Sex 24h po pozitivním ovulačním testu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 22:12
Sex 24h po pozitivním ovulačním testu

Ahoj holky, mám na Vás dotaz, spíš tak pro povzbuzení :). Vždy když jsme se snažili o miminko to bylo pár dnů před pozitivním ovulačním testem a vždy z toho bylo těhotenství, bohužel se ve 2 ze 3 případů mimi nevyvíjelo. Teď mě čeká opačná situace. Pozitivní ovu test by byl (testovací čárka je opravdu výrazně silnější než kontrolní), ale sex bude možný až tak 24 hodin po té pozitivitě. Máte někdo zkušenost s tím, že jste na 100% otěhotněly ze styku den PO pozitivním testu? Je mi jasný že přijde i rada typu „zkus a uvidíš“ :). Ale zajímá mě zkušenost, jestli se to někomu podařilo.

Reakce:
ugluk
Hvězda diskuse 43493 příspěvků 29.08.18 22:26

Tak 24 h po pozitivním testu +- nastává ovulace, takže pravděpodobnost početí je statisticky kolem 20 %. Pravděpodobnost, že se těhotenství bude správně vyvíjet, s datem sexu nesouvisí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 22:42

Vsak na vyvoj jsem se neptala, slo mi jen o tu sanci otehotnet a o pripadne zkusenosti jinych :). S vyvojovymi vadami je to jasne, tam mam bohuzel zkusenosti vic nez dost

Fjodorka
Extra třída :D 11254 příspěvků 30.08.18 00:06

3× jsem otěhotněla ze sexu den po pozitivním testu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 20:18

Ahoj, holky, myslíte že ovulace proběhla? Ani jednou čárka není silnější, možná stejná :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >