Sex a láska v dlouhodobém vztahu

Anonymní
4.4.20 08:07

Sex a láska v dlouhodobém

Mám trochu krizi ve vztahu, který trvá 12 let. Jiný vztah jsem neměla a nemám ani kde se optat.

1. Jak vypadá u vás láska v dlouhodobém vztahu po x letech… objímáte se, líbete, říkáte si, že se máte rádi? letmé doteky, rande ve dvou bez dětí… nebo vám stačí jen to cítit v podobě gest a činů (hlídá děti, přinese peníze, je hodný atd.). Myslíte, že se může fungovat bez intimity?
  2. A co sex? Jak často… není to u vás taky trochu nuda povinná naplánovaná…co dělat pro to, aby tak nebylo…myslíte u sexu na jiné… podvádíte atd.?

díky ta veškeré poznatky o dlouhodobých vztazích…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.4.20 08:13

Upřímně? Velmi výjimečně se obejmeme, sex možná jednou za 2 měsíce a to spíš z povinnosti(ze strany manžela), rande nic, občas si řekneme, že se milujeme, povídáme jen o běžných věcech…Miluji ho, nevyměnila bych ho, ale taky mi intimnosti chybí, chybí mi partner. Teď mám vedle sebe spíš dobrého kamaráda, ale co nadělám, myslím si, že po xxxletech už to jen malokde je takovy jiskřivý jako na začatku…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 08:16
@Anonymní píše:
Upřímně? Velmi výjimečně se obejmeme, sex možná jednou za 2 měsíce a to spíš z povinnosti(ze strany manžela), rande nic, občas si řekneme, že se milujeme, povídáme jen o běžných věcech…Miluji ho, nevyměnila bych ho, ale taky mi intimnosti chybí, chybí mi partner. Teď mám vedle sebe spíš dobrého kamaráda, ale co nadělám, myslím si, že po xxxletech už to jen malokde je takovy jiskřivý jako na začatku…

Mně to přijde smutný právě a přemýšlím o změně…já lásku potřebuju…ale zkušenost ostatních asi vypadá, že to pak všude končí takhle…tak se ptám, abych případně nelitovala…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 08:20

Jj, už to není co bývalo. Jako sexovat by mohl pořád ale děti, dům, než je obstarám, jsem k. o. a mnohem raději bych to pohlazení a večerní film třeba. Navíc se o sebe poslední dobou manžel moc nestará. Vím že je to taková moje vlna. Vždycky to tak mám, kdy mi všechno vadí, všichni jsou lepší, snažím se držet pusu a čekám, až to přejde…

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.20 08:20
@Anonymní píše:
Mám trochu krizi ve vztahu, který trvá 12 let. Jiný vztah jsem neměla a nemám ani kde se optat.
  1. Jak vypadá u vás láska v dlouhodobém vztahu po x letech… objímáte se, líbete, říkáte si, že se máte rádi? letmé doteky, rande ve dvou bez dětí… nebo vám stačí jen to cítit v podobě gest a činů (hlídá děti, přinese peníze, je hodný atd.). Myslíte, že se může fungovat bez intimity?
  2. A co sex? Jak často… není to u vás taky trochu nuda povinná naplánovaná…co dělat pro to, aby tak nebylo…myslíte u sexu na jiné… podvádíte atd.?
díky ta veškeré poznatky o dlouhodobých vztazích…

Ahoj já jsem s přítelem (manželem) už 19 let. Taky je můj první. Nikdy jsem nepodvedla. Každý den mě objímá, dává pusu. Sex máme 3× týdně. Akorát jsme měli v plánu konečně na to rande bez dětí :lol:, ale karanténa nám plány změnila :roll: :mrgreen: sami už jsme dlouho nikde nebyly. Musime počkat :D :) Jinak vše klape, sem t nějaké nedorozumění, ale nic co by se nedalo vyřešit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22750
4.4.20 08:23

Tak mně první vztah vydržel 11 let. Pak rozvod. Šlo to z kopce několik let. Sex v podstatě nebyl, intimita taky ne, zájem, společné aktivity..Teď jsem vdaná podruhé, jsem s manželem 6 let, ale známe se 20 let. Máme dohromady čtyři děti, nejmladší je roční, tak to víš, že to úplně snadné není. Ale říkáme si, že se milujeme, zajímáme se o sebe, rádi spolu trávime čas, nosí mi kytky jen tak, píše mi z práce..sex je poměrně často, někdy úplně spontánně, někdy si musíme udělat čas a prostor aktivněji.
Léty se vztah trochu změní, ale pořád by o něj měli dva stát, pečovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 08:24

Jsme s manželem 18 let spolu (15 let manželé), rande ve dvou nevedeme (nemáme hlídání, ale už by to asi šlo, děti už jsou samohlídací), ale jinak všechno funguje - objímání, polibky… Není to už takové bezhlavé šílenství jako na začátku, ale bere mě pořád. Pořád se těším, až přijde z práce obejme mě a dá mi pusu :-) Nepodvádím, nemyslím při tom na někoho jiného, stačí mi jen on. I když nevymýšlíme nějaké extra divočiny a já nevím co, jsem spokojená a neměnila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
22750
4.4.20 08:25

@tajnaorient taky už jsem chtěla sbalit malému batůžek k babičce, máme poukaz na wellness..no korona všechno změnila. Musíme vydržet. Tak si děláme aspoň jiné radosti, co jdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2135
4.4.20 08:29

Doufa, ze se tu objevi i optimisticke pribehy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.20 08:35

@andelka83 přesně tak :mrgreen: už jsem domlouvala termín s babičkou kdy si veme děti :lol: no tak když jsme 7 let vydrželi, nějaký ten měsíc navíc pro nás nic není :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3249
4.4.20 08:41

Vztah 15 let. Manželé rok a roční dcera. Manžel je milionovej. Sex je pořád, pro nás akorát. Objímáme se, líbáme, říkáme si, že se milujeme. Je pracovitý, pomáhá. Samozřejmě každý máme svoje, ale v tuto chvíli si dovedu říct, že máme harmonický vztah. Možná je to i tím, že jsme se do zakládání rodiny nehrnuli a za ty roky jsme náš vztah bez dětí prohloubili. Na rande nechodíme, nikdy jsme nechodili, prostě trávíme čas spolu. Je můj první jsme spolu od nacti. Nepodvadim na jiného nemyslím. Vážím si toho, jaký je to muž a otec. Takže ano, jde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16396
4.4.20 09:11

Jsem s manželem 13 let a fungujeme ve všem. Hodně se objimame, libáme, hladime,… Manžel je hrozný mazel. Sex super, pořád je na tam ta vášeň a touha. Jeden čas to začínala být trochu nuda, tak jsem za ním prisla s napadem na oživení, hned se chytil a od té doby vymýšlí hlavně on. Na rande chodíme, na večere a několikrát do roka sami na wellness. Jsem přesvědčena, že bez toho by nám vztah už nefungoval, kdybychom si nedělali chvilky pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 09:24

U nas situace asi jako u tebe, pekny harmonicky vztah s hodnym clovekem, 13 let, nemenila bych ho…ale muj prvni a ja nemam jine sex. zazitky… nelibame se, jen se treba pohladime.. sex cca jednou za tyden. Sam sex s nim me nevzrusuje, jak to ostatni delate po tech letech? Obcas se do nekoho platonicky zamiluju…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 09:26

Manžel je taky můj první partner, jsme spolu 13 let, máme 2 děti. No v podstatě od té doby co máme děti, tak jsme spolu sami nikde nebyli, jen s dětmi. Jinak žádné letmé dotyky, objímání, líbání…sex taky nějak zevšedněl…u sexu občas myslím na kolegu z práce.. :oops: ale nikdy bych manžela nepodvedla. Je úžasný táta, doma pomáhá, nechodí do hospody atd, určitě bych ho nevymenila…ale prostě ta vášeň jako na začátku už tam fakt není.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 09:29
@Anonymní píše:
U nas situace asi jako u tebe, pekny harmonicky vztah s hodnym clovekem, 13 let, nemenila bych ho…ale muj prvni a ja nemam jine sex. zazitky… nelibame se, jen se treba pohladime.. sex cca jednou za tyden. Sam sex s nim me nevzrusuje, jak to ostatni delate po tech letech? Obcas se do nekoho platonicky zamiluju…

Já se taky občas do někoho platonicky zamiluju, představuju si s ním kdoví co, ale jsou to jen představy…manžela bych reálně nepodvedla.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama