Setkají se v životě dva lidi, kteří mají?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 09:46
Setkají se v životě dva lidi který mají?

Co myslíte? :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Meredithx
Kecalka 190 příspěvků 28.02.19 09:48

Kteří mají co? :mrgreen:

Plmo
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 28.02.19 09:49
@Anonymní píše:

Co který mají?

aleba
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 59 inzerátů 28.02.19 09:52

Myslim ze jo :D

Levandule121
Závislačka 2571 příspěvků 28.02.19 09:52

Asi jako kteří k sobě mají osudově patřit.

Tak potkáš miliony lidí. Ale mezilidská komunikace je zoufale nedostačující. Takže asi většinou ne. :nevim:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 28.02.19 09:56

Určitě jo :palec:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 28.02.19 09:56

Prosím tě, žádná vyšší síla ti nepošle člověka, se kterým se máš setkat. To je blbost. Ty sama si formuješ život podle lidí, se kterýma se stýkáš. Ale jestli ti to dělá dobře, svádět svoje okolí na osud, tak to asi není nic proti ničemu. Klidně si dál říkej: toho jsem potkala, aby mě naučil, s tímhle šmejdem jsem chodila, abych věděla, co u dalšího partnera nechci atd. Pro mě ale prostě a jednoduše člověk kolem sebe shlukuje lidi z vlastní vůle, takové, jaké si vybere. Vybereš si jak toho šmejda, tak toho prince. Vyšší moc s tím nemá co dělat.

Meredithx
Kecalka 190 příspěvků 28.02.19 09:57

Aha tak pak by to mělo byt „lidi, kteří mají?“ A já furt přemýšlím, co že to mají mít :D
Myslím že ne..ale taky se nikdy nedozvíme, jestli jo :lol:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 28.02.19 09:58
@Čičorečka píše:
Prosím tě, žádná vyšší síla ti nepošle člověka, se kterým se máš setkat. To je blbost. Ty sama si formuješ život podle lidí, se kterýma se stýkáš. Ale jestli ti to dělá dobře, svádět svoje okolí na osud, tak to asi není nic proti ničemu. Klidně si dál říkej: toho jsem potkala, aby mě naučil, s tímhle šmejdem jsem chodila, abych věděla, co u dalšího partnera nechci atd. Pro mě ale prostě a jednoduše člověk kolem sebe shlukuje lidi z vlastní vůle, takové, jaké si vybere. Vybereš si jak toho šmejda, tak toho prince. Vyšší moc s tím nemá co dělat.

Aha..a to jsi vycetla kde, ze hned rikas ze je to blbost? :lol: Co když je blbost to, jak to vnimas ty? :lol: :roll:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 28.02.19 10:01
@Anitramm píše:
Aha..a to jsi vycetla kde, ze hned rikas ze je to blbost? :lol: Co když je blbost to, jak to vnimas ty? :lol: :roll:

To určitě ano, co říkám je blbost. To je přece jasný, že člověk musí čekat, až někdo nahoře vybere osudového člověka, kterého ti přistrčí. Sama na to vliv nemáš.

arada
Neúnavná pisatelka 17928 příspěvků 28.02.19 10:02

My se potkali, sice to trvalo dýl,ale vyplatilo se.

Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 28.02.19 10:04

Ta otázka je nesmyslná sama o sobě. Jak poznáš, ze ses setkala s tím, který patří k tobě (pokud to takto bylo myšleno) nebo který ti ma měnit osud, pripadne ti dat životní lekci? Můžeš si tak vykládat vztahy s jinými lidmi, ale nikdy nemáš jistotu, ze ten pravý a úžasný se cestou, na které te měl potkat, nerozplacnul o rohozku a neskončil se zlomenou nohou v nemocnici, takže jste se minuli. A ten o kterém si to myslíš, vlastně ten pravý vůbec není. Proste otázka se nedá zodpovědět, protože není objektivní měřítko

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 28.02.19 10:04

Kdepak… Údajně (už si nepamatuju, kde jsem to přesně četla, v nějaké psychologické studii) by člověk byl schopen vést uspokojivě šťastný vztah s každým šestým člověkem (opačného pohlaví, u hetersexuálů), průměrně.

Takže bych se nespoléhala na to, že se ti někdo zjeví, ale ten začátek vztahu nechat na hormonech a přírodě a pak na vztahu pracovat a budovat jej dlouhodobě. A pak to bude ten pravý. ;)

carola
Kelišová 7418 příspěvků 28.02.19 10:07
@Anonymní píše:

A co je na té divné otázce tajného?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1878 příspěvků 28.02.19 10:11
@carola píše:
A co je na té divné otázce tajného?

Je divná, tak se k tomu nechce přiznat :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek