Sex a malé miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Akinorewa
Povídálka 36 příspěvků 16.03.19 08:46
Sex a malé miminko

Ahoj holky, chci se zeptat, jak často máte s manželem/přítelem sex, když máte doma malé miminko. Já si vždycky od rána plánuju, jak manžela svedu v hezkým prádle, jenže přijde večer a já jsem tak unavená, že na sex nemám prostě sílu ani už chuť. Frekvence velice výrazně u nás klesla a vždycky začíná manžel, takže to chci nějak oživit. Spíme teď spolu jen 1× týdně, když se zadaří, někdy i 2 týdny nic. Chybí mi to, ale kde brát energii?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3578 příspěvků 16.03.19 08:55

@Akinorewa Snad není sex atletický výkon, že by to člověk nemohl zvládnout i unaveny :lol: Je pravda, že když byly děti miminka asi jsem neměla po večerech čas se navlikat do podvazků a svádět manžela, sex inicioval spíš on, ale já ho nikdy neodmítla, proč si po náročném dni nedopřát trochu potěšení :D

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16561 příspěvků 16.03.19 08:56

Máme dvě malé děti a blbosti jako sex už dávno neprovozujeme. Máme splněno!

ka2ka
Extra třída :D 14580 příspěvků 16.03.19 08:59

hmmm máte ještě dobrou frekvenci máme dvě malé děti a frekvence výrazně horší

Aduš8
Závislačka 4122 příspěvků 16.03.19 09:03

Po narození syna se to u nás nijak nezměnilo, vždyť nikdo neříká, že spolu musíte spát jen večer… Taková rychlovka v koupelně, na kuchyňské lince a podobně, když dítě spí… U nás to změnilo teď moje druhé těhotenství, protože vůbec nemám chuť :(

terien
Extra třída :D 10696 příspěvků 16.03.19 09:04

Dcerka když byla miminko tak jsme na tom leželi furt, žádný čekání na večer :lol: jen jsem se k ní ohla, už jsem ho tam měla. Hodně jsme si užívali, že jsme spolu s manželem doma, jinak hodně pracujeme takže se vidíme málo. Když nestíháš večer, skoč na něj ráno, vzbuď ho orálním sexem a dál už to znáš ;) určitě nebude protestovat.

Lainaire8
Závislačka 2833 příspěvků 16.03.19 09:07

Máme tři malý děti, poslední má měsíc, sex nebo nějakou „akci“ máme denně, už jsme to stihli i teď v šestinedělí. A oblečků a hraček na sex mám plnou skříň, včetně bot atd, to u nás frčí, chlap to má rád :roll: přijdu si jak bordelmamá co se přes den vydává za normální matku :lol: a nějaká únava neexistuje, chlap na to neslyší :lol: kor když zvládám i cvičit, tak musím fungovat i večer :lol:

viky23
Neúnavná pisatelka 16786 příspěvků 16.03.19 09:10

Tri deti zaskodnici a sex tak jednou za 3m :D Mozna ani to ne, ale taky nemam energii,radsi si vecer lehnu a pokoj svatej :D :mrgreen: Manzel na to nikdy extra nebyl takze spokojenost na obou stranach :lol: :lol: Kdyz uzneco je tak vyleze nekdo curat nebo tak :nevim: Proste se to neda o kdyby ta energie byla. Jednou tydne to mi prijde teda mega luxus jeste :D :potlesk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 09:17

Kdyz jsme meli dve deti, tak klidne denne, max obden, ale ted jsem zase tehotna, tak to dost zanedbavame, ale je fakt, ze kdyz se treba v noci vzbudim a nemuzu usnout, tak sk manzela vzbudim :oops:

Venetia
Hvězda diskuse 41482 příspěvků 16.03.19 09:19
@Alušáček píše:
@Akinorewa Snad není sex atletický výkon, že by to člověk nemohl zvládnout i unaveny :lol: Je pravda, že když byly děti miminka asi jsem neměla po večerech čas se navlikat do podvazků a svádět manžela, sex inicioval spíš on, ale já ho nikdy neodmítla, proč si po náročném dni nedopřát trochu potěšení :D

tak tříminutová akce pro chlapa se dá zvládnout kdykoliv…pokud chceš víc už je nějaká ta energie potřeba .

kve-tinka
Závislačka 4837 příspěvků 3 inzeráty 16.03.19 09:56

S malým mimčem v postýlce mi to příjde splnitelnější, než já teď v 7měsíci. Prostě bych to břicho s kopajícím vetřelcem potřebovala někde odložit :mrgreen: a jako hlavně nemám ani chuť, prsa divná, břicho velké, zadek taktéž--- no atraktivita bod nula. Chudáček můj muž dělá narážky denně, ale holt… :nevim: :mrgreen:

Romeon
Stálice 87 příspěvků 16.03.19 10:09
@Mango_Lassi píše:
Máme dvě malé děti a blbosti jako sex už dávno neprovozujeme. Máme splněno!

Panebože to je tak smutný.. :nevim:

Anna766
Hvězda diskuse 76528 příspěvků 16.03.19 10:16
@Romeon píše:
Panebože to je tak smutný.. :nevim:

Co jsem pochopila, tak jim to vyhovuje :nevim:

Julinka 18
Kecalka 159 příspěvků 1 inzerát 16.03.19 10:21

Obdivuji ty co měsíc po porodu mají sex,já jsem po porodu 6 měsíců a nejde ani tak o únavu,jako o to,že šití pořád pekelně bolí a pálí 8o :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 10:32

Ty jo tady se fakt scházejí jen supermamy, co ráno, po nočním kojeni a vstávání k dítěti manželovi vykouří aby měl hezky den a u oběda si stihnou dát rychlovku :lol: :lol: tak u normálních lidi, jako jsem já a me známé kamarádky ( ano považuji se v celku za normál, průměr) tak sex na 2× týdně kdy si sebe užíváme začal být ok tak po roce, kdy dítě už spalo převážnou část noci, úplně do normálu se sex dostal až po 20 m, kdy dítě šlo do svyho pokojíčku. Jinak do toho roka to bylo tak 2-3 za měsíc. Převážná většina párů z mého okolí to tak taky má… Asi jsme divni, že nekourime a nesexujem na potkani mezi dveřmi :lol: zakladatelko, myslím, že tady dost kecaj - anonym informace o intimním životě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama