Sex a začátek těhotenství

Anonymní
15.4.21 16:45

Sex a začátek těhotenství

Ahooj, zajímá mě jak jste to měli/máte se sexem v těhotenství? Samozřejmě jsem hledala všude možně, ale ty názory se dost liší, tak se chci spíš zeptat někoho, kdo s tím má opravdu zkušenosti :D
Před otěhotnenim jsme s přítelem měli sex klidně každý den, občas třeba obden… Teď začínám 3. měsíc těhotenství, jedná se o naše první dítě. Přítel se do sexu nehrne jako dřív, což já respektuji a chápu, taky nemám takovou potřebu, jako předtím. Teď máme sex tak jednou do týdne, navíc mám při každém sexu v určité poloze orgasmus. Nevadí to něčemu? A jak jste to měli vy? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8181
15.4.21 16:48

Pokud po sexu nekrvacis tak si můžete skotacit jak chcete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16443
15.4.21 16:53
@Anonymní píše:
Ahooj, zajímá mě jak jste to měli/máte se sexem v těhotenství? Samozřejmě jsem hledala všude možně, ale ty názory se dost liší, tak se chci spíš zeptat někoho, kdo s tím má opravdu zkušenosti :D
Před otěhotnenim jsme s přítelem měli sex klidně každý den, občas třeba obden… Teď začínám 3. měsíc těhotenství, jedná se o naše první dítě. Přítel se do sexu nehrne jako dřív, což já respektuji a chápu, taky nemám takovou potřebu, jako předtím. Teď máme sex tak jednou do týdne, navíc mám při každém sexu v určité poloze orgasmus. Nevadí to něčemu? A jak jste to měli vy? :D

Čemu by to mělo vadit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899

Tak pokud se ty cítíš ok a sex nemáš zakázaný od dr. tak v pohodě. ;) Naše frekvence je sice postupně menší, ale já už jsem 31tt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63573

Zdravé těhotenství to neohrozí. Já měla vesměs zákaz, ale až tak od 16 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 17:00

Ničemu to nevadí, pokud nemáš nějaké problémy. Končím 3 měsíc a sex musím mít každý den, někdy i 2× :oops: užívám si to dokud to jde, v minulém těhotenství jsem to mela téměř celou dobu zakázané

• Citovat
  • Nahlásit
204
15.4.21 17:08

Nevadí. také jsem v těhotenství měla jiné polohy oblíbené, než normálně. u první jsme spolu spávali až tak do 7 měsíce, pak už jsem se necítila dobře v žádné poloze. a u druhého jsem neměla chuť už od 5 měsíce (bála jsem se sice, co na to muž, že si bude hledat jinde), ale asi se nestalo a přežil to…pak jsem já sama nevydržela šestinedělí :-P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
15.4.21 18:13

U nás sex v těhotenství existuje až tak od půlky těhotenství - do té doby pokaždé křeče a krvácení. Pokud se ti nic takovýho neděje, jsi v pohodě a nevadí to ničemu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat