Sesunutí z lehátka na zem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maleva
Stálice 64 příspěvků 27.02.09 15:53
Sesunutí z lehátka na zem

Dneska jsem zapomněla malého, kterému je 5 měsíců připoutat v lehátku a sesunul se mi asi z 25 cm na zem. Brečel jen pár vteřin než jsem ho pochovala. Myslíte si, že by mu mohlo něco být? Žádné příznaky nemá, ani na hlavičce nic nemá. Mám strach. :( Jsem děsná matka!!! :cry:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 27.02.09 15:59

To jsem děsná matka spíš já - tohle bych vůbec neřešila 8)

harpyje
Extra třída :D 10672 příspěvků 27.02.09 16:12

:D tak jsme napočítala do deseti … a dobrý :-) rozdejchala jsem to.

Judycum
Kelišová 5009 příspěvků 27.02.09 16:40

To nic nebude… :wink: První pád vždycky vyděsí, to je jasné…

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 27.02.09 17:03

nene zas to neres tak moc :-) plakal ze se leknul- neva :-)

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 27.02.09 17:04

To bude v pohodě. :D

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 27.02.09 17:13

Mě taky vypadnul z lehátka nedávno a chcili si poknoural a jakoby i zanadával. Občas jsem na něj koukla, když spinkal, ale dobrý. A děsná matka určitě nejsi!!!

doriang
Kelišová 5579 příspěvků 27.02.09 17:40

Jejda to vubec neres, to se jeste stane mockrat, spatna matka urcite nejsi… co bych pak byla ja - Anezka v 8.mes-masleny oboci, jizva doted, minule vanoce 3 stehy na nose- jizva doted, kdybych se kvuli tomu nervovala uz bych byla na psychiatrii :lol:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.09 18:06

Me spadl malej asi v pul roce z postele a krvacel z nosu a puse.Byla jsem uplne v soku.umyla jsem ho od krve,pak uz mu nic neteklo a choval se normalne jako vzdycky.A to jsem sedela u nej,byla to pidi sekunda ani jsem to nezaregistrovala a najednou rev!Nic se nestalo…ted uz ma sedm let.Ale vycitala jsem si to dlouho.Takze takove male sklouznuti z lehatka bych moc neresila.pokud se chova stejne jako pred tim.Sleduj ho,ale myslim ze je to dobry.Jo ted si vzpominam malej krvacel tolik protoze si skousl ret,tak proto tolik krve.Jak jsem ho videla celeho od krve malem jsem se slozila.Vera

Len-til-kah
Extra třída :D 13986 příspěvků 27.02.09 18:54
harpyje píše: :D tak jsme napočítala do deseti … a dobrý :-) rozdejchala jsem to.

Vy nezodpovědné matky, co dáváte dětem mladším jednoho roku solené brambory, raději mlčte :lol: .

Příspěvek považuji za vtip. Ale kameňák.

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 27.02.09 19:00

Ahoj, mě malý vypadl v cca šesti měsících, taky jsem ho v lehátku nepřipoutala… Doteď si připadám jako hrosná matka, ale vím, že to tak není. A to se mi nesesunul, ale po:,–(il se a přepadl dopředu, nosem na lino. No vyděsila jsem se hodně a bála se, jestli ten nos nemůže mít třeba zlomený nebo tak. Chvíli řval, to je jasné, ale kupodivu se uklidnil rychle a později nijak nedával najevo, že by ho to bolelo. Oni jsou ty děti sice ještě maličký, ale odolnější, než si myslíme. Sklouznutí z lehátka bych neřešila, pokud plakal jen chvilku.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 27.02.09 20:10

Už ses ptala na BC a dostalo se Ti stejné odpovědi, ne?

maleva
Stálice 64 příspěvků 27.02.09 20:59

Já jsem to na BC nemohla najít, tak jsem myslela, že to někdo smazal. :oops:

Jinak díky všem. :)

A teď jsem byla na BC a nemůžu to tam najít… :!

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 27.02.09 21:05

Musíš si zaškrtnout, že chceš, aby ti chodily odpovědi na mail. Pak si v odkazu v mailu otevřeš danou diskusi. Zkus na hlavní straně BC kliknout na odkaz otevřít diskuse za poslední týden.

maleva
Stálice 64 příspěvků 27.02.09 21:23

O.K. díky a proč to téma nemůžu najít?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >