Šetrné prodloužení vlasů - Praha

138
7.9.18 14:44

Šetrné prodloužení vlasů - praha

Ahoj holky, máte zkušenosti s prosloužením/zahuštěním vlasů v nějakém salónu v Praze? (Technika/cena/salón/jak často je nutná obnova). Budu ráda za jakékoliv zkušenosti a tipy! Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3664
7.9.18 16:32

Já mám dobrou zkušenost se salonem Dlouhovláska. Vlasy jsou opravdu kvalitní, také tomu odpovídá cena. Nevím teda, jaké máš své vlasy, a jaké bys chtěla. Ceny jsou asi od 8 do 25tis a obnovení počítej 2-5tis - podle počtu pramenů. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
7.9.18 16:47

@kam2 mám je pod lopatky. Tmavě hnědé. Potrebovala bych zahustit a možná trosku prodloužit. Chodím 3× tydne plavat a i když mám čepici, stejně je vždy namočím. Myslíš, že se tím budou cuchat a ničit?

S jak často je obnovuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3664
8.9.18 19:00

Vlasy se posunují po cca 3 měsících. Cuchat se nebudou, ale musíš si udělat cop nebo culík.
Cenově bych to u tebe odhadovala tak asi 10-12tis. Ale bude lepší, když si někam zajdeš na konzultaci. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.18 22:28

Ahoj, já chodím do salonu Vlasypraha ve Spálený. Budu na tom asi podobně, vlasy mám hnědé zahuštěné a nechávám si je tak o 5 cm delší. Techniku nevím, ale kvalita skvělá, dřív jsem měla hairdream a to byl děs. Na obnovu chodím asi po 4 měsících a poprvé mě stály okolo 10 tis. a obnovu platím okolov 3 tis. Vyhovuje mi kadeřnice s přístupem i prací :) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
6366
7.12.18 23:28

Holky to fakt po každých třech měsících ještě tolik platíte ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
8.12.18 14:14

@SlecnaSally chodím po 4 měsících a kousek ???? A ano platím asi 2800,– za ty krásné vlasy mi to stojí ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat