Sex v šestinedělí?

Anonymní
24.7.19 10:58

Sex a hratky v sestinedeli ?

Ahoj maminky, jsem skoro tři neděle po porodu a už snad týden laškuju s myšlenkou a hlavne s chuti na sex, cítím se dobře, hráz už nebolí, nekrvacim jenom mám strach, jestli by mi pritel nemohl tak brzo po porodu nějak ublížit. Je tu někdo kdo se do toho pustil už v šestinedělí???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
98
24.7.19 11:02

Spíš jde o infekci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.7.19 11:03

Jo já u prvního syna jsem byla naprosto bez poranění takže šestinedělí jsme nedodržely ale bylo to tak 5tyden před skončením. a hupla jsem na manžela ja :oops: :lol: ale každá to má jinak třeba při druhém porodu by me tato myšlenka vůbec nenapadla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021
24.7.19 11:18

Nejde jen o infekci…i svaly a vazy panevniho dna potrebuji regeneraci…az ti za 20let poklesne deloha a budes trpet inkontinenci tak budes mozna takovy kravoviny litovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29445
24.7.19 11:45

My nedodželi šestinedělí ani jednou. Jako opatrně, bacha na hygienu, nebo se jen pomazlete bez zásunu. Pokud se cítíš dobře, tak to není nic proti ničemu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
24.7.19 11:54

No necelé tri týdny mi přijde dost brzo. Ono se to nedrží pro nic za nic… ale je to tvé tělo, dělej jak myslíš a jak se citis… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10497
24.7.19 11:54

Teda každý ma sestinedeli jinak dlouhé, já dodržela i tři měsíce, když jsem se necítíla.
Nevím, za ten risk by mi to nestalo. Ale je to tvoje riziko. Spousta lidí nedodrží a bude říkat, že vše bylo v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
24.7.19 12:04

Striktně jsem dodržovala, dokud mne gynekolog neuznal způsobilou, ale co vím, kamarádka nemeškala :). Tři týdny mi ovšem osobně přijdou taky hodně brzy, ono se to všechno hojí i uvnitř… Zkusit to můžete na vlastní riziko, ale s dodržením zásad hygieny a opatrně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.19 12:04

Po obou porodech jsem vydzela bez sexu 3 tydny, s maximalni cistotou, velmi pomalu a opatrne. Nebylo to jen o suka*ce, ale i o telesne blizkosti, kterou jsem v dobe psychickeho naporu potrebovala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.19 12:18

Vydrzeli jsme 2 tydny 😁 Ale jsem po cisari, tak spodek poruseny vubec nebyl 😁 Napred s kondomem, ale ten nam silene vadil, tak pak bez neho. O 3 dny pozdeji znova a uz rovnou bez ochrany. Za 3 tydny jdu na kontrolu po 6ti nedeli, tak sem zvedava co mi rekne dr :-)

• Citovat
  • Nahlásit
8978
24.7.19 13:35
@Anonymní píše:
Vydrzeli jsme 2 tydny 😁 Ale jsem po cisari, tak spodek poruseny vubec nebyl 😁 Napred s kondomem, ale ten nam silene vadil, tak pak bez neho. O 3 dny pozdeji znova a uz rovnou bez ochrany. Za 3 tydny jdu na kontrolu po 6ti nedeli, tak sem zvedava co mi rekne dr :-)
Řekne že jsi zase gravidní :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29445
24.7.19 14:03
@Lynette píše: Řekne že jsi zase gravidní :mrgreen:

Jo, i to je možné. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021