Šetrná barva na vlasy - šampon, přeliv,...

2679
1.3.21 20:07

Šetrná barva na vlasy - šampon, přeliv,...

Zdravím. Prosím, doporučily byste mi něco setrneho na zakrytí prvních sedin? Nevím, jestli se úplně pouštět do permanenrnich barev, myslím, že by zatím možná stačil i nějaký barevný šampon…Zároveň už bych rada něco trochu tezsiho kalibru než je henna a indigo. 🙂 (Je to s tím na dlouho a už mě to fakt nebaví). Používáte nějaky výrobek, se kterým jste spokojené? Ráda bych tmavě hnědý odstín, ale bojím se, aby to neskončilo černou jednolitou helmou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1290
1.3.21 20:52

Ja to tu opakuju dokolacka dokola, ale Casting Crème Gloss, maj dost barev. Ja normalne jela v rade 5×x, 4×x, 323, ale ted jsem se hecla i do 200 ebenove cerny a taky moc pekna barva. Ta 323 je moje stalice uz dva roky na zimu a ted na leto chci dat 432 nebo rovnou 535.
Vymvyva se celkem dobre, ale dost prirozene a rozhodne vydrzi vic jak tech 28 umyti. Mam ji vzdycky tri mesice a davam znovu jen diky odrostum.
tady jsou ty tmavsi https://ii.nnpi.sk/ii2.ashx?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1472
1.3.21 20:54

Používám olia od Garnier a jsem maximálně spokojená. Kryje a nepálí mě po ní pokožka hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9789
10.3.21 13:26

Ukládání, dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
2.4.21 11:59

Casting je fakt super, lepší než barva od Kadernice. Hnědé barvy jsou opravdu hnědé. To jinde není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat