Sex a city - jak to děláte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.22 11:56

Sex a city - jak to děláte?

Ahoj
Jak prosím vás neprenasite city do sexu? Jak už si přijdu v dnešní době praštěná. To opravdu jde, spát a někým a nic k němu necítít? Když jsem se s někým snažila vvyspat nezávazně, vždycky jsem k tomu dotyčnému už předtím nejspíš začala cítit. Prostě ze začátku klasicky lichotky, nadbihani, chtíč, pak ten člověk píše víc a víc, víc se mi otevře… A nakonec to vzdám a nic radši není. :zed: Tak jak to prosím vás děláte? Snažím se si říkat že nic necítím, říkat si chyby dotycnyho. Ale nijak to nezabírá. :pocitac:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.1.22 12:07

Nechápu to taky. Nedokázala bych to. Jsem mladá, 25 let a zkušenosti s muži mám. Ale nepochopím to… Dřív bych se asi poblila z toho divného sexu bez citů.

• Nahlásit
2418
4.1.22 12:08

Nechápu. Proč bych měla chtít s někým spát bez citů? Nedělám to a nikdy jsem nedělala. Tobě to asi taky není vlastní, spát s někým jen tak, tak proč o to usiluješ?

• Nahlásit
3546
4.1.22 12:11

Nemyslim si, ze se to da naucit. Proc chces spat s chlapem a nic k nemu necitit? Nechces si dat radsi chvili od chlapu pauzu a pak si najit normalni vztah?

• Nahlásit
3973
4.1.22 12:23

Ja nevim, mne staci, ze me ten chlap pritahuje, city k tomu nepotrebuju. Sex a laska jsou pro me dve ruzne veci :nevim:

• Nahlásit
32810
4.1.22 12:26

Tak záleží, co píše, že. Pokud je obsah kvalitní, lze vyvinout city. Pokud píše kraviny, tak nelze :)

• Nahlásit
2660
4.1.22 12:28
@Ernais píše:
Ja nevim, mne staci, ze me ten chlap pritahuje, city k tomu nepotrebuju. Sex a laska jsou pro me dve ruzne veci :nevim:

Jedno dve rande jo… Je jich ale pet sest, on „popusti uzdu neznosti“, jak tu kdysi napsala Kadrnozkova a uz se tenhle sklenenej zamek zacina pekne nabouravat.. :cert:

• Nahlásit
1245
4.1.22 12:31

Já zase dokážu oddělit jen sex bez citů. Samozřejmě mě dotyčný musí alespoň přitahovat nebo se mi líbit. Ale že bych k němu cítila nějaké výraznější city, tak ne..

Já bych zase nedokázala být ve vztahu, kde nefunguje sex a jeden z páru je nespokojený a frustrovaný a trpí to.. To třeba nechápu já. :lol:

• Nahlásit
Anonymní
4.1.22 12:34

Ty jsi tam popsala už to utváření vztahu, kdy si povídáte, sbližujete se, píšete si víc a víc.

Když chci mít někoho jen na sex, tak k tomu směřuji tu situaci. Vidíme se, máme sex, odejdu/ vyprovodím ho. Jde o muže, který mě sexuálně přitahuje, fyzicky zaujme, ale přeji si aby mlčel, protože s jeho názory vůbec nesouzním.

Ten sex je pak jiný, prakticky trochu bezohledný, protože mi je jedno jestli se mu to líbí, neřeším jestli u toho dobře vypadám. Jdu si pro orgasmus a čau.

Každý na to ani není. Je to prostě asi jako když si chlap zaplatí prostitutku.

• Nahlásit
1474
4.1.22 12:35

Pro někoho láska=sex, jenže ona je i láska bez sexu a logicky i sex bez lásky, a ten, kdo to neodlišuje, to prostě nepochopí. :nevim:

Někdy to přijde s věkem a zkušenostmi, ono většinou tohle neodlišení pojmů pramení z toho, že ten dotyčný člověk nepoznal skutečnou lásku (která je silnější než sexuální přitažlivost), nebo má naopak prudérní pohled na sex (jakože sex je prostředkem vyjádření lásky - ne, sex je především pudová záležitost, ne citová, jde o uspokojení potřeb). Ale v zásadě to ničemu nevadí, není potřeba to lámat přes koleno. Já to třeba odlišuju až od nějakých 27 let? Ne že bych vyhledávala jednorázovky, ale chápu, že to někdo dělá. :nevim:

• Nahlásit
9490
4.1.22 12:55
@Anonymní píše:
Ahoj
Jak prosím vás neprenasite city do sexu? Jak už si přijdu v dnešní době praštěná. To opravdu jde, spát a někým a nic k němu necítít? Když jsem se s někým snažila vvyspat nezávazně, vždycky jsem k tomu dotyčnému už předtím nejspíš začala cítit. Prostě ze začátku klasicky lichotky, nadbihani, chtíč, pak ten člověk píše víc a víc, víc se mi otevře… A nakonec to vzdám a nic radši není. :zed: Tak jak to prosím vás děláte? Snažím se si říkat že nic necítím, říkat si chyby dotycnyho. Ale nijak to nezabírá. :pocitac:

Tak s nima nespi, ne? Co řešíš? Prostě to není nic pro tebe. Já mám jednoho chlapa 30 let, nikoho jiného jsem neměla a šťastná jsem jak blecha. Rozhodně mě netrápí a nikdy netrápilo, jak to mají ostatní..

• Nahlásit
7799
4.1.22 13:00

Asi je to individuální, někomu to jde oddělit, jinému ne.
Každý má své hranice, s čím je smířený, přijde mu normální, jak hodlá naplnit své potřeby a touhy.
A jakmile se pokoušíme je překročit, pak nám to (minimálně zpočátku) bývá nepříjemné…

• Nahlásit
1504
4.1.22 13:05
@Anonymní píše:
Ahoj
Jak prosím vás neprenasite city do sexu? Jak už si přijdu v dnešní době praštěná. To opravdu jde, spát a někým a nic k němu necítít? Když jsem se s někým snažila vvyspat nezávazně, vždycky jsem k tomu dotyčnému už předtím nejspíš začala cítit. Prostě ze začátku klasicky lichotky, nadbihani, chtíč, pak ten člověk píše víc a víc, víc se mi otevře… A nakonec to vzdám a nic radši není. :zed: Tak jak to prosím vás děláte? Snažím se si říkat že nic necítím, říkat si chyby dotycnyho. Ale nijak to nezabírá. :pocitac:

Jde to, párkrát se mi to stalo, že jsem s někým hupsla do pelíšku, protože to byl extra samec, jinak pro život ale nepoužitelnej. Orgasmus byl, dost dobrej, asi nejlepší, řekla bych, ale chyběla tomu ta šťáva (city). Jsem poměrně citlivý a empatický člověk, nikdy bych do sebe neřekla, že tohoto chování budu schopna, a šlo to. Sice jen párkrát, ale byl to odvaz. Někdy je prostře potřeba zaš. kat si jako zvíře a vanilkovej sex s lásečkou nechat za dveřma.

• Nahlásit
1575
4.1.22 13:42

City jo, ale láska to být nemusí. Já měl krátké asi dvou měsíční období, kdy jsem měl kamarádku s výhodami. Přátelé jsme byli předtím i potom. Jen jsem měl období mezi rozchodem a počátkem nového vztahu a ona v období delším bez chlapa, kdy na jednu stranu nechtěla řešit vztah, ale sex jí chyběl. Takže jsme do toho šli, že se máme rádi jako kamarádi a sex si chceme užít oba a byl to jeden z nejbáječnějších sexů, co jsem měl.

A hodně kdysi dávno se mi stalo, že zrovna na párty u nás doma byla možnost několikerého přespání pro účastníky. Docela se to tam napárovalo a ke mě do pokojíčku zbyla jedna holka. Byla i starší, škaredá taky ne, ale možná tím, že byla opilá moc, či smrděla cigaretama, ale obecně - hroznej zážitek. Dlouho jsem si pak říkal, že jsem se měl otočit na druhou stranu a spát.

• Nahlásit
1932
4.1.22 13:57

Podívejte, pokud city a sex oddělit neumíte a sex ve vás prostě nakonec vždy vyvolá city, tak nespěte s muži, co chtějí jen sex. To je jednoduché. Proč si sama dobrovolně ubližujete tím, že se s nimi vyspíte, když víte, jak to dopadne?

Vy se vůbec nemusíte učit to oddělovat, vy se máte naučit respektovat sebe samu. Já to třeba oddělit umím. Já ale mám v tomhle částečně mužské myšlení a prostě u každé lichotky nebo sexu nepředpokládám, že to dotyčný dělá z lásky. Protože i já jsem zažila, že s někým klidně budu mít sex, ale domů ho fakt nechci, protože mi povahou nevyhovuje, nic k němu necítím, ale sexuální přitažlivost je… A většinou se mi stalo, že přesně ten, s kým jsem se jen vyspala a bylo mi fuk, jestli ho ještě někdy uvidím, se do mě zamiloval a já se ho pak nemohla zbavit. To taky není moc příjemné, takže chápu, jak je chlapům, co si jdou jen vrznout a ženská se na ně potom pověsí a jde na ně s nějakými city. Prostě nemějte jen sex. Je to tak lepší pro vás, i pro ně :lol:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat