Sex a velké šití po porodu

Anonymní
28.3.17 21:48

Sex a velké šití po porodu

Zdravím maminky,
chci se zeptat trochu více intimně :oops: Měla jsem po porodu dost velké šití, jelikož mě malá celou natrhla.. Nyní už to bude 5 týdnu od porodu. Proto se chci zeptat, zda máte nějaká zkušenost, když vás šili, za jak dlouho jste měly s partnerem sex? Právě se bojím, hlavně i kvůli infekci. Tam dole to už vypadá v pohodě, nic mě nebolí, ale přece jen člověk nikdy neví.. :andel:

(Omluvte mě za anonymitu :jazyk: )

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19725
28.3.17 21:50

Ja az po sestinedeli, kdyz mi dr potvrdila ze je tam vsechno v poradku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.17 21:52

Měla jsem velké šití, asi 50 stehů uvnitř i venku a sex byl opravdu to poslední, na co jsem myslela… I když se mi to dobře zahojilo, nic mě nebolelo, tak minimálně půl roku jsem ani nemohla pomyslet na to, že by do mně někdo něco strkal…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.17 21:58

Šili mě cca 45minut ale kolik stehů fakt nevím. Zvládli jsme po 5 týdnech když jsem se cítila relativně dobře. Myslím že záleží jak to vnímáš když budeš mít pocit že ne tak skončit. Nebrat to tak že když už jsi začala musíš.

• Citovat
  • Nahlásit
2090
28.3.17 21:59

Já neměla velké šití, ale i tak jsem počkala až po kontrole, ten týden to snad ještě počká. Ani bych se tak nebála infekce, jako toho, že to po tom velkém šití asi nebude úplně příjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
28.3.17 22:03

Kondom, lubrikační gel a zkusit to. Třeba to bude ok, třeba to při pokusu odpiskate a dáte tomu ještě čas. Hlavní je aby partner chápal, že když řekneš stop, tak opravdu nemá pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2475
28.3.17 22:29

Ahoj, byla jsem hodně potrhaná a šitá a k tomu jsem musela na kyretáž, kvůli silnému prvnímu menses po porodu, první sex po porodu, byl po 8 měsících. Mám hodného, velmi trpělivého a chápavého muže ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.17 22:48

Holky já měla problém s prvním sexem po porodu pul roku a to jsem nakonec po dvou hodinách tlačení malého musela akutně na sekci. Zkoušeli jsme to ale měla jsem pocit jakoby tam dole byla nějaká přepážka ktera bránila proniknout. No síla. Druhé jsem rodila už normálně s nástrihem, jizva asi 1,5 Cm a prvni sex byl cca 8 tydnu po porodu a bez problémů…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.17 23:49

Me u prvniho porodu nevysla cela placenta a byla sem tam roztrhana ze me uspali na hodinu a pul a kdyz sem se probirala tak me jeste sili.sex bylo muceni, vzdy sem u toho krvacela snad pul roku, bolest, ale manzel si to vynutil i bez souhlasu, bylo mu to jedno, uz s nim nejsem ale trvalo to dlouho, nez sem spodek mela v cajku

• Citovat
  • Nahlásit
60923
29.3.17 08:28
@Anonymní píše:
Zdravím maminky,
chci se zeptat trochu více intimně :oops: Měla jsem po porodu dost velké šití, jelikož mě malá celou natrhla.. Nyní už to bude 5 týdnu od porodu. Proto se chci zeptat, zda máte nějaká zkušenost, když vás šili, za jak dlouho jste měly s partnerem sex? Právě se bojím, hlavně i kvůli infekci. Tam dole to už vypadá v pohodě, nic mě nebolí, ale přece jen člověk nikdy neví.. :andel:(Omluvte mě za anonymitu :jazyk: )

28 stehů, štupovaná snad až ke krku, po porodu masiv krvácení atd.. Sex hned po šestinedělí a naprosto v pohodě, fakt absolutně bez problémů.. neboj ;) pokud je vše zahojeno, tak není jak chytit infekci.. My se na sex oba těšili - měla jsem velmi rizikové těhotenství, takže útrum na hodně dlouho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10438
29.3.17 08:40

@martina.se To znam :lol: jinak muzu se zeptat, za jak dlouho ti vypadly stehy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60923
29.3.17 08:44
@Ketris píše:
@martina.se To znam :lol: jinak muzu se zeptat, za jak dlouho ti vypadly stehy?

strašně brzy, snad po týdnu.. některé místa se aji rozlezla, ale samo se to do konce šestinedělí zacelilo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.17 08:46

Rodila jsem před 11 lety, 40 stehů, pochva roztržená, vytlačené hemoroidy, dostala jsem slabou anestezii, cítila jsem každý vpich při šití. Po šesti týdnech kontrola u dr, jeden steh se nevstřebal, doktorka mě posílala na vyčištění do nemocnice, bohužel neměl kdo hlídat prcka, tak mi to udělala za živa v ordinaci, myslela jsem, že ji skopnu, jak moc to bolelo :-( Na sex jsem neměla ani pomyšlení, půl roku po porodu jsem se poprvé odhodlala :-) Myslím, že to mohlo být mnohem dříve, ale je to hlavně o psychice, zahojené jsem měla vše dva měsíce po porodu. Teď čekám druhé dítě a strach z porodu nemám, spíše z těch následků po něm. Obavy, že mě dítě zase roztrhne, jak půjde ven, že si opět vytlačím hemoroidy a hlavně, že budu zase tak dlouho bez sexu :-)

• Citovat
  • Nahlásit
459
30.3.17 18:42
@Anonymní píše:
Rodila jsem před 11 lety, 40 stehů, pochva roztržená, vytlačené hemoroidy, dostala jsem slabou anestezii, cítila jsem každý vpich při šití. Po šesti týdnech kontrola u dr, jeden steh se nevstřebal, doktorka mě posílala na vyčištění do nemocnice, bohužel neměl kdo hlídat prcka, tak mi to udělala za živa v ordinaci, myslela jsem, že ji skopnu, jak moc to bolelo :-( Na sex jsem neměla ani pomyšlení, půl roku po porodu jsem se poprvé odhodlala :-) Myslím, že to mohlo být mnohem dříve, ale je to hlavně o psychice, zahojené jsem měla vše dva měsíce po porodu. Teď čekám druhé dítě a strach z porodu nemám, spíše z těch následků po něm. Obavy, že mě dítě zase roztrhne, jak půjde ven, že si opět vytlačím hemoroidy a hlavně, že budu zase tak dlouho bez sexu :-)

ahojky pokud máš strah, že tě dítě potrhá vyzkoušej brát homeopatika- arnika montana 9 ch, masírovat hráz už ted, cvičit s anibalem, pít maliník a jíst lněné semínko…já měla první porod také katastrofální potrhaná s nástřihem sice asi jen 13 stehů, vyhředlím konečníkem a sex byl až za 5 měsíců…potom jsem ve 13 měsících malé znovu otěhotněla a bála se jak to dopadne… porodila jsem jen s jedním kosmetickým stehe a bez nástřihu…ono asi po 11 letech to bude jak kdy jsi rodila poprvé ale udělat se proto něco dá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.17 19:18

Ahoj,
děkuji za tip, určitě vyzkouším. Při prvním těhotenství jsem praktikovala pouze masáž hráze, tak je možné, že tomu člověk opravdu měl dát víc :-) Určitě vyzkouším ;-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama