Setkání s milencem po 10 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:50
Setkání s milencem po 10 letech

Ahoj, jdu se poradit ohledně dost citlivé záležitosti. Před více než deseti lety na SŠ (na internátu) jsem měla přítele. Byl krásný a úžasný. Byl nejdůležitější člověk v mém životě a chtěli jsme spolu být navždy. Vím, že to zní jako jedna z naivních dětských lásek, ale já to tak nevnímám ani po tolika letech. Oba jsme spolu objevili krásu sexu a blízkosti. Byli jsme spolu cca 2 roky někdy ve věku 16/17. Náš vztah bych z dnešního pohledu označila ta vyzrálý a rozumný. Pak se musel na rychlo odstěhovat (ukončit školu), kvůli rodinným problémům. Nestihli jsme si tenkrát říct ani ahoj. Nejdříve jsem myslela, že je třeba jen nemocný, potom jsem se na něj zlobila a pak jsme o něj měla strach. Postupně jsem z doslechu zjistila, že už se nevrátí a že má nějaké vážné problémy doma. I když to v té době už nebylo tak běžné, mobily jsme neměli ani jeden, protože jsme se vídali 5 dní v týdnu. O prázdninách jsme si posílali dopisy. Když jsem mu tedy asi po měsíci napsala (ne jednou) na adresu z prázdnin, odpověď už jsem nedostala. Opravdu hodně jsem se trápila, brečela jsem po nocích a nechtěla jsem bez něj žít. Rodiče mi nedovolili na adresu zajet osobně. Nakonec jsem to však překonala a žila 10 let v celku normální život. Měla jsem manžela, pořídila jsem si děti…A teď po více jak 10 letech mě k němu osud zavál. Přesněji přes kamarádku. Nemohla jsem uvěřit, když jsem o něm slyšela. Vše se mi vrátilo neskutečně živě. Myslím na něj a zdá se mi o něm. Úplně se mi vybavili ty detaily chvilek s ním a chtěla bych ho ještě potkat i když jsem si myslela že mám pohodový život tak, jak ho mám. Hodně jsem o tom s kamarádkou mluvila a myslí si, že to vidím moc růžově. Že kdybychom nebyli nucení se rozdělit, tak bychom se nejspíš rozešli dobrovolně za pár let/měsíců. Ale takhle si pamatuji jen to dobré. A také je pravda, že jsem ho delší dobu neznala, než znala. Úplně mě to celé rozhodilo a nevím, co mám dělat. Kamarádka mi s ním domluvila schůzku. On má několikaletou přítelkyni a já mám rodinu. Nic si od toho neslibuji. Jen jsem si myslela, že když uvidím, jak jsme oba šťastní a budeme si to moci vysvětlit, tak mi to pomůže. Ale teď nějak nevím. Nemůžu se rozhoupat, jestli chci dělat, že o něm nevím nebo s ním obnovit vztahy. Nevím jestli má u našeho setkání vůbec někdo být nebo to má být mezi 4 očima. A hlavně naprosto nevím, jak takové setkání probíhá. Mám ho obejmout? Nebo budu mít chuť ho rovnou políbit? Nebo si prostě podáme ruku a řekneme si čau? Ale proč, když on přece není žádný cizí člověk. Byla to má láska a já mu dala celé mé srdce. Mám toho plnou hlavu. Vždyť my jsme se ani nerozešli! Co když se budu chtít rozbrečet? Nebo mám být odměřená? Dělat, že jsem na všechno zapomněla? Budeme nervozní? Nebo se budeme společně smát tomu, jak jsme se měli rádi? Je to neskutečně těžké. Potkal se někdo s někým velice blízkým po tolika letech?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 14:59

Já.Na vysoké a i občas po jsem měla poměr se starším milencem,učite­lem.Pamatovala jsem si na úžasný sex a skvěle rozmery jeho p…
Zrovna letos jsme se po 11 letech konečně sešli,zašli na jídlo,skvěle popovídali a pak došlo i na sex.Hruza a des.Rozvalil se na záda jak v sámošce a snad čekal,že převezmu iniciativu.Nakonec to skoncilo o sexu zezadu,kdy teda téměř nic nevydržel.A i ten penis se mi zdál po letech mnohem kratší a hlavně užší.
No pak jsme si napsali jen pár zdvorilostnich zpráv.Ma touha po nem vyprchala.
Raději anonym
 M.

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 15:12

Nech si krasne vzpominky a zij zivot jaky mas urcite rada s manzelem a detmi..

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 22.09.18 15:17

asi bych neodolala se sejít jen na kafe.. zřejmě zjistíte, že kouzlo je dávno pryč.. ale spíš jde o to , že jste si nikdy ten „rozchod - nerozchod“ nevysvětlili.. minimálně z tohoto důvodu na běžné kávičce nevidím nic špatného, neznamená to přece, že spolu hned někam půjdete :mrgreen: on už to taky nebude ten úžasný mladý kluk jako byl tenkrát, stejně jako my už nejsme stejné jako v 17 :mrgreen:

teerax
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 22.09.18 15:24

tohle jsou ty nedořešené vztahy, které pak dělají bordel v hlavě celý život :?

asi bych s ním šla, myslím, že by to bylo fér i vůči manželovi tohle definitivně uzavřít a nevzdychat po něm jako po životní lásce, která nevyšla, a tak ses musela spokojit s manželem. :?

dost možná zjistíš, že už ti nic neříká a ty jemu taky ne. V opačném případě nevím :think:

Malaga
Generální žvanilka 24837 příspěvků 22.09.18 15:29

Zarazilo mě, že píšeš " měla jsem manžela" … Snad MÁM manžela, ne? Nemyslíš si podvědomě na něj? Co bylo to bylo, dnes jste každý jinde… Vytváříš si domněnky a nejspíš budeš zklamaná …

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 22.09.18 15:33
@Safrik píše:
Nech si krasne vzpominky a zij zivot jaky mas urcite rada s manzelem a detmi..

To je to nejlepsi, co muzes udelat. Na schuzku bych nesla, udela ti to akorat bordel v hlave.

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 22.09.18 15:36

Vztah byl vyzrálý a rozumný, ale pak zmizel a ani nenapsal :) Taky jsem měla ve stejném věku podobného „osudového“. Léta jsem na něj myslela. No teď jsme se shodou návod potkali a řekli si dobrý den :mrgreen: Až později mi došlo, kdo to byl. Zestárl, ale na kouzlu mu to neubralo (spíš naopak). Ovšem na kafe bych a ním asi nechtěla jít, i když by to byl pěkný návrat do pubertálních let :lol: Máme každý svůj život.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.18 15:42

@Malaga Jsem rozvedená. Vzali jsme se na rychlo kvůli mému těhotenství, ale neklapalo to. Jsem s tím v pohodě. Proto „MĚLA jsem manžela“. Teď jsem se dvěma dětmi, občas mám nějakou známost, ale nechci děti zatěžovat nějakým novým tatínkem na zkoušku. Vážný vztah už jsem od té doby neměla. No a teď tohle.
@Lucy75 No, právě. Nedokážu odolat. Když jsem se dozvěděla, že nebydlí ani tak daleko ode mě a že vůbec JE. Ale prostě si neumím představit, že tam budeme sedět a pít kafe a hrát si na to, že jsme jenom známí, když mi kdysi patřil a já jemu. A bylo to tak ještě když jsme se viděli naposledy.
@teerax To zní rozumně. Asi bych na jednu stranu chtěla zjistit, že už mi nic neříká. Ale v tom případě si uvědomuji, že bych ho radši ani neviděla. Už je dohodnuté, že se sejdeme. On prý souhlasil, když se dozvěděl, kdo jsem. Jen ještě nevíme jak. Jestli mám jít v doprovodu kamarádky na nějakou větší sešlost k němu, kam bude zvaná nebo osobní schůzka jen s ním. A pak tedy hlavně nevím, co dělat, až ho uvidím.

Malaga
Generální žvanilka 24837 příspěvků 22.09.18 15:47

Dík za vysvětlení ;). Šla bych na osobní schůzku a uvidíš. Nic si od toho neslibuj, ono se uvidí… Už uběhlo dost času, ale třeba sympatie zůstaly ;).

chs.jasmin
Echt Kelišová 7883 příspěvků 22.09.18 15:51
@Anonymní píše:
Ahoj, jdu se poradit ohledně dost citlivé záležitosti. Před více než deseti lety na SŠ (na internátu) jsem měla přítele. Byl krásný a úžasný. Byl nejdůležitější člověk v mém životě a chtěli jsme spolu být navždy. Vím, že to zní jako jedna z naivních dětských lásek, ale já to tak nevnímám ani po tolika letech. Oba jsme spolu objevili krásu sexu a blízkosti. Byli jsme spolu cca 2 roky někdy ve věku 16/17. Náš vztah bych z dnešního pohledu označila ta vyzrálý a rozumný. Pak se musel na rychlo odstěhovat (ukončit školu), kvůli rodinným problémům. Nestihli jsme si tenkrát říct ani ahoj. Nejdříve jsem myslela, že je třeba jen nemocný, potom jsem se na něj zlobila a pak jsme o něj měla strach. Postupně jsem z doslechu zjistila, že už se nevrátí a že má nějaké vážné problémy doma. I když to v té době už nebylo tak běžné, mobily jsme neměli ani jeden, protože jsme se vídali 5 dní v týdnu. O prázdninách jsme si posílali dopisy. Když jsem mu tedy asi po měsíci napsala (ne jednou) na adresu z prázdnin, odpověď už jsem nedostala. Opravdu hodně jsem se trápila, brečela jsem po nocích a nechtěla jsem bez něj žít. Rodiče mi nedovolili na adresu zajet osobně. Nakonec jsem to však překonala a žila 10 let v celku normální život. Měla jsem manžela, pořídila jsem si děti…A teď po více jak 10 letech mě k němu osud zavál. Přesněji přes kamarádku. Nemohla jsem uvěřit, když jsem o něm slyšela. Vše se mi vrátilo neskutečně živě. Myslím na něj a zdá se mi o něm. Úplně se mi vybavili ty detaily chvilek s ním a chtěla bych ho ještě potkat i když jsem si myslela že mám pohodový život tak, jak ho mám. Hodně jsem o tom s kamarádkou mluvila a myslí si, že to vidím moc růžově. Že kdybychom nebyli nucení se rozdělit, tak bychom se nejspíš rozešli dobrovolně za pár let/měsíců. Ale takhle si pamatuji jen to dobré. A také je pravda, že jsem ho delší dobu neznala, než znala. Úplně mě to celé rozhodilo a nevím, co mám dělat. Kamarádka mi s ním domluvila schůzku. On má několikaletou přítelkyni a já mám rodinu. Nic si od toho neslibuji. Jen jsem si myslela, že když uvidím, jak jsme oba šťastní a budeme si to moci vysvětlit, tak mi to pomůže. Ale teď nějak nevím. Nemůžu se rozhoupat, jestli chci dělat, že o něm nevím nebo s ním obnovit vztahy. Nevím jestli má u našeho setkání vůbec někdo být nebo to má být mezi 4 očima. A hlavně naprosto nevím, jak takové setkání probíhá. Mám ho obejmout? Nebo budu mít chuť ho rovnou políbit? Nebo si prostě podáme ruku a řekneme si čau? Ale proč, když on přece není žádný cizí člověk. Byla to má láska a já mu dala celé mé srdce. Mám toho plnou hlavu. Vždyť my jsme se ani nerozešli! Co když se budu chtít rozbrečet? Nebo mám být odměřená? Dělat, že jsem na všechno zapomněla? Budeme nervozní? Nebo se budeme společně smát tomu, jak jsme se měli rádi? Je to neskutečně těžké. Potkal se někdo s někým velice blízkým po tolika letech?

Ahoj,

já osobně bych si nechala hezké vzpomínky, takové to snivé „coby kdyby“, ale dál bych do toho nešla a nechala to tak být.

Nicméééně, ty jsi dle popisu tedy rozvedená a jsi s dětma sama = jiný případ jak můj a tak na tvém místě bych na schůzku šla. Ty nic neriskuješ - maximálně, že budto jemu rozbiješ vztah, nebo že budeš zklamaná z vývoje vaší schůzky a že ti spadnou růžové brýle o tvé největší zamilovanosti :mrgreen:

Já sama jsem si svoji středoškolskou lásku vzala, takže mladá láska opravdu nemusí být vždy ta naivní, ale i vyzrálá, jak ty sama o ni píšeš :mrgreen:

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 15:52

@Azeretereza
Myslim ze zakladatelka nevi jak si muze ohrozit zivot.

Malaga
Generální žvanilka 24837 příspěvků 22.09.18 15:53
@Safrik píše:
@Azeretereza
Myslim ze zakladatelka nevi jak si muze ohrozit zivot.

A jak si jí teda může ohrozit?

Safrik
Kecalka 205 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 15:56

@Malaga
Najednou prijde na to ze to mezi nimi zajiskrilo, zacne podvadet manzela.. K manzelovi bude odtazita, deti samozrejmne nejsou hlpupy. Jestli ti to prijde malo? Meli byste se zamyslet co kdyby tohle resil vas muz doma, asi by ste ho nepobizeli at jde ze? Karma je zdarma. Takze za me nechod.

Malaga
Generální žvanilka 24837 příspěvků 22.09.18 15:57
@Safrik píše:
@Malaga
Najednou prijde na to ze to mezi nimi zajiskrilo, zacne podvadet manzela.. K manzelovi bude odtazita, deti samozrejmne nejsou hlpupy. Jestli ti to prijde malo? Meli byste se zamyslet co kdyby tohle resil vas muz doma, asi by ste ho nepobizeli at jde ze? Karma je zdarma. Takze za me nechod.

Je rozvedená.....

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >