Reklama

Sex 24h po pozitivním ovulačním testu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 22:12
Sex 24h po pozitivním ovulačním testu

Ahoj holky, mám na Vás dotaz, spíš tak pro povzbuzení :). Vždy když jsme se snažili o miminko to bylo pár dnů před pozitivním ovulačním testem a vždy z toho bylo těhotenství, bohužel se ve 2 ze 3 případů mimi nevyvíjelo. Teď mě čeká opačná situace. Pozitivní ovu test by byl (testovací čárka je opravdu výrazně silnější než kontrolní), ale sex bude možný až tak 24 hodin po té pozitivitě. Máte někdo zkušenost s tím, že jste na 100% otěhotněly ze styku den PO pozitivním testu? Je mi jasný že přijde i rada typu „zkus a uvidíš“ :). Ale zajímá mě zkušenost, jestli se to někomu podařilo.

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42715 příspěvků 29.08.18 22:26

Tak 24 h po pozitivním testu +- nastává ovulace, takže pravděpodobnost početí je statisticky kolem 20 %. Pravděpodobnost, že se těhotenství bude správně vyvíjet, s datem sexu nesouvisí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 22:42

Vsak na vyvoj jsem se neptala, slo mi jen o tu sanci otehotnet a o pripadne zkusenosti jinych :). S vyvojovymi vadami je to jasne, tam mam bohuzel zkusenosti vic nez dost

Fjodorka
Extra třída :D 11223 příspěvků 30.08.18 00:06

3× jsem otěhotněla ze sexu den po pozitivním testu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 20:18

Ahoj, holky, myslíte že ovulace proběhla? Ani jednou čárka není silnější, možná stejná :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >