Sex 4. týdny po porodu

5.4.21 18:19

Sex 4.týdny po porodu

Zdravím
Chci se zeptat, jsem 4.týdny po porodu a mam fakt velkou chuť na sex už, bolesti žádné nemám nekrvácím ani nešpiním, myslíte že bychom mohli, nebo je to brzo? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.4.21 18:24

Jako za me jo, jen asi lepsi s kondomem jeste alespon ty dva tydny.. pak uz dle toho jak planujete dal antikoncepci pripadny dalsi tehotenstvi.

• Citovat
  • Nahlásit
936
5.4.21 18:29

Když je to šestinedělí, tak je to 6 týdnů ne 4. Pro nic za nic se ten termín nevymyslel. Ale…budeš si dělat čárky kolik lidí ti napsalo jo, kolik ne a podle toho se rozhodneš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6228
5.4.21 18:57

@mamka_odvedle Já myslím, že nebudeš jediná kdo 6nedeli nedodržel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
5.4.21 19:02

Hele, nesla bych do toho. Citit se muzes sebelip, ale po cem houby, dostanes infekci a chces pak kvuli dvema tydnum resit horecky, atb, pripadne nemocnice a odlouceni od ditete? Nehledě na to, ze očistky muzou klidne prestat a za tyden se zacnes klidne zas docistovat, ze nespinis ted moc neznamena :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
5.4.21 19:17

Tak jestli se nebojís zavlečení infekce a následky s tím spojené tak hurá do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 19:42

To snad ještě ty dva týdny vydržíš ne? Já bych do toho nešla počkala bych… Po prvním porodu mě ukončilo šestinedělí asi po 5 týdnech a ještě jsme čekala…
Po druhém porodu jsme měla šestinedělí 2,5 měsíce a taky jsme to přežila :lol:
Nemá cenu riskovat infekci nebo něco, ale nebyla by si jediná kdo to nedodržel kámoška třeba takto otěhotněla v šestinedělí

• Citovat
  • Nahlásit
1710
5.4.21 19:50

To je jenom falešný pocit že je ti dobře. Není to tam ještě všechno uzavřený, po sexu se zase můžeš rozkrvácet, popř zavléct infekci. Být tebou ještě počkám. Po šestinedělí běž na kontrolu, a uvidíš jestli je to tam v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.4.21 20:58

My s manželem měli sex po 4-5 týdnech po porodu, nespinila jsem uz, rodila jsem císařem a používali jsme kondom.

• Citovat
  • Nahlásit
3361
6.4.21 01:25
@Villanelle píše:
Hele, nesla bych do toho. Citit se muzes sebelip, ale po cem houby, dostanes infekci a chces pak kvuli dvema tydnum resit horecky, atb, pripadne nemocnice a odlouceni od ditete? Nehledě na to, ze očistky muzou klidne prestat a za tyden se zacnes klidne zas docistovat, ze nespinis ted moc neznamena :nevim:

Přesně souhlasím…já jsem 5tydnu po porodu teda v sobotu mi končí 6nedeli a chuť by byla ale riskovat se nám to nechce…a jak je výše psano můžeš přestat a zase začít taky jsem 4tydny po porodu jásala že konečně pauza od vložek a jaké překvapení za tři dny přišlo a jedu další kolo ale každá to máme jinak ať se rozhodneš jakkoliv hlavně opatrně :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 17:26

My jsme taky nedodrzeli, byla jsem sice po sekci, ale bylo to v pohodě, Jen teda s kondomem, bez rozhodně ne.

• Citovat
  • Nahlásit
1939
7.4.21 00:34

Tak vy jste vsechny husty!!! :lol:
Ja manzelovi chtela nakecat, ze se to prodlouzilo na 6 mesicu, neuveril no… Ale stejne jsem to driv nez za 3 mesice s temi poranenimi nedala :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.21 01:35

V prvnim tehotenstvi jsme fakt dodrzeli 6 tydnu po porodu, ve druhem pouze 3 tydny.

• Citovat
  • Nahlásit
1458
7.4.21 07:34

https://zena-in.cz/…-ze-jsem-muz?…. sznhp. box&dop_req_id=Q1TA7lKxrOV-202104070524&dop_id=11156110
Potřebovala článek no :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100059
8.4.21 14:46

Je to brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...