Sex a nízko položena placenta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chaloupa
Stálice 92 příspěvků 26.01.18 17:30
Sex a nízko položena placenta

Ahoj holky,
Někdy kolem 16tt mě díky krvaceni zjistili nízko položenou placentu.
Byla jsem poucena, ze pohlavní styk máme vynechat, poctivě dodrzujeme, poctivě lezim.
Ale mám takový problém, jelikož od začátku jsem měla drobné komplikace - krvaceni z praskle cevky, hematom a tak, tak jsme s partnerem naposledy měli styk pri početí 8o
Na pohlavní styk jako takový se necitime, ale nemáte někdo zkušenost, myslite ze vadí i orgasmus?
Já i přítel jsme z toho už docela nešťastný
Vadilo by třeba laskani nebo tak?
Na poradnu jdu až za dlouho, tak ještě vyzvidam tady

Reakce:
Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 26.01.18 17:32

Já bych určitě dělohu nedráždila, při orgasmu dochází ke kontrakcím dělohy a to u nízko položené plaventy určitě není žádoucí.

Janli
Kelišová 6281 příspěvků 26.01.18 17:39

Hele vydrž, já ji měla taky a ve 20tt už byla nahoře :kytka:

ivašot.
Kelišová 6725 příspěvků 26.01.18 17:41

@Karleon má pravdu, budete to muset zvládnout bez orgasmu - tedy spíš ty :palec:

Chaloupa
Stálice 92 příspěvků 26.01.18 17:46

@Janli
A mě napadlo, když se jednou vytáhne, nemůže se stát ze se zádě sesune dolu?
Protože když je teď nízko a muze se teoreticky stát ze se situace zhorší a půjde ještě více dolu jestli je ta možnost i u placenty která je už nahore ze se zase dostane dolu

Janli
Kelišová 6281 příspěvků 26.01.18 18:14

Ne, dolů už se nevrátí. Nahoru jí vytáhne rostoucí miminko.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >