Sex a orgasmus u ženy a muže

19.6.14 22:20

sex a orgasmus u ženy a muže

Milé dámy,
mám dost otázek ohledně orgasmu, ale nejdřív se chci zeptat, jestli je u chlapa možné, že dosáhne vrcholu a přitom neejakuluje? jelikož je přítel cizinec, neumí vše pořádně vysvětlit, ale prý se udělá, i když nevystříkne, a pak někdy pokračujeme dál (v případě, že nepokračujeme v sexu, to pak skončí v záchodě). sice to prý není stejné uvolnění, jako když to vypustí, ale je spokojený. umí to taky některý váš chlap? bavily jsme se o tom s holkama a ony měly názor, že to může pouze oddálit(zpomalením, přestáním…), ale že ne zastavit ejakulaci. tak by mě to zajímalo kvůli ohledu na něj. jen tak, jestli opravdu se může udělat a zadržet sperma a pak ho na povel vypustit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4150
19.6.14 22:23

Pokud se zabývá tantrickým cvičením, tak by to možné být mohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
19.6.14 22:23

Na povel vypustit :mrgreen: :mrgreen: Promiň rozesmála jsi mě :oops: Je to blbost ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19976
19.6.14 22:24

Ano, možné to je, musí se to trénovat a posilovat pánevní dno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
680
19.6.14 22:26

Tak pry to jde :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
19.6.14 22:28

Ano, chlap může mít orgasmus a neejakulovat, říkali nám to na přednášce o předčasné ejakulaci :mrgreen:. Taky se to stává třeba po operaci prostaty a uněkterých dalších nemocí - tzv. retrográdní ejakulace (tj. do moč. měchýře).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
19.6.14 22:30

Tak koukám, že se mám ještě co učit :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
19.6.14 22:35
@MujSebastianek píše:
Milé dámy,
mám dost otázek ohledně orgasmu, ale nejdřív se chci zeptat, jestli je u chlapa možné, že dosáhne vrcholu a přitom neejakuluje? jelikož je přítel cizinec, neumí vše pořádně vysvětlit, ale prý se udělá, i když nevystříkne, a pak někdy pokračujeme dál (v případě, že nepokračujeme v sexu, to pak skončí v záchodě). sice to prý není stejné uvolnění, jako když to vypustí, ale je spokojený. umí to taky některý váš chlap? bavily jsme se o tom s holkama a ony měly názor, že to může pouze oddálit(zpomalením, přestáním…), ale že ne zastavit ejakulaci. tak by mě to zajímalo kvůli ohledu na něj. jen tak, jestli opravdu se může udělat a zadržet sperma a pak ho na povel vypustit…

jj jde to a osobne jsem to videla na vystoupeni mého letitého kamaráda který si uz roky privydelava live sexem a striptýzem a je to hodne o posilovani, cviceni, vuli a umeni ovladani „svého tela“ proste v hlave :) :D

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
19.6.14 22:35

@ivana-domca asi jo no :D teď jsem našla článek. http://www.topzine.cz/…ez-ejakulace koukala jsem na net, ale pořád jsem nemohla najít správné téma. a opravdu. po styku jde přítel na záchod a tam to vypustí, prý jakoby potřeboval čůrat a z toho zadržení ho trošku bolí koule. děláme to tak proto, že je to lepší ochrana, sice beru prášky, ale někdy nám vrcholení vyjde společně a on nechce ten můj kazit tím, že by ho musel vyndat a vypustit na mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.14 22:37

Díky za odpovědi, kámošky mě teda zmátly a musím jim vytřít zrak, jakýho šikovnýho chlapáka doma mám :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4150
19.6.14 22:38

@MujSebastianek promiň, ale když bereš prášky, není to trošku zbytečný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47759
19.6.14 22:42

@MujSebastianek díky za poučný článek ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
19.6.14 22:48

.

Příspěvek upraven 22.07.14 v 23:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.14 22:55

A mám další dotaz, tentokrát ohledně sebe. když jsme s přítelem začali chodit a pak i spát, neměla jsem problém se udělat během chvilky, i když jsme si dávali několik čísel denně. pak už to nešlo, tak jsem začala používat ruku, dráždění klitorisu, jenomže i do teď mám někdy problém takhle vyvrcholit. (sex máme 1×-4× týdně, jak kdy) proč? je sice pravda, že po šestinedělí jsem se mohla úplně zbláznit při prvním sexu kvůli té 6 týdenní abstinenci, třeba bych dosáhla orgasmu i bez ruky, protože to bylo podobné jako na začátku, ale bolelo to, takže jsme přestali, a pak to byl zase normální sex. potřebuje moje tělo delší pauzu snad? máme zkusit nějaké erotické pomůcky či finty? nebo máme sex moc často? byla bych ráda, kdybych to prožívala jako tenkrát, vrchol bez ruční pomoci, ale je to vůbec možné? jsem na mateřské, někdy jsem z malého za celý den grogy, ale můžu se večer, když na to hupsnem, udělat, ale někdy jsem třeba hodně čilá a nic, nejde to. je mi jasný, že to určitě není přítelem. máte pořád orgasmus při souloži? i když si třebas nepomáháte rukou nebo jinými pomůckami? poraďte, jestli nějaká rada existuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.6.14 22:59
@zelenaprisera píše:
@MujSebastianek promiň, ale když bereš prášky, není to trošku zbytečný?

možná jo, ale někdo používá i kondom… a já se tak cítím jistěji a přítel taky. ;) antikoncepce není efektivní na sto procent… a jedno malé zlatíčko nám stačí, další neplánujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama