Sex a vzrušivost po dítěti a před

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neznama.ja
Nováček 1 příspěvek 02.11.14 10:53
Sex a vzrušivost po dítěti a před

Docela by mě zajímalo jak to máte se sexem a vzrušivostí po dítěti. Ale, myslím už nákou dobu po(nemyslím nevyspání, unava atd)až toto vše odezní a vše se vrací do tzv. kolejí. Neznám kolem sebe kamarádku co by řekla, že to je lepší. Každá mi řekla, že sex před dítětem byl sex 100krát lepší hlavně co se týká vrušivosti. Může mě některá přesvědčit o opaku? :think:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 10:54

Ja to mam naopak - sice jak pises, neni milovani tak caste, ale kdyz uz k nemu dojde, prozitek mam vetsi a silnejsi nez pred porody

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 11:11

@neznama.ja
když už mě dítě nechalo vyspat, tak vzrušivost se zvýšila, nejvíc tak po 35. Možná k tomu ale přispěla i změna partnera.

Bábi Zlopočasná
Generální žvanilka 20738 příspěvků 02.11.14 11:17

Po dietati lepsie, stale ten isty partner. Aj MS… pred porodom sa hlasila tyzden dopredu, po porodu len z nicoho nic bez varovania tecie.
Ale ja som rodila ‚organicky‘ - bez akejkolvek chemie, este aj na velku som to stihla pred klystyrom.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 11:50

Tak za mne to bylo stejný jak před dítětem tak po.. určitě né horší :palec: Teď jsem znova těhotná a jsem mimo z toho že nemám takovou chuť :think: doufám že se vrátí hned po šestinedělí jako po prvním porodu :jazyk: 8) :idea:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.11.14 12:01
@neznama.ja píše:
Docela by mě zajímalo jak to máte se sexem a vzrušivostí po dítěti. Ale, myslím už nákou dobu po(nemyslím nevyspání, unava atd)až toto vše odezní a vše se vrací do tzv. kolejí. Neznám kolem sebe kamarádku co by řekla, že to je lepší. Každá mi řekla, že sex před dítětem byl sex 100krát lepší hlavně co se týká vrušivosti. Může mě některá přesvědčit o opaku? :think:

je to mnohem lepší :think: netuším proč, ale super :mrgreen: jen to dítko je pěkný kazi***, ale to je jiná věc. Jsem 2 m po porodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 12:08

Já jsem měla velkou chuť na sex hned po šestinedělí, přišlo to samo jako lusknutím prstu :mrgreen:

Koblížek21
Závislačka 3251 příspěvků 02.11.14 12:14

S kazdym ditetem je to lepsi…je teda fakt, ze ted u me pusobi jeste hormony, jsem mesic po porodu, a ten tyden po porodu to byla naprosta bomba, ted uz to malicko opadlo ale porad lepsi nez pred tehotenstvim…nebo je to tim, ze je chlap s urazem doma, neprudi jako kdyz chodi do prace, takze se mame radi a nestekame se…ale jako urcite jsem ted vzrusivejsi…kdyby to aspon ty deti nekazily :-D

enny3
Extra třída :D 13657 příspěvků 02.11.14 12:21
@martina.se píše:
je to mnohem lepší :think: netuším proč, ale super :mrgreen: jen to dítko je pěkný kazi***, ale to je jiná věc. Jsem 2 m po porodu.

Přesně tak, je to mnohem lepší, akorát děti jsou pěkný kaziš. :mrgreen: :cert: :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 12:45

Tak to je super, už sem začala mít deprese, že to tak má každá :D a po dítěti je konečná se sexem.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 02.11.14 16:34
@enny3 píše:
Přesně tak, je to mnohem lepší, akorát děti jsou pěkný kaziš. :mrgreen: :cert: :pankac:

záškodníci, no :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >