Sestry přítel v našem pokoji

Anonymní
10.12.19 21:04

Sestry přítel v našem pokoji

Omlouvám se za anonym, ale opravdu to potřebuju.
Je mi 19 let, mé sestře 24 a jejímu příteli je 29. Sestra je s přítelem už rok a půl, jsou šťastný a když je šťastná moje sestra, jsem i já. Byla jsem moc ráda, když jsi našla přítele, moc jsem ji to přála. Neměla jsem s ním žádný problém, celkově s jejich vztahem jsem neměla vůbec problém. Se sestrou sdílíme jeden malý společný pokojíček, první rok jsem nějak nezpozorovala, že by mi neustálá přítomnost (neustálá, to trochu přeháním, asi tak 4× až 5× do týdne) jejího přítele v našem pokoji vadila, vždycky jsem šla a uhla se jinam (do kuchyně, do ložnice rodičů, do obýváku), aby měli prostor a já jim v našem pokoji nezacláněla. Vydržela jsem to rok a teď jsou mezi mnou a moji sestrou velké rozpory, právě kvůli tomuhle.
Já už se v pokoji převlíkám i za přítomnosti toho kluka, prostě se otočím, nebo mu řeknu ať se nedívá. Snažím se v pokoji učit, ale nejde to, jelikož si buď pouští film a nebo jsou spolu na posteli a začnou se pusinkovat (skutečně pouze pusinkovat), nemůžu se soustředit, kolikrát jsem je už poprosila, aby si film ztisili, nebo aby oni byli potišeji - sestra se trochu naštve, ale snaží se mi vyhovět. Víte, je to šílený, vrátíte se že školy, máte fůru učení a úkolů a na posteli zas a znovu sedí její přítel…rekla jsem sestře, že se potřebuju připravovat na Maturitu a ona, že to chápe, že se uhnou apod. Co myslíte, neuhli se. A nejde jen o učení… Pokoj je místo, kde mám svoje soukromí, svoje věci, chtěla bych si tam cvičit, pouštět si písničky, hrát si na piano, ale nemůžu, protože písničky a piano by je rušilo a před ním prostě cvičit nemůžu.
Víte, já už si přijdu jako idiot, ale prostě já to ořvu, občas když máme se sestrou rozpor ohledně tohoto, tak pak brečím, protože už jsem z toho tak na nervy. Ztratila jsem svoje soukromí. Respektuji, že je to sestry pokoj a ona sem patří, ale ten kluk ne.
Možná vás napadá otázka, zda si nechtějí sehnat bydlení. Ne nechtějí, nechtějí platit nájem za byt, shánějí si parcelu na stavbu baráku a do ty doby budou tu - a že to bude dlouhá doba.
Ještě abych upřesnila, on tu nebydlí, on sem jenom vždy jezdí, někdy na spaní, někdy jen na celé odpoledne a to samé sestra, taky k němu jezdí, ale on má pokoj svůj vlastní.
Zkuste si to jenom představit, je vám 19 let a v pokoji máte sestry už skoro 30tiletýho chlapa.
Už nemůžu, opravdu nemůžu.
Zajímali by mne vaše nápady, návrhy, nebo jakýkoli poznatky, který vás napadnou. Beru všechno.
Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.12.19 21:06

Proč nejdou k němu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10733
10.12.19 21:07

A řešila jsi tohle s rodiči? Co na ro říkají oni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
10.12.19 21:08

Naprosto tě chápu. Situace šílená. Divím, že to nevadí tvé sestře a hlavně se divím, že to nevadí jejímu příteli. Je mu 29!!! :zed:

Co na to vaši? Nemohli vy se ségrou promluvit, že tohle není vhodné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10922
10.12.19 21:10

Že jim to není blbý :nevim:. Jak se k tomu staví rodiče. Já bych už asi vraždila a štěstí sestry by mi bylo ukradený :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528

A co na to rodice? Tem to prijde nirmalni, promluv si v klidu se segrou, pokud on ma pokoj pro sebe, nechapu proc jsou nekde, kde maji „krena“. Jesre v jejich veku :roll: vetmi si tam navstevy taky, kamaradky a tak, ono je to pak prestane bavit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46427

A ten vek je opravdu ona 24,on 29? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
10.12.19 21:11

Ať si ten dospěly par najme vlastní šmajchlkabinet! Co rodiče? Já bych je hnala!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53276
10.12.19 21:11

Probrat s rodiči a at teda jsou víc u něj když má pokoj sám pro sebe. Tohle by mne taky vadilo. To tam mají sex když usneš :roll:?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
10.12.19 21:12

Ve 29 nema na vlastni bydleni nebo spolubydleni? Dost ujety. Poslala bych oba doprdel. e

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:12
@Kettlery píše:
Naprosto tě chápu. Situace šílená. Divím, že to nevadí tvé sestře a hlavně se divím, že to nevadí jejímu příteli. Je mu 29!!! :zed:Co na to vaši? Nemohli vy se ségrou promluvit, že tohle není vhodné?

Moji rodiče se nejdříve postavili na mou stranu, řekli, že to chápou, hlavně mamka vysvětlovala sestře, že jsem mladá holka a že se mi nediví.
Jenze teď najednou mamka obrátila, jelikož sestry přítel je hodnej kluk, a to on opravdu je, pomáhá mamce, ptá se jí, zda nepotřebuje něco koupit apod. Najednou mamka říká, že nemám být sobec apod. Myslím, že na to má hodně vliv, že se přítel k mamce chová hezky a snaží se pomoct. To že se mamka začíná obracet je pro mě nejhorší, byla to největší opora, ta co dokáže nejvíc.

• Citovat
  • Nahlásit
21497
10.12.19 21:13

Ty kraso 8o ve věku tvoji sestry sem měla 3 lety dítě a ne pokojík u rodičů a ještě nasackovanyho tricatnika ve společném pokoji, který též visí na krku rodičům :roll: těžká situace, já bych uhodila na rodiče ať jim ty navstevy zkrouhnou, popřípadně šla na intr nebo si našla spolubydleni a brigádu ať mám klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18885
10.12.19 21:13

No je mi te lito, co promluvit s rodici? Poradne promluvit i s ni, jak by se ji libilo, kdyby to bylo opacne? Nechapu, proc sestra netravi cas u nej, nechapu, ze ona i on nechteji mit soukromi. A nechapu ani, proc stale bydli v tomhle veku doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21590
10.12.19 21:14

A kde bydlí chlapec se třicítkou na krku? Že by u maminky. A tvoje segra ještě nemaká ve 24 letech. Ať mažou do podnájmu a neprudí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:15
@astoret píše:
A co na to rodice? Tem to prijde nirmalni, promluv si v klidu se segrou, pokud on ma pokoj pro sebe, nechapu proc jsou nekde, kde maji „krena“. Jesre v jejich veku :roll: vetmi si tam navstevy taky, kamaradky a tak, ono je to pak prestane bavit..

Když jsem si naposledy přivedla kamarádka, bylo to spousta domlouvali, aby se uhli a aby nás tam nechali… Nechali nás tam, ale stejně na chvíli přišli a když pak asi po 15 minutách odešli, tak mi kamarádka řekla, že tohle by vážně nedala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat