Sex a potřeba se vyčůrat, jak to máte vy?

Anonymní
24.3.21 10:49

Sex a malá potřeba

Zdravím. Ráda bych zeptala na jednu věc. Kdyz máte mít sex, myslíte, že je lepší mít prázdný močový měchýř nebo je do fuk? Já to mám totiž tak, že když si to dělám sama, tak se vždy předtím jdu vyčůrat, protože pokud nejsem dokonale prázdná, tak to není ten prožitek. Ten orgasmus je, ale mnohem slabší. Máte to tak taky? :think: ale při klasickém sexu nevím. Vaginální orgasmus nemám. Přesto, není naopak lepší na malou nejít, protože takhle vlastně zatahujete automaticky svaly tam dole a chlapovi ti dělá víc dobře :think: Prosím zanechat anonym a děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.3.21 10:54

Já před tím jít musím, protože bych se jinak při tom počůrala. Mám nejraději polohy, kdy manžel směřuje směrem k moč. trubici a to se prostě pak nedá :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
368
24.3.21 12:39

Pokud to dokážete vydržet, tak nevidím problém. Důležitější je jít na malou po sexu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61388
24.3.21 12:51
@Anonymní píše:
Zdravím. Ráda bych zeptala na jednu věc. Kdyz máte mít sex, myslíte, že je lepší mít prázdný močový měchýř nebo je do fuk? Já to mám totiž tak, že když si to dělám sama, tak se vždy předtím jdu vyčůrat, protože pokud nejsem dokonale prázdná, tak to není ten prožitek. Ten orgasmus je, ale mnohem slabší. Máte to tak taky? :think: ale při klasickém sexu nevím. Vaginální orgasmus nemám. Přesto, není naopak lepší na malou nejít, protože takhle vlastně zatahujete automaticky svaly tam dole a chlapovi ti dělá víc dobře :think: Prosím zanechat anonym a děkuji za odpovědi

mne rijde, ze s plným Monakem je to naopak intenzivnejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 19:42
@Anonymní píše:

Ja tedy jdu spíš až po, četla jsem v nějakém článku, že i čůrání po dezinfikuje močovou trubici od spermatu a vnitřních sekrecí. Takže já jdu určitě vždy po aktu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 19:42
@Anonymní píše:

Ja tedy jdu spíš až po, četla jsem v nějakém článku, že i čůrání po dezinfikuje močovou trubici od spermatu a vnitřních sekrecí. Takže já jdu určitě vždy po aktu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat