Sex a moje vyvrcholení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 16:28
Sex a moje vyvrcholení

Ahoj holky, mám problém… s manželem máme sex asi 2× za týden. Oba nás to moc baví, jenže asi poslední 2 týdny se manželovi nepovedlo me “udělat”. Je z toho úplně špatný a me to taky mrzi. Protože predtim sem zažívala i 2 až tři orgasmy za sex a teď nic. Baví me to, ale už bych si taky potřebovala ulevit. Manžel děla co muže a nejde nám to. Mate někdo nějakou radu? Nebo už to mám s orgasmy po čtyřicítce vzdát :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

warita
Echt Kelišová 8245 příspěvků 19.10.18 16:30

Ty jses nejaky trol?

U rucni praci si uz slysela?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.18 16:31
@warita píše:
Ty jses nejaky trol?U rucni praci si uz slysela?

Samozřejmě , ale to mi jde jen samotné. S manželem ne

warita
Echt Kelišová 8245 příspěvků 19.10.18 16:37
@Anonymní píše:
Samozřejmě , ale to mi jde jen samotné. S manželem ne

tak pokud potrebujes upustit paru, tak ruka staci. S manzelem to byt nemusi.

ivašot.
Kelišová 6602 příspěvků 19.10.18 17:19
@Anonymní píše:
Samozřejmě , ale to mi jde jen samotné. S manželem ne

Tak si to udělej sama. Třeba se uvolníš a nebudeš tak u sexu strosovat sebe a chlapa. Pak se to spíš povede.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7627 příspěvků 19.10.18 17:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám problém… s manželem máme sex asi 2× za týden. Oba nás to moc baví, jenže asi poslední 2 týdny se manželovi nepovedlo me “udělat”. Je z toho úplně špatný a me to taky mrzi. Protože predtim sem zažívala i 2 až tři orgasmy za sex a teď nic. Baví me to, ale už bych si taky potřebovala ulevit. Manžel děla co muže a nejde nám to. Mate někdo nějakou radu? Nebo už to mám s orgasmy po čtyřicítce vzdát :zed:

Ahoj,

nemáš nějaké psychické problémy, něco co by tě třeba trápilo? :think:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 19.10.18 17:46

Občas to mívám, když mám víc starostí a nedokážu to tak vytěsnit. Ale netrvá to tak dlouho..

tasa
Echt Kelišová 9027 příspěvků 19.10.18 23:58

Vykasli se na to,ze chces mit orgasmus,on se pak sa zase dostavi..

xnoami
Stálice 82 příspěvků 20.10.18 12:28
@warita píše:
tak pokud potrebujes upustit paru, tak ruka staci. S manzelem to byt nemusi.

A co cizí ruka? :oops: Já to tak praktikuji už několik let, orgasmus mám vždy a bouřlivý a nemusím mít ani milence a nevěra to snad také není. A navíc mě přestaly bolet záda. :jazyk:

warita
Echt Kelišová 8245 příspěvků 20.10.18 12:46
@xnoami píše:
A co cizí ruka? :oops: Já to tak praktikuji už několik let, orgasmus mám vždy a bouřlivý a nemusím mít ani milence a nevěra to snad také není. A navíc mě přestaly bolet záda. :jazyk:

jako ze kdyz ti vypomuze soused jeho rukou, tak to neni nevera? Aha…

free333
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 20.10.18 12:49
@xnoami píše:
A co cizí ruka? :oops: Já to tak praktikuji už několik let, orgasmus mám vždy a bouřlivý a nemusím mít ani milence a nevěra to snad také není. A navíc mě přestaly bolet záda. :jazyk:

Zdravím maséra, už tady chyběl :mavam:

xnoami
Stálice 82 příspěvků 20.10.18 12:51
@warita píše:
jako ze kdyz ti vypomuze soused jeho rukou, tak to neni nevera? Aha…

No soused zrovna ne. Je to jistá diskrétní služba od profesionála.

mrav
Neúnavná pisatelka 18401 příspěvků 20.10.18 12:51
@xnoami píše:

Může být i moje? :mrgreen: :mavam:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4739 příspěvků 20.10.18 12:52
@free333 píše:
Zdravím maséra, už tady chyběl :mavam:

Další varianta chodím si pro orgasmy k masérovi (za peníze)?

warita
Echt Kelišová 8245 příspěvků 20.10.18 13:00
@xnoami píše:
No soused zrovna ne. Je to jistá diskrétní služba od profesionála.

rozumim. No, mas zajimave pojeti nevery. Vsadim se, ze manzel by to videl jinak.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >