Sex a otevřený čípek na konci těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
23.1.22 09:31

Sex a otevřený čípek na konci těhotenství

Zdravím, měla bych otázku ohledně sexu a otevřeného čípku. Jsem ve 37+1tt a z poslední kontroly mám čípek „pro prst do dělohy těsně“ a před 2 dny mi začala odcházet hlenová zátka, ale jen po částech. Zajímá mě, jak je to se sexem v tomhle případě? Je to bezpečné? Bojím se toho, že vlastně jak uzavřený čípek, tak hlenova zátka chrání miminko před infekcí, ale pokud tohle chybí, je v pořádku mít sex? A také, že v tomhle stavu může sex asi i už s velkou pravděpodobností vyvolat porod, ráda bych aby si tam malá ještě pobyla, nechci si zbytečně vyvolat porod dříve, když tam ještě může být. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1335
23.1.22 09:41

Ani chrání stejně jako ještě pak plodové obaly..a ano může to vyvolat porod…ale mimčo je teď už donosene takže by se narodit mohlo bez problémů…a nikdo ti nezaručí že když sexovat nebudete tak zítra neporodis..blíží se to vzhledem k tomu že zátka odchází..ale asi bych nesexovala. spíš kvůli té infekci…a nebo pokud ano tak s kondomem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
23.1.22 13:20

@Vladusxx Dobře, děkuji za odpověď, na internetu jsem ohledně toho právě vůbec nic nenašla, jen ohledně zkráceného čípku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1335
23.1.22 14:51

Není zač..a přeju krásné a zdravé miminko ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat