Sex a nízko položena placenta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chaloupa
Stálice 66 příspěvků 26.01.18 17:30
Sex a nízko položena placenta

Ahoj holky,
Někdy kolem 16tt mě díky krvaceni zjistili nízko položenou placentu.
Byla jsem poucena, ze pohlavní styk máme vynechat, poctivě dodrzujeme, poctivě lezim.
Ale mám takový problém, jelikož od začátku jsem měla drobné komplikace - krvaceni z praskle cevky, hematom a tak, tak jsme s partnerem naposledy měli styk pri početí 8o
Na pohlavní styk jako takový se necitime, ale nemáte někdo zkušenost, myslite ze vadí i orgasmus?
Já i přítel jsme z toho už docela nešťastný
Vadilo by třeba laskani nebo tak?
Na poradnu jdu až za dlouho, tak ještě vyzvidam tady

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5242 příspěvků 26.01.18 17:32

Já bych určitě dělohu nedráždila, při orgasmu dochází ke kontrakcím dělohy a to u nízko položené plaventy určitě není žádoucí.

Janli
Kelišová 5002 příspěvků 26.01.18 17:39

Hele vydrž, já ji měla taky a ve 20tt už byla nahoře :kytka:

ivašot.
Kelišová 6003 příspěvků 26.01.18 17:41

@Karleon má pravdu, budete to muset zvládnout bez orgasmu - tedy spíš ty :palec:

Chaloupa
Stálice 66 příspěvků 26.01.18 17:46

@Janli
A mě napadlo, když se jednou vytáhne, nemůže se stát ze se zádě sesune dolu?
Protože když je teď nízko a muze se teoreticky stát ze se situace zhorší a půjde ještě více dolu jestli je ta možnost i u placenty která je už nahore ze se zase dostane dolu

Janli
Kelišová 5002 příspěvků 26.01.18 18:14

Ne, dolů už se nevrátí. Nahoru jí vytáhne rostoucí miminko.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama