Sex až po svatbě. Dokázali byste to?

Anonymní
30.1.21 16:55

Sex až po svatbě. Dokázali byste to?

Příjemné odpoledne všem diskutujícím,

mám od střední školy kamarádku /25+/, která věří na sex až po svatbě. Je z věřící rodiny a víra je pro ni důležitá. Necelé 3 roky chodí s mužem, měli se brát, ale coronavirus jim do toho takříkajíc hodil vidle. On věřící není, ale na její podmínku sexu až po svatbě plně přistoupil, neměl s tím problém. Teď ale kamarádka zjistila, po tom, co byl poslední dobou celkově jiný /to přikládala stresu ze současné situace kolem corony/, že ji podvedl. Omylem na ni vyskočila konverzace na jeho FB, neodhlásil se. Od léta měl poměr, který tvrdí, že ukončil. Ona ho miluje, ale hrozně jí ubližil. On velmi prosí o druhou šanci.

Já sama jsem kdysi randila s věřícím klukem, přestože jsem ateistka a nedala jsem to. On sice nebyl ve společenství čistých srdcí, ale i když byl fajn, ta víra byla pro mě moc svazující i do budoucna /výchova dětí a život ve víře celkově/. Rozchod mu tehdy velmi ublížil, ale vím, že to bylo správné rozhodnutí. Dneska má věřící ženu a je spokojený.

Přesto jsem jí poradila, aby mu šanci dala, pokud ho miluje a chce mu tu šanci dát. Doteď neměli problém, byla spokojená a rozumí si. Hlavně je tu však její věk, chtěla by rodinu. A v neposlední řadě jde o to, že opravdu málokdo, by tak dlouhou sex. abstinenci skutečně vydržel.
Je tu někdo, kdo má se sexem až po svatbě zkušenost? Dokážete si představit, že byste to podstoupili? Omluvte prosím anonym, je to citlivé téma a netýká se přímo mě. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22065
30.1.21 17:01

Vaginální bych vydržela nemít, anální bych nevydržela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1176
30.1.21 17:03

3 roky bez sexu, to se divím, že to vydržel tak dlouho. poradila bych jí, ať mu šanci nedává. Když to napíšu nezaobaleně, tak oba kupují zajíce v pytli. Jenže on už má s čím srovnávat a soulad v sexu je fakt důležitý jinak je to trápení pro oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
949
30.1.21 17:05

Ne nedokázala bych s někým chodit a nespát s ním.  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1176
30.1.21 17:06

Ať si najde stejně hluboce věřícího, ale ať se svatbou tak dlouho neotálí. Když se dá dohromady zpátky s tímhle, tak bude svatba dítě a nejspíš i rozvod. A to se jí bude zvládat těžce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1053
30.1.21 17:07

Nejde jen o to vydržet tu abstinenci, ale za mě je nesmysl a chyba nevyzkoušet si ještě před svatbou tak důležitou součást vztahu, jako je sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
30.1.21 17:08

Můžou se vzít jen za přítomnosti svědků a oslavu mít až v létě. Problém vyřešen.

A co jsem slyšel, tak ten sex až po svatbě nevylučuje některé praktiky, které by mohli problém taky vyřešit.
Ale to záleží na konkrétním náboženství a na víře dotyčné.

A jinak… hmm… ani v 15ti bych tři roky nečekal. Takže ten kluk si to musel už dlouho řešit jinak. Podle mě si vezme jen nevěrníka a v budoucnu se to bude opakovat. Ať si hledá může mezi lidmi stejné víry. Žádný chlap by 3 roky nečekal, sem tam někdo možná 6 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8203
30.1.21 17:09

Mně to přijde i,, nezdrave, pro partnerký vztah.. Sex je sex, ale milováni jako takové je normální mezi dvěma lidmi, že ji to udržuje ten vztah..
Manžel měl předemnou partnerku co to tak měla, říkal, že vydržel teda rok a něco, nepodvedl ji, ale taky mi řekl, že jim ten vztrah hodně ochladl, protože nemohl šáhnout,, nikde.. hned se bála, aby něco nebylo.. vyvolávala hádky..
Podle dřív to bylo asi normální, ale taky se ti lidi brali do roku, něcelé tři roky, mě přijde, že kamarádka má nereálné požadavky..
A nevidím se partnerovi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
30.1.21 17:10
@Anonymní píše:
Příjemné odpoledne všem diskutujícím,

mám od střední školy kamarádku /25+/, která věří na sex až po svatbě. Je z věřící rodiny a víra je pro ni důležitá. Necelé 3 roky chodí s mužem, měli se brát, ale coronavirus jim do toho takříkajíc hodil vidle. On věřící není, ale na její podmínku sexu až po svatbě plně přistoupil, neměl s tím problém. Teď ale kamarádka zjistila, po tom, co byl poslední dobou celkově jiný /to přikládala stresu ze současné situace kolem corony/, že ji podvedl. Omylem na ni vyskočila konverzace na jeho FB, neodhlásil se. Od léta měl poměr, který tvrdí, že ukončil. Ona ho miluje, ale hrozně jí ubližil. On velmi prosí o druhou šanci.

Já sama jsem kdysi randila s věřícím klukem, přestože jsem ateistka a nedala jsem to. On sice nebyl ve společenství čistých srdcí, ale i když byl fajn, ta víra byla pro mě moc svazující i do budoucna /výchova dětí a život ve víře celkově/. Rozchod mu tehdy velmi ublížil, ale vím, že to bylo správné rozhodnutí. Dneska má věřící ženu a je spokojený.

Přesto jsem jí poradila, aby mu šanci dala, pokud ho miluje a chce mu tu šanci dát. Doteď neměli problém, byla spokojená a rozumí si. Hlavně je tu však její věk, chtěla by rodinu. A v neposlední řadě jde o to, že opravdu málokdo, by tak dlouhou sex. abstinenci skutečně vydržel.
Je tu někdo, kdo má se sexem až po svatbě zkušenost? Dokážete si představit, že byste to podstoupili? Omluvte prosím anonym, je to citlivé téma a netýká se přímo mě. Děkuji.

Určitě ne, sex je pro mě důležitý a zjistit po svatbě, že to nefunguje, bylo by to deprimujici pro oba. Upřímně bych se divila, kdyby jí podvedl jen s tou jednou, na kterou mu přišla. Normální chlap, v tomhle věku obzvlášť, sex potřebuje, víra nevíra. Tyhle fanaticky věřící spíš nechápu, než chápu. Tomu klukovi se nedivím. Naopak se spíš divím, že ve vztahu s ní chce pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1176
30.1.21 17:16
@Kockazvysocan píše:
Určitě ne, sex je pro mě důležitý a zjistit po svatbě, že to nefunguje, bylo by to deprimujici pro oba. Upřímně bych se divila, kdyby jí podvedl jen s tou jednou, na kterou mu přišla. Normální chlap, v tomhle věku obzvlášť, sex potřebuje, víra nevíra. Tyhle fanaticky věřící spíš nechápu, než chápu. Tomu klukovi se nedivím. Naopak se spíš divím, že ve vztahu s ní chce pokračovat.

Ten důvod by mě taky zajimal :think:. Možná velké věno anebo téměř jistota, že ji její víra nedovolí podvádět jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5599
30.1.21 17:17

Znám páry, které to dodržely, ale všechny jsou věřící. A všichni právě proto hledali partnera jen že své věřící komunity. Ano, mají sakra omezený výběr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21129
30.1.21 17:19

Normální dospělej chlap 3 roky bez sexu nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8203
30.1.21 17:19

@truelly ale třeba to dodrželi mezi sebou, ale nikdy nikdo neví, co kde kdo jinde.. Jak se pozná u chlapa, že někde si nevrznul.. HOlka ta to má jasné no.. ale u muže je to jenom slovo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5599
30.1.21 17:21

@Janasas tož já jsem to slyšela i na svatbě, jak je farář pochválil, že vydrželi. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
30.1.21 17:22
@Janasas píše:
@truelly ale třeba to dodrželi mezi sebou, ale nikdy nikdo neví, co kde kdo jinde.. Jak se pozná u chlapa, že někde si nevrznul.. HOlka ta to má jasné no.. ale u muže je to jenom slovo..

Přesně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat