Šetrné prodloužení vlasů - Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuxu
Kecalka 106 příspěvků 07.09.18 14:44
Šetrné prodloužení vlasů - praha

Ahoj holky, máte zkušenosti s prosloužením/za­huštěním vlasů v nějakém salónu v Praze? (Technika/cena/sa­lón/jak často je nutná obnova). Budu ráda za jakékoliv zkušenosti a tipy! Díky

Reakce:
kam2
Závislačka 3496 příspěvků 07.09.18 16:32

Já mám dobrou zkušenost se salonem Dlouhovláska. Vlasy jsou opravdu kvalitní, také tomu odpovídá cena. Nevím teda, jaké máš své vlasy, a jaké bys chtěla. Ceny jsou asi od 8 do 25tis a obnovení počítej 2-5tis - podle počtu pramenů. :nevim:

Zuxu
Kecalka 106 příspěvků 07.09.18 16:47

@kam2 mám je pod lopatky. Tmavě hnědé. Potrebovala bych zahustit a možná trosku prodloužit. Chodím 3× tydne plavat a i když mám čepici, stejně je vždy namočím. Myslíš, že se tím budou cuchat a ničit?

S jak často je obnovuješ?

kam2
Závislačka 3496 příspěvků 08.09.18 19:00

Vlasy se posunují po cca 3 měsících. Cuchat se nebudou, ale musíš si udělat cop nebo culík.
Cenově bych to u tebe odhadovala tak asi 10-12tis. Ale bude lepší, když si někam zajdeš na konzultaci. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 22:28

Ahoj, já chodím do salonu Vlasypraha ve Spálený. Budu na tom asi podobně, vlasy mám hnědé zahuštěné a nechávám si je tak o 5 cm delší. Techniku nevím, ale kvalita skvělá, dřív jsem měla hairdream a to byl děs. Na obnovu chodím asi po 4 měsících a poprvé mě stály okolo 10 tis. a obnovu platím okolov 3 tis. Vyhovuje mi kadeřnice s přístupem i prací :) :mavam:

SlecnaSally
Kelišová 6351 příspěvků 07.12.18 23:28

Holky to fakt po každých třech měsících ještě tolik platíte ?

zuzaku
Nováček 2 příspěvky 08.12.18 14:14

@SlecnaSally chodím po 4 měsících a kousek ???? A ano platím asi 2800,– za ty krásné vlasy mi to stojí ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >