Sex 4 dny před ovulací

Anonymní
25.6.21 16:44

Sex 4 dny před ovulací

Ahoj holky,

ráda bych se vás zeptala na vaše zkušenosti ohledně otěhotnění a jaká je šance na otěhotnění 4 dny před ovulací?

S manželem jsme měli sex v úterý večer okolo 10 hodiny a dnes v pátek v poledne jsem měla pozitivní ovulační test. Ovulace tedY bud probíhá nebo bude zítra. Tím to vychází na 3-4 dny. Jaká myslíte ze je sance ze to vyjde? Povedlo se to některé z vás?
Predem dekuji vsem za komentar :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22679
25.6.21 16:46

Možné to je, můžeš otěhotnět ze styku až 5 dní před ovulaci. Jak to bude u tebe záleží na prostředí v tvém těle a asi i kvalitě spermií :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
25.6.21 16:47

Povedlo se nám 3 dny před ovulací a to byl jediný cyklus z osmi, kdy nebyl sex v den ovulace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 16:49

@Markéta188 pekny 😀 tak doufam ze to vyjde :)

• Citovat
  • Nahlásit
1816
25.6.21 17:52

Otěhotněla jsem ze sexu 4 dny pred ovulaci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 18:13

@PepiKo dekujuu :)

• Citovat
  • Nahlásit
587
25.6.21 18:38

Přeju aby to vyšlo ale pokud to jde stálo by za to to pojistit třeba ještě dneska ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 18:50

@Vladusxx bohuzel je jiz na sluzebni ceste :(

• Citovat
  • Nahlásit
1004
25.6.21 19:27

Ano, az 5 dni mohou vydrzet. A vetsinou je z toho holcicka. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 19:31

@Mgree dekuju za zpravu :) to jsem taky cetla ale zda se mi to nejak proste nepravdepodobne.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
587
25.6.21 20:30

Jojo protože klučičí spermie sou prej rychlejší ale dřív chcípnou, kdežto ty holčičí jsou sice pomalejší ale odolnejsi…ale jestli je to oravda :nevim: hodně záleží na kvalitě těch spermií a na vnitřním prostředí ženy jestli opravdu vydrží těch 5 dní nebo ne..ale možné to je dle lékařů a vědců je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.21 20:38

@Vladusxx dekuju tak budu doufat, dnes jsem objevila i plodny hlen, jako bilek jak se rika tak ovulace uz asi opravdu nYni je, tak to vychazi, ze vecer okolo 10 hod. to budou 3 dny :) tak snad to vyjde..

• Citovat
  • Nahlásit
1006
26.6.21 08:35

Ahoj. Já jsem teď na začátku třetího měsíce a sex byl týden, pět a dva dny před ovulací. Vím, kdy ovulace byla, takže to vím přesně. Hodně štěstí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.6.21 10:00

@rumela9 ahoj a asi nevis jestli to bylo z toho dva dny nebo 5 dni pred ovu vid? 😀

• Citovat
  • Nahlásit
1006
26.6.21 10:02
@Anonymní píše:
@rumela9 ahoj a asi nevis jestli to bylo z toho dva dny nebo 5 dni pred ovu vid? 😀

To opravdu nevim :mrgreen: Ale co už mi bylo hodně divné, že ovulace potom byla hodně bolestivá. Opravdu hodně mě bolelo břicho, pomalu jsem jela na pohotovost. Už to mi přišlo divné, další dny už to jen potvrdily ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat