Sex a nikdy žádný orgasmus

Anonymní
11.3.21 12:03

sex a nikdy žádný orgasmus

Ahoj, říká se, že sex je pro tělo užitečný, přínosný a že se nám mění tělo. Je tomu tak, i když při sexu nedosahuji orgasmu? Nebo na to vše má vliv právě jen ten orgasmus a tělo se chová tak, jako kdybych žádný sex neměla?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
283
11.3.21 12:14

Co to resis za kraviny? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5117
11.3.21 12:19

Já četla, že pokud žena nemá orgasmus při sexu, tak jí narostou časem vousy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
11.3.21 12:27
@GabinkaCh píše:
Já četla, že pokud žena nemá orgasmus při sexu, tak jí narostou časem vousy :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
11.3.21 14:38

Doteky sami o sobě jsou dobré Dotek jako lék.
Pokud nemáš orgasmus a chceš ho mít, tak začni tím, že poznáš svoje tělo. Zkus masturbaci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
14.3.21 23:45

Je rozdíl mezi vaginálním a genytálním orgasmem, trochu to vyzkoušej a uvidíš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 20:33

Bohužel musim vložit anonymne, protože kdyby to četl někdo z mých ex či současný partner, byli by asi velmi pobouření a nestastni :-D Já si sex skvěle uzivam, i když jsem ještě nikdy neměla orgasmus pri sexu. Bohužel ho jen hraju, a myslím, že velmi dobře. :-D dle spokojenosti všech ex. :-) Ale sama masturbuji cca 2× za týden a jsem spokojena. Mám totiž orgasmus pouze za stimulace klitorisu pomoci vibrátoru. Ale mužů říct, že si to vždy uživam a baví mě to. Je to zdravé a hlavně to beru jako takovou „chvilku pro sebe“ :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
11820
15.3.21 21:04
@Anonymní píše:
Bohužel musim vložit anonymne, protože kdyby to četl někdo z mých ex či současný partner, byli by asi velmi pobouření a nestastni :-D Já si sex skvěle uzivam, i když jsem ještě nikdy neměla orgasmus pri sexu. Bohužel ho jen hraju, a myslím, že velmi dobře. :-D dle spokojenosti všech ex. :-) Ale sama masturbuji cca 2× za týden a jsem spokojena. Mám totiž orgasmus pouze za stimulace klitorisu pomoci vibrátoru. Ale mužů říct, že si to vždy uživam a baví mě to. Je to zdravé a hlavně to beru jako takovou „chvilku pro sebe“ :dance:

já nevím, ale každej kdo má otevřený nejen oči při sexu pozná, že to hraješ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21754
15.3.21 21:07
@ontario7 píše:
?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.21 21:18

@ontario7 tvůj názor ti neberu, ale měla již několik partnerů, a také náhodných znalosti na jednu noc(6). Každý ex mi několikrát zopakoval, že semnou byl sex nejlepší co kdy zažili. (Dokážu se skvěle odvázat a užít si to a udělat to tak aby si to užil i chlap). Náhodní milenci mě vždy z kontaktovali, že se jim sex moc líbil, chteli by opacko, nebo že to byl jejich nejlepší sex. Nijak si nefandím, chápu že nekteri chlapi ndasazuji a jiné.. Ale prostě to vidím, jak se po mně i ex sapali a byli neuvěřitelné hrdi, že jsem s nimi dosáhla orgasmu(měla orgasmy). Ani já nejsem slepá a blba. ;-) Věk chlapů byl velmi různorodý, spíše starší a zkušenější, já 19 on 38, já 24 on 35, já 26 on 32, nebo taky já 23 a on 46.

• Citovat
  • Nahlásit
11820
15.3.21 21:38
@Anonymní píše:
@ontario7 tvůj názor ti neberu, ale měla již několik partnerů, a také náhodných znalosti na jednu noc(6). Každý ex mi několikrát zopakoval, že semnou byl sex nejlepší co kdy zažili. (Dokážu se skvěle odvázat a užít si to a udělat to tak aby si to užil i chlap). Náhodní milenci mě vždy z kontaktovali, že se jim sex moc líbil, chteli by opacko, nebo že to byl jejich nejlepší sex. Nijak si nefandím, chápu že nekteri chlapi ndasazuji a jiné.. Ale prostě to vidím, jak se po mně i ex sapali a byli neuvěřitelné hrdi, že jsem s nimi dosáhla orgasmu(měla orgasmy). Ani já nejsem slepá a blba. ;-) Věk chlapů byl velmi různorodý, spíše starší a zkušenější, já 19 on 38, já 24 on 35, já 26 on 32, nebo taky já 23 a on 46.

to je v pohodě, já mám jinej matematickej vzorec u kterýho člověk nemusí lhát a předstírat. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
21.3.21 01:13
@ontario7 píše:

a jak víš koho měla v posteli. Běžně to funguje tak, že stačí říct „byl si fakt dobrej Pepo“ a chlápek je šťastnej jak blecha. A nevšimne si ani, že ženská si během toho skvělýho sexu párkrát zívla.
Lidi jsou obecně neuvěřitelně zdegradovaný, a netýká se to jen postelových divadýlek. Uvěří čemukoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
21.3.21 01:34
@Anonymní píše:
@ontario7 tvůj názor ti neberu, ale měla již několik partnerů, a také náhodných znalosti na jednu noc(6). Každý ex mi několikrát zopakoval, že semnou byl sex nejlepší co kdy zažili. (Dokážu se skvěle odvázat a užít si to a udělat to tak aby si to užil i chlap). Náhodní milenci mě vždy z kontaktovali, že se jim sex moc líbil, chteli by opacko, nebo že to byl jejich nejlepší sex. Nijak si nefandím, chápu že nekteri chlapi ndasazuji a jiné.. Ale prostě to vidím, jak se po mně i ex sapali a byli neuvěřitelné hrdi, že jsem s nimi dosáhla orgasmu(měla orgasmy). Ani já nejsem slepá a blba. ;-) Věk chlapů byl velmi různorodý, spíše starší a zkušenější, já 19 on 38, já 24 on 35, já 26 on 32, nebo taky já 23 a on 46.

To byli Amatéři, kteří nepoznali Profesionálku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
21.3.21 07:38
@Anonymní píše:

Vypadáš jako ideální ženská, beru tě :srdce: :*  :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.3.21 10:16

Zakladatelko kolik Ti je?
No ja orgasmus pri sexu ( myslim tim vaginální) zacala mit az pri druhem tehotenstvi. Nevim, jestli to bylo tim, ze jsem se snazila vic uvolnit, ale od te doby se mi to dařilo celkem pravidelně a bylo to krasne. Rozhodne bych to nedokázala uhrát.
Ted ho nemam, protoze okolnosti me donutily zacit brat antikoncepci a po ni jsem na sex uplne ztratila chut a nic z nej nemam. Strasne me to stve. Asi to zkusim jeste přehodnotit…
Takze si myslim, ze u me hraje zásadní roli ta antikoncepce… :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat