak tam vlitla a jen jsem slyšela:,,Ty chceš par facek, nebo co? Okamžitě si sedni a sem! A nikde jinde!! Tuším že musím víc hlídat! A ječela a ječela a ječela. Lenka mi pak řekla, že seděla tomu přítelovi na klíně. Nic víc. Viděla jsem je, normálně byla obliknuta i on. A sestra šílela, jakoby tam souložili. Lenka řekla, že to bylo vše, navíc ona i on chodili do kostela, takže předmanželský sex jaksi ne, určitě by k ničemu nedošlo, vždyť tam bylo víc lidi. Pak si sestra zavolala Lenku a řekla, že může být ráda, že to neřekne tátovi, ten by ji zbil, tohle dělají 18 lety a ne 14 lety zasrani. Jasně, že pak měla Lenka i jeji přítel zkaženou celou oslavu a celkově to v chatě, kde byli mladí, bylo tak nijak. Nikomu se nechtělo tančit, ani bavit. Ale proč to píšu? Od té doby má Lenka doma boj. Asi 3 měsíce od té událostí měla sestra noční, její muž byl v nemocnici a Lenka sama doma. Sestra ji dobře že nepsala scénář, co má říkat kdyby přišel ten přítel za ní, doufá, že se nedohodli, pověřila sousedku hlídáním (to je stará drbna, ta by určitě viděla), pak byla Lenka týden v nemocnici, vrátila se domů a jeji máma byla pozvána na oslavu do práce (jeji vedoucí slavila odchod do důchodu) a Lenku brala sebou, i když se ji tam vůbec nechtělo, protože když přijde ten přítel, tak určitě se spolu vyspí. Jiná holka by to neudělala, ale ona na 100%. Teď má 17 a v létě šla na zábavu s bratranci a sestra hned, že tancovat může, ale žádný sex. A dodá: od té doby, co jsi mu seděla na klíně, to nevěřím. Ale to jsou 3 roky!! 3 blbě roky. To jí nebude věřit celý život? To jí to chce ještě dalších 20 let predhazovat. Před půlrokem si s jedním klukem psala, pak se šli seznámit i naživo, sestra řekla, že jedině když si napíše antikoncepci, protože určitě se s ním vyspí. Ona ji nevěří, seděla mu na klíně. Bojím se, aby neměla z toho psychické problémy, trauma nebo problémy se sexem, protože sestra dělá všechno pro to. Já vím, že myslí dobře, nechce aby holka vlitla do maléru, ale Lenka je rozumná, věřící, ve škole ani v chování s ní žádné problémy nejsou, nekouří, nepije, místo na diskotéky chodí do společenství křesťanské mládeže, já bych ji věřila a bojím se, že tohle se může nedobře podepsat. Co myslíte by? No tak 14 leta holka sedí klukovi na klíně.

Taky si myslí, že si Lenka. Na tetu píšeš dost zmateně, a víš až nějak moc detailů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7577
9.11.21 07:35

Kdo je Lenka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21789
9.11.21 07:46

Milá Lenko, trošku divný příběh. Nevěřím, že by na 40tiny mamka pozvala tvého „přítele“, pokud ti bylo 14, a nechala všechnu „omladinu“ svému osudu v jiné chalupě. A nevěřím, že nějaká čtyřicátnice poslouchá dechovku :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2619
9.11.21 07:49

No tak co se může stát je to, že Lenka bude mít matky plné zuby a v 18 ji zamává a odejde anebo zůstane doživotní pannou…
Nicméně příběh je tak nějak mimo, jestli to nakonec nebude celé úplně jinak :)
A fakt není běžné aby čtrnáctky vysedávaly otčímům na klíně… Asi neposedná larvička…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat