Sex a zase ten sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wildrose21
Povídálka 29 příspěvků 30.03.19 11:29
.

: :nevim:

Příspěvek upraven 14.04.19 v 19:05

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13722 příspěvků 30.03.19 11:33

Vždyť je to jednoduché - nemusíš mu to říkat, proste mu to dej najevo neverbalne - co já vím, co vás stimuluje - polibek, hlazeni, sundani oblečení, společná sprcha…

Prof. Farnsworth
Kelišová 7146 příspěvků 30.03.19 11:39

Když k němu ze zadu přijdeš, obejmeš ho a pohladíš po rozkroku, tak to pochopí i deb.l ;) Navíc počítám, že v takovém okamžiku u tvého přítele zafunguje signální soustava a mozku netřeba (stejně v něm nebude krev) :mrgreen:

absolventin
Nováček 4 příspěvky 30.03.19 11:39

Myslím, že je dobře, že spolu o tom mluvíte, ale zkus mu ukázat, že o něj fakt stojíš spíš fyzicky.
Překonej se, určitě najdeš nějaký způsob. Hlavně ho v tom nenechávej. Určitě víš, co má rád a jak na něj ;) držím palce

Aduš8
Závislačka 4152 příspěvků 30.03.19 11:41

Já ti trochu nerozumím, na jefnu stranu píšeš, že s ním nemáš na sex chuť a na druhou, že sex chceš a miluješ a jen si o něj neumíš říct. Myslím si, že chyba je opravdu na tvé straně. Chlap taky potřebuje cítit, že po něm toužíš a vzrušuje tě. Nemusíš mu to říkat, ale naznačit správným objetím, polibkem.. Nemusíš mu nutně dělat přehlídky ve sexy prádle a být vyzívavá.

Wildrose21
Povídálka 29 příspěvků 30.03.19 11:46
@Aduš8 píše:
Já ti trochu nerozumím, na jefnu stranu píšeš, že s ním nemáš na sex chuť a na druhou, že sex chceš a miluješ a jen si o něj neumíš říct. Myslím si, že chyba je opravdu na tvé straně. Chlap taky potřebuje cítit, že po něm toužíš a vzrušuje tě. Nemusíš mu to říkat, ale naznačit správným objetím, polibkem.. Nemusíš mu nutně dělat přehlídky ve sexy prádle a být vyzívavá.

Myslela jsem to tak, že chutě na sex mám, vždy jsem měla potřebu mít sex dost často, jen s nynějším partnerem tomu tak není.. Chuť se vypařila a někdy se do toho i nutím. Pritom ze začátku to bylo vše super. Nevím co se stalo, asi jsme se v oblasti sexu a celkově intimity k sobě odcizili :roll:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13722 příspěvků 30.03.19 11:51

@Wildrose21 no ale to je trochu něco jiného ne? Těžko mu budeš dávat najevo chuť na sex, když chuť na sex s nim nemáš. Nejdřív to chce přijít na to, co se stalo, ze už o nej nemáš zájem

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8308 příspěvků 30.03.19 11:56

Pokud se hadate, je mezi vama napeti je logicke, ze se ti s nim do intimnosti nechce, hodne zen to tak ma. Zapracuj na tom, uvidis, ze se to spravi…

Wildrose21
Povídálka 29 příspěvků 30.03.19 12:49

.

Příspěvek upraven 14.04.19 v 19:05

katintheBOx63
Kecalka 248 příspěvků 30.03.19 16:05

Když mu to neumíš říct a ani nějak neverbálně naznačit, tak si dohodnete niake znameni, napr. ponožku na kliku. A on hned bude vedet, ze te muze zacit „obtežovat“ :lol:

růžový achát
Kelišová 7125 příspěvků 30.03.19 16:23
@katintheBOx63 píše:
Když mu to neumíš říct a ani nějak neverbálně naznačit, tak si dohodnete niake znameni, napr. ponožku na kliku. A on hned bude vedet, ze te muze zacit „obtežovat“ :lol:
:roll:
katintheBOx63
Kecalka 248 příspěvků 30.03.19 16:42

@růžový achát No co. Vzdyt píše, že sex chce jen se stydí mu říct nebo naznačit a potřebuje, aby s tým v pravou chvíli začal on.No tak ať si dohodnout niake znamení. On bude vědet, že jí může začit zvádět a ona může mít pocit, že byla zvedena tak jako to dělal její bývalý přítel;)

růžový achát
Kelišová 7125 příspěvků 30.03.19 16:50

@katintheBOx63 Ale tak jo no :D

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8308 příspěvků 30.03.19 17:18

@katintheBOx63 Me tohle nikdy neprestane udivovat, tak kdyz uz s nekym spim, tak mluvit s nim o tom je snad mene intimnejsi. To prece nema logiku. Je to jak z nejakeho vtipu…tak sex jo, ale zadne intimnosti!

Venetia
Hvězda diskuse 41543 příspěvků 30.03.19 19:12
@Lenka_Hal píše:
@katintheBOx63 Me tohle nikdy neprestane udivovat, tak kdyz uz s nekym spim, tak mluvit s nim o tom je snad mene intimnejsi. To prece nema logiku. Je to jak z nejakeho vtipu…tak sex jo, ale zadne intimnosti!

no je to tak … pro mne je to za trest , neumim to a radeji se tomu vyhnu i za cenu , ze o neco prijdu :D je to zrejme nejaky blok

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama