Sex bez citů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 02:27

Sex bez citů

Ahoj, zajima me, jak to mate vy ostatní, jestli potrebujete k sexu city nebo i dokonce berete sex na jednu noc.
Ja mela jednou sex bez citů a bylo to hrozný, vubec mi nezalezelo jestli se mu to libi a uz vubec jsem si to neuzila. Za me teda sex s citama jednoznacně. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
342
30.10.21 02:46

Vezmu to pěkně chronologicky..
Na začátku sexuálního života jsem si sex užívala i když byl na jednu noc, protože jsem si naivně myslela, že by z toho ta láska být mohla. (4 roky naivních představ a lásky na jednu akci)😂 😇
V pozdějších vztazích city byly, ale co si budeme nalhávat, ten sex stál za houby a byla to pro mě spíš jen povinnost.😂
Teď s manželem mám sex plný lásky, citů.. a to je pro mě to pravé,,pošušňáníčko". :srdce:
Už si neumím představit, že bych jen tak bez lásky s někým trtkala na počkání. :nevim: :)

Jo..a mám ještě jednu radu pro milovníky sexu na jednu noc.. OCHRANA JE ZÁKLAD! :palec: :potlesk: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
30.10.21 07:20

Jedna zkušenost. Bylo to hrozný. V jednu chvíli byl i zlej.
Byla jsem mladá, nezkušená a blbá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 07:33

Tak mládežnické akce na jednu noc byly naprd, to je jasné. Ale měla jsem teď téměř dva roky „poměr“ s kamarádem, oboustranně dohodnuto, že jen sex. A to byl kruci nej sex, co jsem kdy měla. Asi nebyl úplně bez citů, ale žádná láska, jen sympatie.
Ukončili jsme to, jsem zamilovaná jinde, sex je nádherný, ale na ty dva roky budu vždycky vzpomínat se zamrazením v podbřišku,

• Citovat
  • Nahlásit
3636
30.10.21 07:57

Sex a city jsou pro me dve odlisne veci, nikdy jsem nepochopila sve kamaradky, ze se neumi s nekym vyspat jen tak pro zabavu, ale nejdriv k tomu chlapovi potrebuji neco citit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9329
30.10.21 09:05

Sex a city jsou pro mě spojené nádoby. Nemohla bych míst sex s někým, koho hluboce nemiluji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4110
30.10.21 09:11

Tak sex bez citů je fajn, pokud protějšek není blbec, je šikovnej a snaží se. Zažila jsem a užila si to.

Ale s manželem, kterého miluji, se i tohle posunulo na jinou úroveň. Sex s ním je prostě dokonalý.

Takže když už jsem poznala rozdíl, nikdy bych už do jen tak sexu nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1435
30.10.21 09:14

Nemám problém s jednorazovkama. Ale když jsem ve vztahu a mám toho člověka ráda, tak je ten sex na úplně jiné úrovni, je to prostě milování. Ale oddělím to úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 03:48

S přítelem bohužel mám sex bez citu, ikdyz ho miluju, samotný sex nestojí za nic.
Pritel nezná ani slovo predehru nebo libani před sexem, tak si dovedete představit že to dost často boli :roll:

Takže s vlastním přítelem bohužel už X měsíců mám sex bez citu, a je to příšerné, neumí projevovat city jinak než říct „dáme sex“ a jít strčit, udělat a odejit :? :nevim:

A nedoporučuju. Už ani nevím co to vlastně poradny sex je :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
392
31.10.21 08:17

Sex s citama je milování a bez citu je to jen sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31577
31.10.21 08:24

Preferuju hlavně sex s jistotami :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
31.10.21 08:45

Spíš než nějaké romantické city je po mě důležitá důvěra.
Jednou jsem spala jako mladá s jedním víceméně neznámým a byl to nejhorší sex ever. Fakt už nikdy víc. Ale když jsem si časem začala s jedním blízkým kamarádem, rozhodně jsme nebyli zamilovaní, tak to bylo super. Nebylo třeba velké lásky, ale spíš blízkého vztahu.
Dnes už bych nešla ani do jednoho, protože dlouholetý vztah a vzájemná důvěra mi umožňuje se mnohém více otevřít a uvolnit. Ale jasně, každý to muže mít jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1933
31.10.21 09:13

Já zase preferuji city bez sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16806
31.10.21 12:47

Zamilovaná být vysloveně nemusím, ale musí tam být chemie… Ale v podstatě jsem vždy spala jen s těmi, do kterých jsem byla zamilovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
31.10.21 17:42

Taky mám zkušenost a bylo to hrozny. Takže jsem si pak raději koupila vibrator. Asponjsem nemusela řešit neoholene nohy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat