Sestra zubní instrumentář

27.3.17 09:11

Sestra zubní instrumentář

Dobré ráno :kytka: Studují poslední rok DiS všeobecná sestra a mám 5ti mesicniho syna. V lednu končím a malý bude mít roček. Tak jsem chtěla k sestře ještě něco navíc. Chtěla bych si udělat kurz zubní instrumentář abych potom měla čas na malého. Žádný třísněnný provoz. Nemáte někdo zkušenost jako instrumentářka u zubaře v ordinaci? :nevim: jak je tahle práce inančně ohodnocena? :nevim: A jak se vám líbí? :lol: děkuji všem za názory, jsem z Olomouce :potlesk: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

163
27.3.17 09:16

Jsem byvala sestricka na zubnim. Je to prace krasna ale co si budeme namlouvat je to hlavne prace I uklizecky ale za me super job. Co se tyce platu tak vetsinou tech 13-14tis. takze nic extra, nebot kolikrat se stalo, ze pracujete daleko vic hodin nez mate a take zalezi na jakeho zubare narazite, nebot ne vzdy si s nim rozumite =).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 09:19

@Lucie4B děkuji Lucinko, to je všude i ve špitále člověk narazí na blbou staniční a je to na prd :,( no mi jde hlavně o malého. Druhé dítě nechci a pracovat nechci jít ve 30 :mrgreen: tak volíme něco méně vytíženého abych se mohla věnovat prckovi. A je to teda dobra volba udělat si po DiS všeobecně sestře instrumentarku zubní? Nebo potřebuji nevo víc? Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2434
27.3.17 10:08

@Nikishenka Ahoj, na zubním jsem 12 let a práce se mi líbí hodně, jen si skoro nikdy nesednu, je toho hodně a náročné i psychicky, máme to obohacené i o chirurgii.Plat,no nic moc, ale zase neděláme pátky a s dr je domluva, když potřebuji cokoliv důležitého zařídit, mám 15 500 Kč. Jinak kurz instrumentarky nemám, jako všeobecna sestra jsem ho mít nemusela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28853
27.3.17 10:37

Chodím do zubní ordinace, která byla otevřena v roce 2014,nastoupily tam lékařky čerstvě vystudované(ze začátku pracovaly pod zkušeným doktorem, kterému to celé patří) a každá lékařka má k ruce ještě instrumentářku. Já si myslím, že je to koncept dnešní doby a práci rozhodně šanci najít máš. Jako pacienti jsme moc spokojení, pokud jde o nějaký větší zákrok, nevěsí nám savku slin na ret, jak v zařízení, kde jsem chodila dřív. Následkem toho jsem měla boláky ještě další dva týdny.
Co se týče pracovní doby, všimla jsem si, že instrumentářka má kratší než lékařka, ale naše zařízení zajišťuje i pohotovost v sobotu a státní svátky, v určité hodiny a jedna z nich tam taky je. Plat nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
27.3.17 16:31

@Nikishenka ja si udelala pouze ten kurz amas vyhodu ze mas Dis to te budou brat vsemi deseti =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama