Sex ani ne 3 minuty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:36
Sex ani ne 3 minuty

Jak to řešit? Přítel v sexu neni předehra líbání nic když chci ho libat nemá zájem a udělá se a co je semnou neřeší. Je tomu už dlouho tak nevím jak to řešit :,( co doporučujete dá se to změnit nebo jak mu to říct takový sex jako by ani nebyl mám ho nechat bez sexu i týden díl pomůže to více méně o sex si říkám. A pokud si to při tom nestihnu udělat rukou tak nejsem uspokojena.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lidym
Ukecaná baba ;) 2280 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 15:38

S takovým bych nic neměla. Sloužíš mu jako matrace. Vůbec mu na tobě nezáleží.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 10.08.18 15:40

Tak pokud nepomůže domluva, tak ho poslat k čertu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:42

@Lidym máme ročního syna ????

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:43

@Nmdl mám sním ročního syna

Modesta
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 10.08.18 15:43

No a mluvili jste o tom, že se ti to nelíbí? Co na to říkal přítel?

Qadra
Stálice 94 příspěvků 10.08.18 15:45

Takový muži se nemění- vlastní zkušenost.Taky jsem si sex musela oddřít sama.Muž se mě ani nedotýkal a žádný zvukový efekt a to ani při orálnim uspokojení…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:47

@Qadra to co píšete mám taky tak přítel nic ani při oralu a jak jste to řešila?

chs.jasmin
Echt Kelišová 7932 příspěvků 10.08.18 15:48
@Anonymní píše:
Jak to řešit? Přítel v sexu neni předehra líbání nic když chci ho libat nemá zájem a udělá se a co je semnou neřeší. Je tomu už dlouho tak nevím jak to řešit :,( co doporučujete dá se to změnit nebo jak mu to říct takový sex jako by ani nebyl mám ho nechat bez sexu i týden díl pomůže to více méně o sex si říkám. A pokud si to při tom nestihnu udělat rukou tak nejsem uspokojena.

Ahoj,

určitě si s ním promluv. Je to docela sobecké. Byl u porodu? Kdy se jeho chování změnilo? Nebo byl takový sex vždycky?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:48

@Modesta řekla a dodal tak si najdi na sex někoho jiného a že nejsem taky v sexu nic moc. Zatím co já v sexu se snažím oral provozuji cokoliv tak on nic jen se rychle udělat a konec a ještě měl kecy není čas ztrácet čas .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:50

@chs.jasmin byl u porodu takovy nebyl když jsme se poznali snažil se v sexu asi ho nechám tak a až doleze a bude chtít sex sám hotovo.

Le_lenaz
Stálice 97 příspěvků 10.08.18 15:51

Měla jsem doma něco podobného. Akorát on teda sex nevyžadoval skoro vůbec, max. tak nějaké mazlení jednou za 2 týdny. Sex jsme spolu měli tak 1× za 2 měsíce. Nakonec jsem ho několikrát přistihla když se uspokojoval sám, promlouvání, přemlouvání, vyhrožování nepomohlo a tak jsem si našla milence se kterým po všech stránkách všechno úžasné - ne jen sex. S „milencem“ jsme spolu skoro 3 roky a čekáme v listopadu holčičku :D. Pošli ho někam, když nemá zájem on, najde se někdo kdo zájem mít bude. Říká se že sex ve vztahu není důležitý, ale… 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:54

Mě dostává mužova reakce: „však na to máme oba stejně času“ :lol: :lol:
Už jsem to vzdala. Bylo to tak vždy, co ho znám, můžu mu to říkat horem dolem.. max se snaží jednou a pak zas do starých kolejí. Už to neřeším, mě sex stejně nikdy nebral, takže 3 minuty jsou pro mě akorát :lol: čím dřív, tím líp

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 15:55

@Le_lenaz máme ročního syna

Le_lenaz
Stálice 97 příspěvků 10.08.18 15:57
@Anonymní píše:
@Le_lenaz máme ročního syna

Ano, přečetla jsem si to až po odeslání příspěvku. No to je horší. A nemůže být možnost že má milenku? Pokud se takhle nechoval předtím ale začal až teď?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >