Setkání v den mého svátku

Anonymní
16.5.21 16:34

setkání v den mého svátku

Ahoj, řeším takovou blbost. Jezdím služebně cca jednou měsíčně do města, kde bydlí můj kamarád ze školy. Neviděli jsme se 7 let. Jsme domluvení, že někdy se sejdem, až tam budu a půjdeme aspoň na oběd a pokecáme. Jenomže zatím se to moc nehodilo, jednak Covid a taky pracovně mi to moc nevychází. Teď tam pojedu a měla bych čas se s ním sejít. Jenže zrovna náhodou mám ten den svátek. Je mi trochu blbé vůči němu organizovat ten den setkání. Co myslíte?
Prosím raději anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1560
16.5.21 16:35

Svátek jako jmeniny nebo narozeniny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 16:36

Jmeniny.
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
2548
16.5.21 16:41

A proč by to mělo být blbé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15111
@Nicole 1234 píše:
Svátek jako jmeniny nebo narozeniny?

Ty nevíš, co je svátek? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Ahoj, řešíš takovou blbost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15111
16.5.21 16:43

Proč blbé? On ani určitě nebude vědět, že nějaký svátek máš…chlapi tohle neprožívají…to by byla náhoda, že by si toho všimnul a i kdyby, tak co? :think: Tak ti třeba koupí kafe, nebo panáka no…bóže, tragédie 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15012
16.5.21 16:46

Vzdyt je to jen jmeno v kalendari :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
16.5.21 16:47

Hele ja si nepamatuji svuj svatek, natoz neci cizi… a uz vubec neresim, kdybych sla s nejakym byvalym spoluzakem, co ma zrovna za den:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
16.5.21 16:49
@Anonymní píše:
Jmeniny.
Zakladatelka

Tak to bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Přijde mi to blbé jako vynucování si dárku. Kdybychom se sešli na jeho svátek, přinesu mu čokoládu.
@Sonarka Je to chlap, ale u něj bych tipla, že si v kalendáři všimne.
Ano vím, řeším blbost. (Ale řeší se tu větší 😀.) Váhám, jestli to teda zas o měsíc neodložit.
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
1560
@Sonarka píše:
Ty nevíš, co je svátek? 8o

Babička třeba říká svátek i narozeninám, tak jsem se chtěla ujistit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
16.5.21 16:52

Řešíš kravinu normálně se sejdete :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
16.5.21 17:02

Když se vám to ten den hodí oběma, tak se sejděte, ne? Buď si svátku všimne v kalendáři, nebo ne. Ty se o něm zmiňovat vůbec nemusíš.

Když jste po tolika letech konečně našli vhodný den, už bych to neodkládala. Ať vám do toho nevleze zase něco dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11085
16.5.21 17:10
@Anonymní píše:
Ahoj, řeším takovou blbost. Jezdím služebně cca jednou měsíčně do města, kde bydlí můj kamarád ze školy. Neviděli jsme se 7 let. Jsme domluvení, že někdy se sejdem, až tam budu a půjdeme aspoň na oběd a pokecáme. Jenomže zatím se to moc nehodilo, jednak Covid a taky pracovně mi to moc nevychází. Teď tam pojedu a měla bych čas se s ním sejít. Jenže zrovna náhodou mám ten den svátek. Je mi trochu blbé vůči němu organizovat ten den setkání. Co myslíte?
Prosím raději anonym.

Proč? Prostě to tak vyšlo no. Když si toho všimne, tak ti jistě popřeje, a třeba zaplatí i oběd :mrgreen: No a když ne, tak se spolu najíte, pokecáte a hotovo. Nijak zvláštˇbych to neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat