Sestřička na JIP? Zkušenosti s krvácením do mozku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bosorka77
Nováček 4 příspěvky 22.03.18 12:02
sestřička na JIp? Zkušenosti krvácením do mozku

Dobrý den, prosím není tu mezi Vámi někde sestřička z JIP? Nemáte někdo zkušenosti s hospitaliací na JIP ohledně krvácení do mozku? Budu vděčná a jakékoliv reakce.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineNell2
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 22.03.18 12:21

Jde o to jak velkého rozsahu to krvácení je, někdy (většinou) stačí naprostý klidový režim a CT kontroly ( nejdřív se kontroluje v řádech hodin, potom dní a pak s odsunem týdnů, ale to indikuje neurochirurg dle aktuálního stavu) a někdy je nutné udělat návrty a zavést čidlo..

bosorka77
Nováček 4 příspěvky 22.03.18 12:30

Není to velké krvácení je to v oblasti středního moku. KLid na lužku ve vodorovné poloe od včerejška s mírným podkládáním hlavy. Dělaly se 3CT v uterý sono moku vše v pořádku------aspon mi takto informace předávají. Nedošlo k žádné komlikaci, mluvi je soběstačný na lužku. Uvádí bolesti hlavy které jsitě budou přetrvávat delší dobu. Budě se dělat kontrolní CT. V nemocnici jsou zakázany návštěvy takže uplně odtržená od kontaktu. Vy pracujete v tomto oboru?

eva valoi
Extra třída :D 11023 příspěvků 22.03.18 12:36
@bosorka77 píše:
Dobrý den, prosím není tu mezi Vámi někde sestřička z JIP? Nemáte někdo zkušenosti s hospitaliací na JIP ohledně krvácení do mozku? Budu vděčná a jakékoliv reakce.

Zkus napsat Pudloslava. To je neurolog a vždy ochotná a milá uživatelka emimina.

Uživatel je onlineNell2
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 22.03.18 12:41

@bosorka77 jen jako sestra v tomto oboru, Pudloslava poradí líp.

bosorka77
Nováček 4 příspěvky 22.03.18 12:42

Moc děkuji za radu a jak sí mohu zkontaktovat moc e tu nevynám

eva valoi
Extra třída :D 11023 příspěvků 22.03.18 15:38

@bosorka77 Můžeš ji zkusit napsat sz. Najdi si její profil, ono už te to navede.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 22.03.18 18:25

Pokud jsi to náhodou nenašla, tak zde:
https://www.emimino.cz/…/pudloslava/

• SZ je soukromá zpráva - vpravo je vidět dopisní obálka s odkazem „Napsat uživateli Pudloslava zprávu“

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama