Bojím se nechtěného otěhotnění

Anonymní
27.12.19 10:31

Sex bez ochrany nechtěné otěhotnění

Ahoj,
S přítelem jsem měla sex. Před tím než jsme spolu měli sex, tak jsem ho udělala, sebe a ho jsem utrela. Pak jsme po půl hodině měli sex, ale bojím se nemůžu i tak otěhotnět? Kondom jsme neměli do mě se neudělal :( děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16037
27.12.19 10:32

Pokud si měla nechráněný sex, tak můžeš otěhotnět popřípadě chytit nějakou prima chorobu.

Podle toho co píšeš je ta šance malá. Ale vyloučit se nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
27.12.19 10:33

Pokud mezitím nebyl na záchodě, tak můžeš. Někdo tomu říká kapičky lásky, ve skutečnosti jsou to zbytky ejakulátu v močové trubici, které mohou obsahovat spermie. Ovulaci jsi měla v té době? Nebo před ovulací?
Holky prosím, když chcete sexovat bez ochrany, něco si o tom načtěte, ušetříte si nervy. Příště ochranu. Bez ní je vždy alespon 0,001% pravděpodobnost, že oděhotníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
27.12.19 10:34
@Anonymní píše:
Ahoj,
S přítelem jsem měla sex. Před tím než jsme spolu měli sex, tak jsem ho udělala, sebe a ho jsem utrela. Pak jsme po půl hodině měli sex, ale bojím se nemůžu i tak otěhotnět? Kondom jsme neměli do mě se neudělal :( děkuji za odpověď

Krásná práce :palec: je doste velká šance na otěhotnění :mrgreen: když se chlap udělá, nestačí ho jen utřít. Spermie mu zůstávají v trubici a při dalším styku je nutný kondom ještě více. No můžeš jen doufát :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
27.12.19 10:36

Příště raději zjistit info a pak si jít užívat a nestresovat se po :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
27.12.19 10:39

Pokud jsi byla v době ovulace, šance na otěhotnění je velká, pokud mimo ovulaci, šance je malá, ale ne nulová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9455
27.12.19 10:51

@korneli zas tak velká šance to není. U ní tak 10%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16017
27.12.19 10:53

Kondom jste neměli proč? On má určitě alergii, co? A ano můžeš být těhotná, nebo si mohla chytit nějakou nemoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
27.12.19 10:54
@karkarka píše:
@korneli zas tak velká šance to není. U ní tak 10%.

No záleží na ovulaci. Znám nejeden případ, kdy žena takhle otěhotněla :kytka: naopak bych řekla, že šance je dost velká :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15836
27.12.19 11:03

Šance nikdy není nulová. To pro příště. Teď co s tím - do 48 hodin se dá zaskočit za doktorem a použít následná antikoncepce - no antikoncepce, ta je plánovaná, tohle je spíš záchranná brzda, nedá se říct, že je to zdravý.
Anebo tedy počkat a do nějaké doby se uvidí. A pak v nejhorším RU 486… taky tedy nic moc. :think:
Fandím, ať si užíváte i nadále, takhle je to určitě fajn, ale ten kondom by to fakt chtělo. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
27.12.19 11:08

Já bych byla opatrnější pokud miminko nechcete, ale podle mě je šance menší…V zásadě to jistí pilulka po jestli máš strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9455
27.12.19 11:22

@mamina89 šance na těhotenství když se trefíte přímo do ovulace je cca 16%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
27.12.19 12:22
@karkarka píše:
@mamina89 šance na těhotenství když se trefíte přímo do ovulace je cca 16%.

Tak jasně. Ale zákon schválnosti je zákon schválnosti. Mám ve svém okolí dvě ženy, které dítě nechtěly apresne takhle se jim to podařilo. A pak jich mám mnoho, co ho chtějí a nejde to, i přesto, že doktoři neshledali žádné potíže. Takže já bych byla hodně nervní, kdybych dítě nechtěla a tohle se stalo. Šla bych si pro pilulku po :nevim: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15836
27.12.19 12:25
@karkarka píše:
@mamina89 šance na těhotenství když se trefíte přímo do ovulace je cca 16%.

Pardon za off-topic. Tohle je zajímavý údaj. Je k tomu nějaký důvod, zdroj, statistika? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16017
27.12.19 12:42

@M_Vladim mne dr v car říkal 15-20%

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu