Sex během potratové pilule

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 22:41
Sex během potratové pilule

Ahoj, mám takový dotaz. Teď v neděli jsem si vzala poslední potratovou pilulku. Tak chci vědět jestli někdo z vás kdo si tím také prošel a krvácení mu skončilo dříve, něž za 12 dní měl sex? Nechi vyznít jako nějaká nymfomanka :lol: Ale jen mě to zajímalo. Popřípadě kdybych ho měla myslíte si, že by to mohlo ovlivnit průběh procesu? Děkuji za každou odpověď a zkušenost.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Serpentini
Zasloužilá kecalka 883 příspěvků 20.11.18 22:51

Nemám slov …

Anitramm
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 20.11.18 22:52

Síla.. :roll: Co na to @Admin?

Příspěvek upraven 20.11.18 v 23:00

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 20.11.18 22:52

Já bych souložila normálně, klidně třikrát denně, hlavně bez ochrany. Kdyžtak si vezmeš další pilulku.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 20.11.18 22:53

Jo,to je síla. Že už jsem to nevypnula a nešla spát.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 20.11.18 23:10
8o
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 23:14

Tak ja ti neco povim..teda anonymne..ale nechci aby to nekdo vedel.. loni v zime sem se rozhodla ukoncit tehotenstvi v 5 tt proto ze sem pred tim brala silne leky a doktor mi v mem stavu doporucil ukonceni..bylo to tezke..lituju toho ale taky sem si to pekne vyzrala…prvni tablety byli v pohode.trosku bolelo bricho..trochu sem spinila..pak to zaclo.nikdy sem to nikomu nerekla.Zacli stahy delohy..Da se to prirovnat k porodu ktery mam za sebou.Kontrakcw krece.Sla sem pro dite do skolky a kdyz sem vylezla z auta mela sem plne kozacky krve.letela sem domu.O podlahu pleskl kus srazene krve..asi jako kureci rizek.Ty bolesti a to krvave doslova peklo trvalo prez 12 hodin kdy sem jen sedela na zachode a teklo to ze me jako z vodovodu.Do toho sem zvracela.chvilkama sem lezela na zemi pred zachodem v krecich a chvilkama zbirala kusy srazene krve ktere nezastavilo nic.Omlouvam se za ten popis.Je to jeste horsi nez se da popsat.Nedokazu si predstavit teda u toho soulozit.Take se pak musi dodrzet sestinedeli.Nevim jestli si delas legraci ani nikomu nepreji nic zleho.Ja s toho byla tak rozhozena ze nejen ze se to muselo opakovat proto ze vse neodeslo(po druhe uz to nebylo tak strasne) take sem od te doby zacla trpet zanety a vytoky ze sem si nezasoulozila pres 5 mesicu!Ani sem teda chut nemela.Dokonce sem si myslela ze uz radsi ani soulozit nikdy nebudu..Myslim si ze to je ta nejlepsi antikoncepce!Za svoji blbost sem zaplatila tim ze s toho mam trauma na celej zivot.Myslim si ze na to ani nikdy nezapomenu.Nejsem zadna citlivka.Mam dva porody za sebou, ale tohle teda byli doslova jatky!Tak hodne stesti ti preju a peknou noc..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 23:27

Ale tyhle omacky te urcite nezajimaji..tak odpovim strucne.v dobe pouziti potratove pilule od zacatku podavani az do kontroly a ukonceni sestinedeli se soulozit nesmi.Jde o zavlaceni ruznych bakterii stejne jako pri klasickem potratu,ale take si samozrejme hned pak plodna.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 21.11.18 05:46
@Anonymní píše:
Sla sem pro dite do skolky a kdyz sem vylezla z auta mela sem plne kozacky krve.letela sem domu.O podlahu pleskl kus srazene krve..asi jako kureci rizek.

To jsi byla v sukni naostro nebo co? :lol:

Veerousek
Kecalka 146 příspěvků 21.11.18 07:15

@Bandii Asi ano a zároveň paní chyběla na hodinách češtiny........ :zed: :zed: :zed:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 21.11.18 07:30

Já teda fakt nechápu, proč když se tady mažou kdejaký vcelku normální diskuse, nebo se odtajňujou anonymy, proč admini nezasáhnou i tady a nesmažou to, vždyť to evidentně napsalo nějaký znuděný hova*o. Vůči těm, které si nedobrovolně prošly potratem je tohle v podstatě výsměch.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 21.11.18 07:38
@Bandii píše:
To jsi byla v sukni naostro nebo co? :lol:

Tvl to je ale debilní otázka..to i de*il by pochopil, že to asi proteklo skrz spodní prádlo..paní psala o potratu, jestli sis nevšimla :roll:

stinga
Závislačka 4399 příspěvků 3 inzeráty 21.11.18 07:42

@Anitramm no on to musí adminům někdo nahlásit, myslím, že nemohou číst opravdu všechno
@Bandii @Veerousek udělaly jste si dobře, smát se někomu, kdo si prošel nedobrovolným potratem :poblion:
@Bandii myslíš, že kalhotky a kalhoty to množství krve při potratu umí absorbovat? :zed:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 21.11.18 07:46
@stinga píše:
@Anitramm no on to musí adminům někdo nahlásit, myslím, že nemohou číst opravdu všechno
@Bandii @Veerousek udělaly jste si dobře, smát se někomu, kdo si prošel nedobrovolným potratem :poblion:
@Bandii myslíš, že kalhotky a kalhoty to množství krve při potratu umí absorbovat? :zed:

Ja se snazila admina tady oznacit, ale nejde mi to :nevim: A nahlasila jsem to uz snad 2×, odezva žádná. Kraviny řeší hned, ale takovýhle nechuťárny, ty jim jsou ukradený. Ale co čekat na e-miminu, nedělám si iluze. :roll:

stinga
Závislačka 4399 příspěvků 3 inzeráty 21.11.18 07:50

@Anitramm tak já to zkusím taky nahlásit, třeba když nás bude víc .......

Stránka:  1 2 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >