Sex a vzrušení v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 13:42
Sex a vzrušení v těhotenství

Holky už jsem zoufalá. Jsem 22tt a sex z mé strany vrže. Mám chuť, ale jak přijde na reál už chuť mizí. Pořád přemýšlím, aby to neublížilo miminku a hlavně vůbec nemám poševní sekret, prostě nemazu ani když dosáhnu orgasmu nebo vzrušení. Chlap je úžasný, chápe, že to teď bude jiný, že si holt vrzne jen když můžu já, ale takhle to nechci až mě to mrzí a nevím co s tím :nevim:

Reakce:
atominnka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 15.07.19 13:49

Pokud „nemažeš“, tak si kupte lubrikant.
Jinak nevporadím, nelámala bych to přes koleno a prostě to nechala být… hormony jsou potvory… v jednom těhotenství jsem mohla a chtěla furt, v druhým jsem mohla, ale nechtěla :nevim: pak se to zase upravilo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 13:53
@Anonymní píše:
Holky už jsem zoufalá. Jsem 22tt a sex z mé strany vrže. Mám chuť, ale jak přijde na reál už chuť mizí. Pořád přemýšlím, aby to neublížilo miminku a hlavně vůbec nemám poševní sekret, prostě nemazu ani když dosáhnu orgasmu nebo vzrušení. Chlap je úžasný, chápe, že to teď bude jiný, že si holt vrzne jen když můžu já, ale takhle to nechci až mě to mrzí a nevím co s tím :nevim:

Na poševní sekrét si kup lubrikant, dneska koupíš i bez parfemace vhodné i pro těhu, případně ti v lékárně poradí jaký jestli máš niake gyno problémy. S mimčem už taky moc nesouložíme, spočátku to šlo jen občas kvůli mému následnému špinění a krvácení. Teď už od začátku 3tího trimestru vůbec sex není, už se bojím abych si nevyvolala porod. S manželem jsme to nijak extra neprobírali, prostě to akceptuje a ráno si dává sprchu. Jiné praktiky moc nechce, není to pro něho sex v tom pravém smyslu bez toho zásunu :oops:. Navíc nejvíc to s ním řeší jeho 84leté babička, která když se dozvěděla že čekáme mimi tak mu dala edukační přednášku, že do 6tého měsíce máme mít sex max 1× za 2 týdny a po 6tém měsícu už vůbec žádný :mrgreen: :mrgreen: Asi má z toho trochu traumu, tak se toho drží. Sex bude až po termínu porodu, kdybych náhodou přenášela tak abychom to vyvolali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 13:54

@atominnka mám už všelijaky neparfemovany lubrikanty odzkoušené - z lékárny i drogerie, ale nemůžu to, mě to nepříjemně pálí. Jen mě zaráží, že ani při vyvrcholení ani při masturbaci mám sucho :nevim:

smudlinky
Závislačka 2722 příspěvků 274 inzerátů 15.07.19 13:54

Taky bych to nehrotila, v prvním těhotenství jsem manžela málem „sežrala“ v druhém se chuť na sex skoro ztratila. Na suchost pomůže lubrikant, pokud gynekolog nic neřekl, není potřeba se o miminko bát. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 13:59
@Anonymní píše: mám už všelijaky neparfemovany lubrikanty odzkoušené - z lékárny i drogerie, ale nemůžu to, mě to nepříjemně pálí. Jen mě zaráží, že ani při vyvrcholení ani při masturbaci mám sucho :nevim:

Tak se zeptej u gynokologa, možná ti něco doporučí nebo i předepíše co by ti vyhovolalo.

Natálka26
Kelišová 5933 příspěvků 15.07.19 14:09
@Anonymní píše:
@atominnka mám už všelijaky neparfemovany lubrikanty odzkoušené - z lékárny i drogerie, ale nemůžu to, mě to nepříjemně pálí. Jen mě zaráží, že ani při vyvrcholení ani při masturbaci mám sucho :nevim:

Zkus kokosový olej. Mám stejný problém s lubrikant, všechny mi vadí tak když je náhodou potřeba používám kokosák.

barboramerk
Povídálka 41 příspěvků 15.07.19 14:39

Nejbezpečnější bude koupit vazelinu.. :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 14:43

Zacala bych masturbaci, vlhkost vubec neresila a pouzila dobry lubrikant. Sex je v tehotenstvi intenzivnejsi, rodidla jsou prokrvena, ochranu ditete fakt neres, je to nesmysl.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 15.07.19 18:21

Kdyby měl sex v těhotenství něčemu vadit, lidstvo vymre :smiley:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 20:12

No mě to přijde spíš jak když má tělo splněno a tak už to nepotřebuje :lol: :lol: :lol:

Kajka9
Kelišová 5407 příspěvků 15.07.19 22:39

Je strašně moc lubrikantů různé druhy a na různé bázi mrkni na internet…jinak pokud nemáš zakázaný sex od dr ze zdravotních důvodů tak se není čeho bát

Beruska118
Povídálka 13 příspěvků 16.07.19 01:42

Lubrikant nebude asi úplně šťastné řešení. Pokud holka neteče nemaže, tak je problém někde jinde. Možná psychika podle toho co píšete to bude psychicky problém.

hopsalka
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 16.07.19 10:02
@Anonymní píše:
@atominnka mám už všelijaky neparfemovany lubrikanty odzkoušené - z lékárny i drogerie, ale nemůžu to, mě to nepříjemně pálí. Jen mě zaráží, že ani při vyvrcholení ani při masturbaci mám sucho :nevim:
úplně v klidu poslouží kokosový BIO olej jestli nemůžeš lubrikanty (např. v DM), ale nepřehánět to s ním, pak pomažeš zase moc :D
Váš příspěvek
Reklama