Sex a začátek těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.4.21 16:45

Sex a začátek těhotenství

Ahooj, zajímá mě jak jste to měli/máte se sexem v těhotenství? Samozřejmě jsem hledala všude možně, ale ty názory se dost liší, tak se chci spíš zeptat někoho, kdo s tím má opravdu zkušenosti :D
Před otěhotnenim jsme s přítelem měli sex klidně každý den, občas třeba obden… Teď začínám 3. měsíc těhotenství, jedná se o naše první dítě. Přítel se do sexu nehrne jako dřív, což já respektuji a chápu, taky nemám takovou potřebu, jako předtím. Teď máme sex tak jednou do týdne, navíc mám při každém sexu v určité poloze orgasmus. Nevadí to něčemu? A jak jste to měli vy? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16079
15.4.21 16:48

Pokud po sexu nekrvacis tak si můžete skotacit jak chcete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19629
15.4.21 16:53
@Anonymní píše:
Ahooj, zajímá mě jak jste to měli/máte se sexem v těhotenství? Samozřejmě jsem hledala všude možně, ale ty názory se dost liší, tak se chci spíš zeptat někoho, kdo s tím má opravdu zkušenosti :D
Před otěhotnenim jsme s přítelem měli sex klidně každý den, občas třeba obden… Teď začínám 3. měsíc těhotenství, jedná se o naše první dítě. Přítel se do sexu nehrne jako dřív, což já respektuji a chápu, taky nemám takovou potřebu, jako předtím. Teď máme sex tak jednou do týdne, navíc mám při každém sexu v určité poloze orgasmus. Nevadí to něčemu? A jak jste to měli vy? :D

Čemu by to mělo vadit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908

Tak pokud se ty cítíš ok a sex nemáš zakázaný od dr. tak v pohodě. ;) Naše frekvence je sice postupně menší, ale já už jsem 31tt :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67507

Zdravé těhotenství to neohrozí. Já měla vesměs zákaz, ale až tak od 16 tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 17:00

Ničemu to nevadí, pokud nemáš nějaké problémy. Končím 3 měsíc a sex musím mít každý den, někdy i 2× :oops: užívám si to dokud to jde, v minulém těhotenství jsem to mela téměř celou dobu zakázané

• Citovat
  • Nahlásit
205
15.4.21 17:08

Nevadí. také jsem v těhotenství měla jiné polohy oblíbené, než normálně. u první jsme spolu spávali až tak do 7 měsíce, pak už jsem se necítila dobře v žádné poloze. a u druhého jsem neměla chuť už od 5 měsíce (bála jsem se sice, co na to muž, že si bude hledat jinde), ale asi se nestalo a přežil to…pak jsem já sama nevydržela šestinedělí :-P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4358
15.4.21 18:13

U nás sex v těhotenství existuje až tak od půlky těhotenství - do té doby pokaždé křeče a krvácení. Pokud se ti nic takovýho neděje, jsi v pohodě a nevadí to ničemu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.22 15:05

Zdravím dámy, chtěla bych oživit téma.. co tehotenstvi a tvrdší sex? Vadi nějaké větší přiřážení nebo ne? :D spime s přítelem asi tak jednou týdne/za dva týdny, ale vždycky je to takový spis jemnější, romantictejsi sex a taky bychom někdy raději tvrdší, ale bojíme se, aby to něčemu nevadilo😀

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.22 20:57
@Anonymní píše:
Zdravím dámy, chtěla bych oživit téma.. co tehotenstvi a tvrdší sex? Vadi nějaké větší přiřážení nebo ne? :D spime s přítelem asi tak jednou týdne/za dva týdny, ale vždycky je to takový spis jemnější, romantictejsi sex a taky bychom někdy raději tvrdší, ale bojíme se, aby to něčemu nevadilo😀

To záleží na tvém stavu a je to věštění z křišťálové koule. Mně se například udělala cysta ze žlutého tělíska a hrozilo, že praskne, měli jsme zakázáný jakýkoliv sex, i poskočení, popoběhnutí, vše zakázáno. Kdybychom na to šli tvrdě, než mi to doktor řekl, mohla cysta prasknout a odplavit s sebou embryo. Pokud je vše ok, nemusí se stát ale nic, ale taky bys mohla začít krvácet.

• Citovat
  • Nahlásit
31
14.3.22 21:00

Jestli muzu napsat muzsky nazor tak pred tehotenstvim sex kazdy den ale od zacatku tehotentvi se pohlavniho styku bojim. Manzelka me pritahuje moc alternativy mame stale vesmes kazdy den ale do velkejch akci se bojim poustet.

Je to mozna i tim ze je to nase prvni a pres umely oplodneni tak se celou dobu bojim aby jsme donosili do konce a vporadku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nikola2222
21.3.22 18:46

Ahoj,
Minulý pátek jsem měla pohlavní styk. Beru hormonální antikoncepci ( Violleta).
Od pátku se mi dostavili příznaky. Časté a nucené močení a motání hlavy a bolest ledvin. Test jsem si dělala v pátek a negativní 8 dnů po styku a známí který semnou spal mi řekl že si dával pozor a hlavně že i když jsme měli v sobě alkohol jsem mu řekla že bez kondomu nic nebude. Takže asi těhotná nebudu. Od mala trpím na záněty močového měchýře je to možné že by todle mohlo být ono? Nebo test je moc brzy dělaný? Děkuji za radu a kritiku si prosím nechte pro sebe už teď mám nervy na pochodu

• Citovat
  • Nahlásit
2654
22.3.22 19:57

@Nikola2222 pokud bereš HA, tak snad těhotná nejsi, ne? Navíc s kondomem. Časté nucení na močení není těhotenský příznak, ale příznak zánětu močáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nikola2222
22.3.22 19:59

@Lil Kitkatt antikoncepci beru pravidelně tak jak mám, ale bylo to bez kondomu bohužel. Teď čekám má výsledky z moče, ale budu je mít až zítra. Ale i doktorka mi řekla že to bude infekce, protože moc byla čirá až bílá

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat