Sex a partner... Nevím si rady

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.10.21 22:03

Sex a partner... Nevím si rady

Ahoj…
Už si nevím rady.. Čekáme dítě.. Jsem v 22 týdnu těhotenství. Už je to tak tři týdny co partner „nepotřebuje“ sex. Dřív sex obden, max ob tři. Netuším co se děje.. Byl na nějaký odborech štítné žlázy a zítra mají přijít výsledky. Jenže.. Poprvé říkal že to bude starostmi v práci, podruhé že možná ty hormony, potřetí zas že prostě neví…
Já na něj takto netlačim ale děsně mě to trápí… Dneska se asi spíš přemohl… Dokonce dělal že mě svádí a stál mu normálně.. Pak mi udělal oral… Ale nestál mu.. Takže jsem mu udělala oral taky a s tím problém neměl… :roll:
Vážně už nevím, kde je zakopaný pes.. Pozorný je hodný je pořád stejně ale tohle je něco hrozného.. Je nám 26 a jemu prostě naraz nestojí a nepotřebuje sex. Pak se na mě provinile před spaním dívá a furt mě hladí jak kdyby se tím pohledem omlouval…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2366
18.10.21 22:14

To je jednoduchý, jsi těhotná. Hodně chlapů těhotná prostě nevzrušuje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 22:16

@Lil Kitkatt
Zlato ale… On říká že to tím není a bříško mám pořád stejné. Vážně.. Vždyť doteď mohl normálně… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 22:16

@Lil Kitkatt
Moje břicho rovna se ještě stále téměř plošina.. Jsem jak jiné v 2 měsíci.

• Citovat
  • Nahlásit
23457
18.10.21 22:18

Spousta chlapů má problém spát s těhulí. To není o tom, že ty by jsi něco dělala špatně a není to ani problém u něj. Jen mu teď nejde sex a těhotenství dohromady. Klid, přejde to. Netlač na něj a nevyčítej, on za to vlastně nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6465
18.10.21 22:19

Nedávno tu byka diskuze, jak zensky řešili, jak ji mají velkou a fialovou, takže tak… Nemusí jit o břicho, ale prostě o to, že čekáš dítě. Bekdy tento blok mají ženy, jindy chlapi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 22:20

@Janli
Já si myslela že tohle je dané jen břichem.. Jsem hubenourek furr stejná zatím…
Fakt donedávna mohl úplně normálně.. A pak hotovo.. Jinak se snaží být oporou ve všem.. Změna v ničem jiném. Jen říkám. Pak tak vyčítavě čučí jestli nejsem smutná

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 22:21

Holky a fakt myslíte že se to spraví? Já čekám prcka s druhým.. A v tom prvním těhotenství s prvním nebyl do pprodu žádný problém.. Neznám ani kámošku která by to tak měla :( se všemi muži normálně spí a to jsou v pokročilém a mají třeba 20 kg plus!! Já mám sotva kilo a změny nic moc

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 22:21

Připadám si prostě teď ošklivá… A přemýšlím že už nejsem pro něj hezká… A že mě pak odkopne nebo tak.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
23457
18.10.21 22:22
@Anonymní píše:
@Janli
Já si myslela že tohle je dané jen břichem.. Jsem hubenourek furr stejná zatím…
Fakt donedávna mohl úplně normálně.. A pak hotovo.. Jinak se snaží být oporou ve všem.. Změna v ničem jiném. Jen říkám. Pak tak vyčítavě čučí jestli nejsem smutná

ne, to je dané prostou existencí těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 22:24

@Janli
Tyjo.. No je to mazec… Chce k porodu… Ale po tomto ho tam asi ani nechci mít.. :( bojím se že by se úplně dorazil a měl nějaký ten komplex

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 22:34

Asi nebude rozumné hk brát k oorodu když teď to má takto že?

• Citovat
  • Nahlásit
23457
18.10.21 22:35
@Anonymní píše:
@Janli
Tyjo.. No je to mazec… Chce k porodu… Ale po tomto ho tam asi ani nechci mít.. :( bojím se že by se úplně dorazil a měl nějaký ten komplex

Asi by bylo fajn, kdyby sis o tomhle celým něco přečetla. Takzvaný „Madonin komplex“, který způsobuje, že muž po porodu s ženou nemá sex, nemá nic společnýho s jeho přítomností u porodu a ani s tím, že nechce sex v těhotenství. Ty se uklidni a přijmi jako fakt, že nemá na sex chuť a brání mu jen tvé těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23457
18.10.21 22:36
@Anonymní píše:
Asi nebude rozumné hk brát k oorodu když teď to má takto že?

K porodu ho můžeš vzít s naprostým klidem. nemá to s tím nic společnýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 22:38

Když nebude chtít ani po porodu.. Tak to bude mazec… To už třeba nenajde chuť vůbec.. Teď to bude ještě tak 5 měsíců bez… To už se mi ani chtít nebude

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat