Sex až po svatbě

99
19.11.20 08:36

Sex až po svatbě

Ahoj, holky!
Jak tak přemýšlím nad vším možným, napadla mě otázka: Sex až po svatbě? Jelikož jsem svatbu ještě neměla a nikdy jsem tohle téma s nikým moc nerozebírala, tak se prostě ptám, jaký máte na to názor Vy, jestli jste to některé tak měly, anebo jestli je to úplná hloupost. :nevim: Já osobně neznám v okolí nikoho, kdo by to tak měl. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6217
19.11.20 08:39

Tak jsou silne verici lide, kteri se toho urcite drzi, ale bude jich hrozne malo. Zbytku populace je to podle me suma fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15354
19.11.20 08:43

Já vím jen jediné, že by odpadla místní témata „nechce si mě vzít, jak ho donutit ke svatbě?“ Sexu až po svatbě fandím! :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18982
19.11.20 08:44

Já takové lidi znám. Jsou věřící. Je to každého věc, kdy má sex. Ale kupovat zajíce v pytli se někdy nevyplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4262
19.11.20 08:48

Ale šou stat se bude moct, né. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1968
19.11.20 08:54
@Chytrolínka píše:
Ahoj, holky!
Jak tak přemýšlím nad vším možným, napadla mě otázka: Sex až po svatbě? Jelikož jsem svatbu ještě neměla a nikdy jsem tohle téma s nikým moc nerozebírala, tak se prostě ptám, jaký máte na to názor Vy, jestli jste to některé tak měly, anebo jestli je to úplná hloupost. :nevim: Já osobně neznám v okolí nikoho, kdo by to tak měl. :nevim:

Jde o to, v jakém věku se chceš vdávát, pokud kolem 20 let, tak to se sexem až po svatbě bude snadněji splnitelné, než pokud se budeš vdávat kolem 30 let.
Každý to má jinak, pro někoho sex je důležitý a má ho rád, jiným na tom moc nesejde a nebaví je, mají nízké libido apod. Hlavní je, aby se sešli dva, kteří to mají stejně nebo aspoň podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8162
19.11.20 08:56

@Chytrolínka Neznám nikoho takového…to přeci nejde vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2027
19.11.20 08:57

Měla jsem takovou spolužačku, byli se snoubencem silně věřící. Vzali se když jim bylo 19, do roka měli dcerku a za další 2 roky už spolu nebyli. Ale ještě 10 let poté nebyli rozvedení, ale každý žil u svých rodičů. Ona dalšího partera neměla a nechtěla, jak on, to nevím. Jo, oba byli katolíci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4441
19.11.20 08:59
@Annabela11 píše:
@Chytrolínka Neznám nikoho takového…to přeci nejde vydržet.

S milenkou do svatby se to vydržet dá. Horší to je pak s tím nezkušeným polenem po svatbě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
19.11.20 09:02

Vyrostla jsem v křesťanském okruhu, spousta z nich to tak provádí. A jedno musím uznat, ne díky tomuto, ale díky jejich nastavení a povaze jsou ty vztahy méně povrchní, nebo jak bych to nazvala. Přijdou mi pevnější a kvalitnější. Nejspíše je to tím, že mají jasno co dělají a proč to dělají.

Není to tak že spolu začnou chodit, spát a pak řešit jestli se teda vezmou, jestli chtějí být spolu, dítě bez svatby a tak. Musí o tom přemýšlet od začátku a mít to pro ně smysl. To mnoha vztahům v dnešní době „ignoruje mě, přítel si nevšimla dítěte, hraje na PC, jsem protivná husa“ chybí. Ne všem, jsou miliony vztahů kde to klape, lidé mají jasno a je vše fajn.

Takových páru (a ne z generace mých rodičů ale me a mladší) znám 8, z toho s tím sexem počkalo nebo až opravdu po svatbě 6 párů. Často i proto že se dali dohromady mladí. Všichni spolu stále jsou, někteří už dlouhá léta a mohu videt že to klape.

No a pak jsem zde já a já vždy šla proti proudu, sex od 16, partnerů jsem měla několik.. Z jedné lásky jsem se léčila nezávazným sexem a až pak jsem našla manžela. Moje povaha je taková, že to vybouření potřebovala. Že něco jako být spolu a počkat si po svatbě bych nemohla, to by to manželství dopadlo. Ale řekla bych, že to bylo i dost tím, že já jsem narozdíl od nich nevěděla, co chci.

Takže pro někoho to je. Pro někoho to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8162
19.11.20 09:03

@Zumpa A to platí i opačně samosebou… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11558
19.11.20 09:04

Je to holy nesmysl. Lidi by se měli poznat po všech stránkách. O v sexu by si měli vyhovovat. To už tu jednou bylo. Ja nechci dělat krok zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 09:05

Jojo, znám to. Ne vlastni zkusenost, ale z manzelovy rodiny. Jsou verici vsichni, všichni, cela siroka rodina (az na meho manzela ) nedriv svatba a to ostatni az pak. Ja jsem z neverici rodiny. No a libi se mi to u nich - všichni maji stabilni spokojena manzelstvi, plna respektu a lásky. Za me super, ma to neco do sebe. Ale je pravdou, ze se brali spis ve 20 nez ve 30.

• Citovat
  • Nahlásit
634
19.11.20 09:06

Mám kamarádku, která panna nebyla, ale když potkala svého současného manžela, tak čekali do svatby. On byl panic, sex prý o ničem, zamilovala se do jiného, ale ustáli to. Jsou spolu cca 8 let a mají dítě, vztah je prý super.
Já bych nečekala, v tomhle mi partner musí sednout a chci vědět, zda je tam chemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
19.11.20 09:15
@g.sandova píše:
Je to holy nesmysl. Lidi by se měli poznat po všech stránkách. O v sexu by si měli vyhovovat. To už tu jednou bylo. Ja nechci dělat krok zpět.

Nesmysl? Kdepak. Je to prostě na každém. Když ti to nikdo nepřikazuje a je to na tobě, je to naprosto v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat