Sex a vztah po osmi letech

Anonymní
4.7.15 17:51

Sex a vztah po osmi letech

Ahoj, omlouvám se za anonimitu, ale je to pro mě citlivé téma a přiznám se, že i manžel občas čte příspěvky a nerada bych aby si to s námi spojil. Jsme s manželem už skoro osm let. Za tu dobu jsme měli několik krizí, ale řekla bych, že nic nenormálního. Nikdy jsem nebyla nějak moc náruživá, ale řekla bych, že je to vlastně spojené s tím, že jsem neměla moc kluků a málo zažila. To je vlastně taky příčina většiny hádek v našem vztahu. U manžela to vyvolalo celkem zvláštní postoj v naší rodině. Je děsně pasivní a kdykoliv chci nějakou pomoc nebo něco aktivnějšího podniknout s naším prckem dostane se mi odpovědi, že kdybch s ním víc šu… tak možná, ale takhle se mu prostě nechce. Problém je v tom, že si raději nechám nadávat než, abych přiznala opravdu problém. Asi jsem mu to měla říct dřív, ale nechtěla jsem mu ublížit. Má totiž opravdu malý penis.. V podstatě to funguje tak, že ho trochu cítím jen v jedné poloze a i to mi není moc příjemné. Přijde mi, že je tak nakraji v nějakém místě ke je mi to nepříjemné. Těžko se to popisuje ale je to tak. Vím, že je chyba ve mě, že jsem mu to neřekla dřív ale nechtěla jsem mu ublížit. Doufala jsem, že časem i u něj chuť na sex opadne a bude to dobrý. Bohužel už se se mnou nedokáže bavit bez narážek na sex a občas i celkem nevybíravě. Vůbec nevím jak ze všeho ven? Je mi hloupé se s tím někomu svěřovat ale potřebuju nějaký nestranný názor co s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17344
4.7.15 17:54

A co nějaké hračky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.15 17:58
@ka2ka píše:
A co nějaké hračky ;)

Určitě fajn jednou dvakrat…ale jemu tim nějak nepomužu. Spíš naopak… dotazy proč nespím s ním a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
17344
4.7.15 18:00
@Anonymní píše:
Určitě fajn jednou dvakrat…ale jemu tim nějak nepomužu. Spíš naopak… dotazy proč nespím s ním a tak…

myslela jsem aby jste si hráli obá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.15 18:01

Ahojky, také anonymně, jelikož popíšu co máme doma my.. My spolu budeme v únoru 8 let a myslím si, že se oba milujeme, ale samozřejmě sex po tolika letech není co býval.. Já bych i chtěla, ale přítel moc ne… Jsem s toho špatná a je pravda, že to také hodně často řeším a urážím se.. Mrzí mě to.. Napadá mě hodně věcí jako třeba : nemá někoho jiného? Miluje mě ještě? Líbím se mu? Atd.. Možná se v tom sama najdeš, ale podle mě jde o to, že tomu druhému to ubližuje.. A už je tak zoufalý, že má na to řeči.. Miluješ ho ještě? Pokud ano, bylo by dobré si to nějak zpříjemnit.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.7.15 18:07
@Anonymní píše:
Ahojky, také anonymně, jelikož popíšu co máme doma my.. My spolu budeme v únoru 8 let a myslím si, že se oba milujeme, ale samozřejmě sex po tolika letech není co býval.. Já bych i chtěla, ale přítel moc ne… Jsem s toho špatná a je pravda, že to také hodně často řeším a urážím se.. Mrzí mě to.. Napadá mě hodně věcí jako třeba : nemá někoho jiného? Miluje mě ještě? Líbím se mu? Atd.. Možná se v tom sama najdeš, ale podle mě jde o to, že tomu druhému to ubližuje.. A už je tak zoufalý, že má na to řeči.. Miluješ ho ještě? Pokud ano, bylo by dobré si to nějak zpříjemnit.

Přesně tak nějak to je u nás. Ale obráceně… otázka jestli ho miluju mě napadá už nějakou dobu. Nikdy to něbyla ta děsná láska. Prostě jsme se sešli za nestandartní situace a tak nějak spolu byli. Když přišla první krize po třech letech rozešla jsem se s ním… začal mi nadbíhat a byli jsem spolu znova. Pak přišel prcek a tak logicky svatba… několikrát jsem to chtěla ukončit ale mám strach kam by šel a jak by to zvládnul… pak se to zas zlepší ale za měsíc nebo dva mě to vždycky začne napadat…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.7.15 18:21

Zakladatelko, pridavam se do klubu. S manzelem jsme spolu 13 roku. Byl to muj prvni sexualni partner od 22 let. Ja nezkusena a v pocatku jsem byla spokojena, ze nekoho mam a sex byl pro mne novy a tak jeho velikost penisu jsem neresila a vzdy se nasly jine pomucky. Casem uz mi toto v sexu nestacilo. Dozrala jsem a chtela jsem objevovat nove praktiky a moznosti. Jenze muj chlap je opravdu uzasny jako partner i jako tata naseho dvouleteho ditete, takze jsem stale s nim. Jenze jako milenec je k nicemu. Penis pri erekci tak max 10cm a jak je obezni tak jeste mozna mensi. Citim jej jen ze zadu a to obcas. Oral neumi a ja mu jej nemuzu delat jelikoz pak neni schopen samotneho aktu a nic neciti. Kdyz zasune, tak 3× prirazi a je, nejde to prodlouzit. Tudiz ja s toho nic. Predehra je o nicem takze jsem sucha. Sice mame vibrator coz s nim se opravdu snazi, ale ja potrebuji urcitou predehru. Mam rada kdyz je muz dominantnejsi coz muj muz fakt neni. Potrebuji treba placnout po zadku a kdyz mu to reknu, tak me placne a u toho rika zla zla zla kocicka :zed: takze vse spatne. Chtela bych lehce znehybnet treba pouta ci slovne, chci vulgarni slova, hrat treba urcitou roli atd… muj muz nechce, nelibi se mu to a neni toho schopen.
Takze take takova patova situace. Kolikrat uz se sexu aj vyhybam nebo ho pretrpim a hraji jak jsem uspokojena. Vim to neni dobre, ale jinou moznost nemam. Od manzela nechci jit. Je jinak bajecny a milujeme se atd. A hlavbe on takovy byl i pred 13 ti lety, to ja dozrala a zmenila se. Nejake rozhovory na tema sex jsou pase. Max jednou udela co chci a je na nem videt jak je to pro nej nucene a priste jede tu svou klasiku. Zmacknout prsa, pusa s nevycistenymi zuby a neoholeny :poblion:, zasunout 3× a hotovo, pak dojde na radu vibrous, zahraji roli na Oskara a jde se spat. :mrgreen:
Anonymnka Eva

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.7.15 18:29
@Anonymní píše:
Zakladatelko, pridavam se do klubu. S manzelem jsme spolu 13 roku. Byl to muj prvni sexualni partner od 22 let. Ja nezkusena a v pocatku jsem byla spokojena, ze nekoho mam a sex byl pro mne novy a tak jeho velikost penisu jsem neresila a vzdy se nasly jine pomucky. Casem uz mi toto v sexu nestacilo. Dozrala jsem a chtela jsem objevovat nove praktiky a moznosti. Jenze muj chlap je opravdu uzasny jako partner i jako tata naseho dvouleteho ditete, takze jsem stale s nim. Jenze jako milenec je k nicemu. Penis pri erekci tak max 10cm a jak je obezni tak jeste mozna mensi. Citim jej jen ze zadu a to obcas. Oral neumi a ja mu jej nemuzu delat jelikoz pak neni schopen samotneho aktu a nic neciti. Kdyz zasune, tak 3× prirazi a je, nejde to prodlouzit. Tudiz ja s toho nic. Predehra je o nicem takze jsem sucha. Sice mame vibrator coz s nim se opravdu snazi, ale ja potrebuji urcitou predehru. Mam rada kdyz je muz dominantnejsi coz muj muz fakt neni. Potrebuji treba placnout po zadku a kdyz mu to reknu, tak me placne a u toho rika zla zla zla kocicka :zed: takze vse spatne. Chtela bych lehce znehybnet treba pouta ci slovne, chci vulgarni slova, hrat treba urcitou roli atd… muj muz nechce, nelibi se mu to a neni toho schopen.
Takze take takova patova situace. Kolikrat uz se sexu aj vyhybam nebo ho pretrpim a hraji jak jsem uspokojena. Vim to neni dobre, ale jinou moznost nemam. Od manzela nechci jit. Je jinak bajecny a milujeme se atd. A hlavbe on takovy byl i pred 13 ti lety, to ja dozrala a zmenila se. Nejake rozhovory na tema sex jsou pase. Max jednou udela co chci a je na nem videt jak je to pro nej nucene a priste jede tu svou klasiku. Zmacknout prsa, pusa s nevycistenymi zuby a neoholeny :poblion:, zasunout 3× a hotovo, pak dojde na radu vibrous, zahraji roli na Oskara a jde se spat. :mrgreen:
Anonymnka Eva

Jak to zvládáte ve vztaahu. Máme to podobné celkem dost přibral a tím se mu ještě zmenšil. Hlavně je to tak, že dneska už vím, že bych si vztah představovala jinak. Ale nechci malého obrat o tátu a věřím, že se to dá překonat. Jak říkáš mám také ráda když je chlap dominantvní ale k tomu mému to rozhodně nejde. takže nemám ani chuť se nějak snažit…

• Nahlásit
  • Citovat
17669
4.7.15 18:38

Jsem zvědavá, až sem do diskuse dorazí nějakej chlap, co tomu řekne. Pro většinu je sex alfa a omega a s neschopnou ženou (ohledně sexu) by nebyli. Copak asi poradí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.15 18:56
@Kobliha51 píše:
Jsem zvědavá, až sem do diskuse dorazí nějakej chlap, co tomu řekne. Pro většinu je sex alfa a omega a s neschopnou ženou (ohledně sexu) by nebyli. Copak asi poradí…

Něco ve styli at se de zenska zahrabat ze je k nicemu… ale nikdo z nich si nepripusti problem sam v sobe…

• Nahlásit
  • Citovat
5102
4.7.15 18:56

Kamarádka mi tuhle říká:„Market, já s nim spim, ale abych s nim rajtovala celou noc po posteli, to ani omylem“! :lol:… No a my jsme spolu 9let a pořád je to fajn, dokonce se to zlepšilo myslím, vyhovujeme si. Chtěla jsem ti poradit sex s černochem, ale to je sranda :lol: Tvůj partner by měl vědět, jak se uspokojíš a měli by jste si o tom promluvit. Vše se dá řešit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22052
4.7.15 19:08

Myslím, že pokud to v tom chlapovi není, tak z něj nikdo sexuálního přeborníka neudělá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2859
4.7.15 19:12
@Anonymní píše:
Něco ve styli at se de zenska zahrabat ze je k nicemu… ale nikdo z nich si nepripusti problem sam v sobe…

To ti asi nikdo neporadí. Ale už jim určitě neporoste, takže situace špatná. Velikost penisu a vůbec vyhovování v sexu lze zjistit před svatbou nebo dítětem. Dámy měly strach, že už si nikoho nenajdou, tak se s tím smířil, ale nespokojenost se stupňuje, až prostě bude neúnosná. Jedna možnost je odejít a hledat si maníka s větším nářadím, byť to postihne i děti. Druhá možnost je mluvit, mluvit, mluvit. Ať zhubnou, co Vás uspokojí, jak to zlepšit. Komunikace jim ho sice nezvětší, ale mohli by se alespoň snažit jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
4.7.15 19:26
@Anonymní píše:
kdykoliv chci nějakou pomoc nebo něco aktivnějšího podniknout s naším prckem dostane se mi odpovědi, že kdybch s ním víc šu… tak možná, ale takhle se mu prostě nechce.

Jestli ti říká tohle, tak to je fakt blbec. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5102
4.7.15 19:30

A nakonec takový sex s vyvinutým sousedem, může přinést zjištění, že to není jen o velikosti. ;) A že ten tvůj malinkej, je přece jen nejlepší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama