Sex v šestinedělí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 10:58
Sex a hratky v sestinedeli ?

Ahoj maminky, jsem skoro tři neděle po porodu a už snad týden laškuju s myšlenkou a hlavne s chuti na sex, cítím se dobře, hráz už nebolí, nekrvacim jenom mám strach, jestli by mi pritel nemohl tak brzo po porodu nějak ublížit. Je tu někdo kdo se do toho pustil už v šestinedělí???

Přečtěte si článek: Sex v šestinedělí, je možné otěhotnět?

Reakce:
Vlastina18
Stálice 85 příspěvků 24.07.19 11:02

Spíš jde o infekci

Kristýna 526
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 24.07.19 11:03

Jo já u prvního syna jsem byla naprosto bez poranění takže šestinedělí jsme nedodržely ale bylo to tak 5tyden před skončením. a hupla jsem na manžela ja :oops: :lol: ale každá to má jinak třeba při druhém porodu by me tato myšlenka vůbec nenapadla…

KlarkaK
Závislačka 3808 příspěvků 24.07.19 11:18

Nejde jen o infekci…i svaly a vazy panevniho dna potrebuji regeneraci…az ti za 20let poklesne deloha a budes trpet inkontinenci tak budes mozna takovy kravoviny litovat

Tinuvien
Generální žvanilka 24949 příspěvků 24.07.19 11:45

My nedodželi šestinedělí ani jednou. Jako opatrně, bacha na hygienu, nebo se jen pomazlete bez zásunu. Pokud se cítíš dobře, tak to není nic proti ničemu. ;)

Marben
Ukecaná baba ;) 2166 příspěvků 24.07.19 11:54

No necelé tri týdny mi přijde dost brzo. Ono se to nedrží pro nic za nic… ale je to tvé tělo, dělej jak myslíš a jak se citis… :palec:

g.sandova
Kelišová 5989 příspěvků 24.07.19 11:54

Teda každý ma sestinedeli jinak dlouhé, já dodržela i tři měsíce, když jsem se necítíla.
Nevím, za ten risk by mi to nestalo. Ale je to tvoje riziko. Spousta lidí nedodrží a bude říkat, že vše bylo v pohodě

PenelopaW
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 4 inzeráty 24.07.19 12:04

Striktně jsem dodržovala, dokud mne gynekolog neuznal způsobilou, ale co vím, kamarádka nemeškala :). Tři týdny mi ovšem osobně přijdou taky hodně brzy, ono se to všechno hojí i uvnitř… Zkusit to můžete na vlastní riziko, ale s dodržením zásad hygieny a opatrně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 12:04

Po obou porodech jsem vydzela bez sexu 3 tydny, s maximalni cistotou, velmi pomalu a opatrne. Nebylo to jen o suka*ce, ale i o telesne blizkosti, kterou jsem v dobe psychickeho naporu potrebovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 12:18

Vydrzeli jsme 2 tydny :grin: Ale jsem po cisari, tak spodek poruseny vubec nebyl :grin: Napred s kondomem, ale ten nam silene vadil, tak pak bez neho. O 3 dny pozdeji znova a uz rovnou bez ochrany. Za 3 tydny jdu na kontrolu po 6ti nedeli, tak sem zvedava co mi rekne dr :-)

Lynette
Echt Kelišová 8857 příspěvků 24.07.19 13:35
@Anonymní píše:
Vydrzeli jsme 2 tydny :grin: Ale jsem po cisari, tak spodek poruseny vubec nebyl :grin: Napred s kondomem, ale ten nam silene vadil, tak pak bez neho. O 3 dny pozdeji znova a uz rovnou bez ochrany. Za 3 tydny jdu na kontrolu po 6ti nedeli, tak sem zvedava co mi rekne dr :-)
Řekne že jsi zase gravidní :mrgreen:
Tinuvien
Generální žvanilka 24949 příspěvků 24.07.19 14:03
@Lynette píše: Řekne že jsi zase gravidní :mrgreen:

Jo, i to je možné. :mrgreen:

KlarkaK
Závislačka 3808 příspěvků 24.07.19 14:48
@Lynette píše: Řekne že jsi zase gravidní :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama