Reklama

Sex 3 dny před ovulaci, mohlo se zadařit?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 12:14
Sex 3 dny před ovulaci, mohlo se zadarit?

Zdravím holky,

omlouvám se za založení nové diskuze, ale konkrétně tento dotaz jsem nikde nenašla.

MS trvala od 17.8. do 21.8. Sex jsme měli 29.8. Podle internetového kalendáře jsem měla plodné dny od 30.8 do 3.9. a ovulaci 1.9. Měla jsem v tohle období vodnatý výtok, bolesti v podbrisku a pořad strašný hlad. Takže možné to opravdu je, já ovulaci proste nikdy nepoznám :D

Každopádně se chci zeptat, pokud ovulace opravdu proběhla 1.9, je možné, aby se spermie od 29.8. udržely a vajíčko se mohlo oplodnit?.. případně kdy nejdříve si mužů udělat tt, aby už něco ukázal?.. (dělala jsem včera a negativní, ale to se asi není čemu divit :D..

Moc dekuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5968 příspěvků 05.09.18 12:16

V den vynechání ms

Fima
Nadpozemská drbna 29222 příspěvků 16 inzerátů 05.09.18 12:18

Samozřejmě. Spermie přežívají několik dní, potřebují taky nějaký čas, aby k tomu vajíčku doputovaly. Sex tři dny před ovulací je naprosto ideální načasování, ale samozřejmě to nezaručuje, že to k těhotenství povede. K tomu je potřeba ještě nějaká ta „správná konstelace hvězd a kapka štěstí“. Druhé dítko máme dokonce z pěti dní před ovulací, třetí právě ze tří. Později sex už nebyl.

EDIT: A testovat je nejlepší v den očekávané, respektive vynechané, menstruace.

Příspěvek upraven 05.09.18 v 12:19

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7982 příspěvků 05.09.18 12:19

Spermie mohou vydržet i 7 dní pokud je vhodné „prostředí“ takže teoreticky ano, test ideálně v den vynechané MS, „nejdřív“ cca 10DPO by mohl něco ukázat.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 05.09.18 12:24

My chtěli holčičku, takže jsem to plánovala na 3-4 dny před ovu. Zadařilo se, máme sice chlapečka ale nevadí :lol: …test mi něco ukázal až skoro po týdnu zpoždění…:)

KvětaKar
Stálice 97 příspěvků 05.09.18 12:26

Tak to jste mě alespoň trosku potěšily a povzbudily! Teď spis jen doufat, ze kalendář nelze a ovulaci jsem v ten den opravdu měla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.09.18 12:26

Ahoj. Mohlo, ja jsem takhle otehotnela :mrgreen: Ale ridit se kalkulackou z netu, to neni ono. Kazda mame jiny cyklus. Zkus ovulacni testy nebo mereni bazalni teploty, kdyz chces mit predstavu o tom, kdy ovulace skutecne probiha. A s tehotenskymi testy nespechej. Takhle brzy nic neukazou. Me se sice ukazal dusik 11 den po ovulaci, ale jistotu budes mit az v den menstruace nebo po vynechani. Drive muze jit o plany poplach, abys pak nebyla zklamana. To se mi uz taky stalo. Jinak preju hodne stesti ;)

Zupina
Povídálka 45 příspěvků 05.09.18 12:28

Holky mohu se zeptat, ovulace se pozná i tím ze jde ven bílý hlen? Podle kalendáře mi vychází ovu vždy dyl o několik dní třeba i o tyden nez jde ten hlen. A kdyby ano, tak když jde hlen, je dobré ten den sexovat nebo už je pozdě a propasli jsme to? Omlouvám se za chyby píšu z mobilu

Fima
Nadpozemská drbna 29222 příspěvků 16 inzerátů 05.09.18 12:33

@Zupina Pokud myslíš hlen bílý, krémový, tak ten už je po-ovulační. Sexovat klidně v té době můžete, ale už to bude bez úspěchu. Ovulační hlen bývá vodový, čirý, u někoho se táhne jako bílek (nebo sopel :mrgreen: )a proto se mu říká bílkový.

Uživatel je onlineMaui52
Zasloužilá kecalka 620 příspěvků 05.09.18 12:33

Ovulacni testy rozhodne nezkoušejte, ty zcela prokazatelně nefunguji (říká můj doktor, potvrzuji ja, tehotna, které nikdy nevyšla druhá čárka, potvrzuje i kamarádka, které se ukázal test jasné pozitivní ačkoliv ani následující 3. Den Odpoledne k ovulaci stále jeste nedošlo). Někdo ji pozná podle bolesti, někdo ji pozná podle vodoveho vytoku, někdo ji nepozná vůbec, potom je nejlepší sex co tri dny. A někdo klidně otěhotní i ze sexu při menstruaci, takže je to věda.

KvětaKar
Stálice 97 příspěvků 05.09.18 12:36

Tak pokud je ovulacni hlen vodnatý, tak to jsem tedy nejspíš 1.9. i podle toho kalendáře ovulaci měla. Cyklus mám 28 dni (Omlouvám se vložení příspěvku anonymně, ale píšu z telefonu a asi jsem na to nějak omylem klikla :oops: )

Zupina
Povídálka 45 příspěvků 05.09.18 12:46

Fima, ano je bily takový slizovity hustý. Tak to me sakra mrzí a já myslela že je to ono, pokaždé když jsem to tak měla. A pak se divím že netehotnim . Jsem 10 DC tzn ze bych ovu musela mít strašně brzo tedy :think:

Zupina
Povídálka 45 příspěvků 05.09.18 12:49

Jinak mě hlen začal dnes a pobolivat břicho též dnes a sex byl v sobotu :( tak to z toho zas nic nebude, to by ovu byla tak před 2 dny ze ?

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 05.09.18 12:49

@KvětaKar taky mě to vždycky zajímalo jestli třeba 3-5 dní před ovu ikdyz je to malá pravděpodobnost můžu otěhotnět apod :-) no ale většinou jsem četla, že 5 dní vydrží spermie nejdéle tak nevím jak to je..

Anksa
Povídálka 23 příspěvků 05.09.18 12:51

Já taky mám dneska takový bílý výtok a to bych měla mít ovulaci (teda podle té kalkulačky) až v neděli, takže doufám, že jsem ju teda neprosvihla. Cyklus mívám pravidelny 26,27 dní. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tragikomedie pokračuje. Rytmus vzkazuje Daře Rolins: Nech nás s Jasmínou žit!

Na oko předstírá, že ji vymazal ze svého života, přesto potají kontroluje... číst dále >

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >